PDA

View Full Version : Какво да тренирам?



Krisink28
05-25-2015, 10:19
Здравейте, аз съм момиче на 14г. Досега съм тренирала само народни танци в старото училище. Ходих веднъж и на кикбокс на стадион васил левски и ми хареса но ми е мн далече пък и се притеснявах че всички бяха мн добри а аз не. Таа въпроса ми е вие какво тренирате и къде и предложете някакви спортове плс.

Rakshy
05-25-2015, 12:02
сам си избираш пътя, никой друг не може да го направи за теб

tochko
05-25-2015, 14:07
сам си избираш пътя, никой друг не може да го направи за теб

+1

Напълно прав. Провери първо какво има в града ти. След това виж обстановка, такса. Ако си харесала нещо "бойно" виж и за някакъв тип граплинг. Аз съм пристрастен към самбото и джудото и бих насочил всеки към него стига да му харесва. За ефективността на спортовете в реална ситуация гарантирам. На момичетата им се отразява хубаво и не няма да станеш мускулеста като Станка Златева. Дори и да не е джудо или самбо хвани по-силната група, защото хората са по-сериозни и ще се учиш по-бързо. Имай в предвид, че спортовете от изтока (тези с кимоната) са една идея по-ограничени от техника в днешни дни от кик бокса например. Най-вече се захвани с нещо което ти доставя удоволствие.

Slarc3
05-25-2015, 15:31
Аз пък ще кажа кикбокс hands down.. 4 г. го врътках докато не си преебах крака , след това мъчих и бокс 2 г. и ММА и кво ли не.. ама кикбокса си е кикбокс.. пък и ще ти изгради и някакъв по свестен характер и няма да си поредната разглезена малка .... та ,да .. Made my point :D

Krisink28
05-25-2015, 15:55
Аз пък ще кажа кикбокс hands down.. 4 г. го врътках докато не си преебах крака , след това мъчих и бокс 2 г. и ММА и кво ли не.. ама кикбокса си е кикбокс.. пък и ще ти изгради и някакъв по свестен характер и няма да си поредната разглезена малка .... та ,да .. Made my point :D

И на мен кикбокса много ми харесва обаче бяхме само 4 момичета и много момчета, а аз доста се изложих с ударите с крак пък и никоя приятелка не иска да идва с мен защото било "опасно" и не ги пускат, а сама ме е срам да ходя.

Slarc3
05-25-2015, 15:56
Срам ще те е 1вите 5 пъти.. пък и то няма от кво да те е срам, всеки почва от някъде , щом ти харесва нещо го прави без да ти пука за хорското мнение :)

Krisink28
05-25-2015, 15:59
Прав си, като ми минат всичките класни ще отида, случайно да знаеш да ми препоръчаш някой добър клуб със свестни треньори, защото където аз ходих треньорката беше доста гадна и само крещеше. :D

Rakshy
05-25-2015, 17:48
треньорката беше доста гадна и само крещеше. :D

тва ѝ е работата, не е там да ти е приятелка.

mladeja
05-25-2015, 20:00
Това за кифлите свучи малко глупаво. Все пак ако даваш всичко от себе си във всякакъв спорт ще,ти върви. И обратното няма такова нещо което да те промени ако не го искаш. Нищо не казвам за момичето, всичко си е в нея.