PDA

View Full Version : Едно момиче



mladeja
05-24-2015, 12:37
Здравейте, не съм сигурен откъде трябва да започна но,
Аз съм момче на 17 и досега не съм си имал приятелка (ако е от значение). Така да се каже не се спарвам от момичета, говоря си нормално с тях и имам няколко момичета с които съм приятел.
Та има едно момиче в моето училище, по голямо от мен, което ми се струва симпатично, пекано и т.н. Тя е доста общителна и ми се вижда страхотен човек, та имам известни симпатии към нея.
Веднъж и мярнах профилът във фб и я добавих. Същия ден тя ми я прие и ми писа, пита ме как съм решил да я добавя и т.н. Аз естествено и отвърнах и се получи добре. Тя имаше желанието да си пишем и после така и стана вече 3 пореден ден. Пишем си г/д за училище, как е минал деня. С нея в училище често сме се засичали така че искам да си говорим наистина защото чатът не е решение.
Нещата леко се усложняват, за запознанството и с момче, защото тя уж харесвала някакъв друг, по нейни думи. Не съм сигурен какво иска от мен.
Чудя се как да разнообразявам и за какво да разчупвам разговорите. Основно, как да задържа интереса и в мен, след това да си говорим хубаво и евентуално да излезем. Не ми се ще да оплескам нещата или да останем на "здравей-здрасти".
Изобщо ще съм ви благодарен за всякакви съвети :)

tori
05-24-2015, 17:12
Тръгнала е да те френд-зоунва. Покани я на някъде навън - кафе, разходка преди да е твърде късно.

mladeja
05-24-2015, 20:52
Знам тори, изобщо не смятам да губя време, но искам първо да полафим в училище примерно защото до сега не сме говорили наживо

102thedream
05-24-2015, 22:57
казвай и здрасти нагло сама ше идва при теб

deska_is
05-25-2015, 10:17
Не се отчайвай може този някой друг да си ти ,но да не смее да ти каже.Когато я видиш може да и казваш здрасти , да я заговаряш в училище или извън училище ... Просто направи първата крачка. :)

mladeja
05-25-2015, 13:52
Знам, ще действам, но не ви ли се струва тъпичко ако само аз я търся и и пиша? Все пак отстрани може да изглеждам като някъв навлек дето я зарибява.

RapExotic
05-25-2015, 15:49
Ако беше толкова общителна и пекана щеше и тя да те търси. Стига да има интерес към теб. Но по-вероятно е да е поредната кифла, която търси внимание за да си вдига самочувствието.

mladeja
05-25-2015, 19:48
Ами точно това е. Тя няма голямо самочувствие или болно его. По скоро може да не ме търси първа защото си мисли че щр я режа.В същото време има над какво и е приятелка със всякакви момчета и момичета. Не се води по ума на другите и не им подражава. Не е "лесна" и е различна сама по себе си. Всъщност тя ми каза пиши пай ако искаш. Може да не иска тя да ръководи нещата, но в същото време се поддава. Днес се видяхме, усмихна ми се но беше с приятелки и неможахме да говорим. Утре ще я заприказвам в училище

Sp0t
05-28-2015, 21:56
успех приятелю! дано се получи ;р

mladeja
05-29-2015, 17:18
Двата класа ще ходим на екскурзия заедно. Мисля слрд това да я поканя да излезем

Животно
05-29-2015, 23:59
Е, на тая екскурзия направо я наеби.

mladeja
05-30-2015, 08:41
Да сигурно.

Грозния
05-30-2015, 22:26
...по-вероятно е да е поредната кифла, която търси внимание за да си вдига самочувствието.Много момичета правят точно така - търсят внимание, без да имат интерес, само за вдигане на самочувствието, особено в интернет.

mladeja
05-31-2015, 19:24
Много момичета правят точно така - търсят внимание, без да имат интерес, само за вдигане на самочувствието, особено в интернет.

Много се надявам да грешите. Става дума, че момичето далече не си пада ковра, питал съм общи приятели. Истината е че точно въпросните кифли я садват защото няма много пари и родителите и не я пускат по нощите а си има вечерен час. Не я харесват и съм виждал как гадно се държат с нея, и тя се чувства зле заради тях и си търси нови авери. Днес тя ме потърси първа просто да ме пита какво правя. Супер много се зарадвах. От лаф на лаф за екскурзията се оказа че обичала природата. Поканих я в клуба ни по ориентиране където ходя аз да тичкаме заедно.

mladeja
06-01-2015, 12:29
Днес говорихме в училище с въпросното момиче. Всичко протече супер, 5 минути ми се сториха цяла вечност :D . След това тя ми се усмихна няколко пъти, но не ме е гледала както аз нея за жалост. Нещата станаха тъпи когато я видях да говори с някакъв от съседния и клас и да му се смее. Просто не знам какво да мисля дали ако я поканя да излезем след време изобщо ще се получи нещо или въпросния ще ми пречи? така или иначе Ще се виждаме с момичето, но не искам да сме просто приятели.

Pug_306
06-01-2015, 12:38
Абе аре покани я вече, какво го мислиш. То или ще стане или няма да стане ! Дай си малко кураж и я води някъде навън !

mladeja
06-02-2015, 11:10
Днес след училище с момичето минахме през 1 паркче. Тя трябваше да се чака с някаква приятелка а аз не бързах така, че поговорихме 1 хубаво. :) Доволен съм

fanton1
06-02-2015, 11:17
Абе аре покани я вече, какво го мислиш!!
+

BlauMeise
06-05-2015, 21:44
еее айде пиши какво е станало по-нататък, че ми стана интересно...

Дано се получи. Късмет! :)

Ch1024
06-05-2015, 22:12
Не разбирам защо се дразниш, че говори с други момчета ;дд Все пак се пробвай, най-много да ти откаже, пък ако приеме, още по-хубаво!

strawberry88
06-06-2015, 02:00
На мен не ми звучи да е заинтересована от теб. Не и както ти към нея.

Ch1024
06-06-2015, 06:54
Най-добрата ми приятелка започна да общува с гаджето си 2-3 седмици преди да станат гаджета и хич не беше сигурна, че иска да се хваща с него. След няколко дена правят 8 месеца. Странно нещо сме момичетата. Така че не се чуди, а питай девойката , но не бъди нахален ако ти откаже! Успех :)