PDA

View Full Version : "Искам да се променя"



anii_579
05-24-2015, 12:09
Аз съм много чувствителна.Нямам приятели и не говорят много(защото не мога да се свържа с разговора им,а не обичам да говоря за нещо и те да не ме слушат).Ако излизам с някого, е да се възползва по някакъв начин от мен.А аз се съгласявам,защото кипича пред компютъра и няма какво да правя сама(винаги е така). Позволявам на всеки да ме използва :( защото съм срамежлива да им отказват.Правя всичко възможно за хората, но те се подиграват с мен,и не ценят моето уважение към тях.Не се доверявам на никого,но лесно се поддавам.Искам да имам по-високо самочувствие.

fanton1
05-24-2015, 15:49
Защо не се запишеш на някакъв спорт/занимание и да се сближис с другите "деца" който също упражняват този спорт или занимание. Трябват ти приятели за да си вдигнеш малко самочуствието.

anii_579
05-25-2015, 08:26
Защо не се запишеш на някакъв спорт/занимание и да се сближис с другите "деца" който също упражняват този спорт или занимание. Трябват ти приятели за да си вдигнеш малко самочуствието.

Когато съм с приятели съм срамежлива и притеснена и затова ме отбягват всички.

fanton1
05-25-2015, 11:58
Когато съм с приятели съм срамежлива и притеснена и затова ме отбягват всички.
Опитай се да се отпуснеш и да започнеш дс говориш за нещо с тях дори и да е нещо съвсем глупаво. Просто да говориш ще се научиш как да не толкова срамежлива. Всички сме били така с приятелска подкрепа нищо не е невъзможно.

Krisink28
05-25-2015, 16:16
Моят съвет е да се запишеш на нещо да тренираш, хем ще си имаш приятели и ще се отпуснеш, хем няма да висиш пред компа , а ще се движиш :D

Sasuke-Naruto AMV
05-25-2015, 18:15
Успокой се.Запиши се на спорт и ще почнеш да виждаш света по много по-различен начин.Ще имаш възможност да се докажеш и ако успееш(искрено се надявам да успееш)всички ще почнат да се мотаят околу теб и повече няма да си сама.С една дума стискай зъби и си пробий път към приятелството.Това е от мен дано съм помогнал.

sweet cookie
05-29-2015, 10:09
Докато не започнеш да се уважаваш все ще те мачкат! Покажи им че можеш и без тях (дори да не е така),по-добре сама,отколкото зле придружена. :)

krisi7777
06-27-2015, 19:15
i az sym sramejliwa.. prosto si smeni kompaniqta i obstanowkata dokato stoish w edna i sushta sreda nishto nqma da se promeni.

raggamuffinbabbyyy
07-14-2015, 22:06
И аз бях същата прeди години,но няма никакъв смисъл от това.Всeки щe тe плюe и щe тe тъпчe докато някой дeн нe му сe натeгнeш и да покажeш на всички коя всъщност си ти.Трябва да сe отпуснeш малко..излизай навън с приятeли,ходи на дискотeка,разхождай сe,спортувай,сeга e лято отиди на плаж,дажe си промeни цвeта на косата,стила на облчанe и накрая си кажи.. ''ТОВА СЪМ АЗ''!

kalpazanka
07-17-2015, 07:23
Грешен раздел.