PDA

View Full Version : Обителта на M**** - първият форумен отшелник



Страници : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

M****
05-26-2015, 11:09
Кратко интро:
Прокуден от света на интелигентните, света на умните, на дейните, на можещите и на сериозните, аз тръгнах...
Запътих се към Неизвестното. Грехът ми пред Форума, моята досадност, ме обрече на странство по пътя към Долната Земя - Кофата.
Вървях, вървях и по пътя си видях странни митологични същества - тролове и нимфи, но аз вървях. Не спирах да вървя - без посока, но с една едничка цел - обетованата за мен Земя. Моето късче форумно пространство.
И ето, след много премеждия, радост и разочарования, най-накрая я намерих - парченце територия, колкото човешка длан. Тя бе моя, а аз бях нейн.
Там построих си аз сламена колибка, с надежда туй да бъде мойта Крепост - да намеря дом, подслон където да творя свои (без)смислени неща.
И ето ме сега, на това забравено от Бога място, в моята обител - тук ще си остана, тук ще стана аз форумен отшелник, далеч от света на интелигентните, света на умните, дейните, на можещите... Далеч от света на Свръх-човеците, на Превъзходните.



Правила на достойно поведение:
1. С призив за по-малко спам от останалите.
2. Тук съдържателят на темата - M****, ще се разписва по различни теми от света на Свръх-човеците, които са му привлекли вниманието (вместо в самите теми).
3. Ivaaaaa и Lilanda са обявени за "персони нон грата" и тяхното форумно присъствие тук е строго нежелано.


С горенаписаното се поставя началото на Ден 1-ви:

M****
05-26-2015, 11:19
https://www.youtube.com/watch?v=fJ9rUzIMcZQ

pe6oskeiborda
05-26-2015, 12:07
е що ве тука сме по-готини от ония сериозници по другите раздели
тръгнали да търсят съвети за любовта си или още по-зле за секса :D
или пък да си споделят факти за живота хаха



3. Ivaaaaa и Lilanda са обявени за "персони нон грата" и тяхното форумно присъствие тук е строго нежелано.

който е враг на ива е мой враг :x

M****
05-26-2015, 12:13
...
който е враг на ива е мой враг :x

Те, и двете, не са точно врагове.
Просто са ми писали, че не искат/желаят и т.н. да имат нищо общо с моите коментари или внимание. Това е причината да нямат място тук. (:

Corb1225
05-26-2015, 12:21
Само ще те помоля да спреш да споменаваш Ива и Лина. От тук нататък повече няма да се обръщам към теб, ако нямам какво хубаво и/или градивно да кажа.

M****
05-26-2015, 12:23
Само ще те помоля да спреш да споменаваш Ива и Лина. От тук нататък повече няма да се обръщам към теб, ако нямам какво хубаво и/или градивно да кажа.
Нямаш проблеми от мен, Corb1225! (: Мисля, че вече ясно изразих/изясних позицията си към тях двете, така че и аз не смятам повече да ги споменавам. (:

pe6oskeiborda
05-26-2015, 12:28
ау явно си скандална личност
браво цар си пич
ще следя

M****
05-26-2015, 13:12
Има още два часа до края на работния ден, а вече се чувствам така: :-s

dreamwalker
05-26-2015, 14:08
ау явно си скандална личност


По-скоро маниакална.

dreamwalker
05-26-2015, 14:16
13*4, имаш ли кодекс?

pe6oskeiborda
05-26-2015, 14:36
е супер сте ве маняци (y)

M****
05-26-2015, 14:52
M****, имаш ли кодекс?
Не, нямам си... :/
dreamwalker, ако си съгласен/а, би ли приел/а да спишеш няколко закона?

M****
05-26-2015, 14:54
е супер сте ве маняци (y)
Маняци сме, но имаме големи планове за Кофата!
Това забравено от всички място трябва да бъде оживено и да стане основно четиво в тоз' форум! Да бъде! (:

M****
05-26-2015, 15:03
М-чо просто отмъщава на целия форум.
http://i.imgur.com/MT8sxUw.pnghttp://i.imgur.com/gDHEgtX.gif :lol:

:lol:

M****
05-26-2015, 15:08
бтв: dreamwalker, интересно ми е какви са ти впечатленията от SHPAIdURmeN? Не мога да си спомня да сте се обсъждали един друг по темите, а заедно мисля, че ще бъдете Сила. (:

dreamwalker
05-26-2015, 15:25
бтв: dreamwalker, интересно ми е какви са ти впечатленията от SHPAIdURmeN? Не мога да си спомня да сте се обсъждали един друг по темите, а заедно мисля, че ще бъдете Сила. (:

http://www.tfw2005.com/transformers-news/attach/7/3/8/6/3/Transformers-Classified-Switching-Gears_1306612536.gif

pe6oskeiborda
05-26-2015, 16:07
що не каза по-рано пич и аз съм рак
заедно ще сформирме най-великия отбор
форума ще лази по нозете ни
те вече го правят по моите но не си признават още например Pug_089

Corb1225
05-26-2015, 16:24
М, сега ще ти задам няколко въпроса, които на пръв поглед изглеждат враждебни, но те уверявам, че подбудите ми се най-благородни. Просто не бъди мнителен и го приеми като протегната ръка.
Какво печелиш от това самобичуване?
Мислиш ли, че ролята на жертва е позиция, достойна за уважение? Имаш ли се наистина за жертва?
Очакваш ли някой да ти протегне ръка и да те реабилитира?
Мислиш ли, че постъпките ти са правилни, а другите хора просто не те разбират и те съдят несправедливо? Способен ли си да потърсиш грешките в себе си и чрез внимателен, обективен и прагматичен анализ, да достигнеш до тях и да си дадеш сметка как да ги поправиш?

M****
05-26-2015, 17:12
що не каза по-рано пич и аз съм рак
заедно ще сформирме най-великия отбор
форума ще лази по нозете ни
те вече го правят по моите но не си признават още например Pug_089
:D http://www.fbhive.com/wp-content/uploads/2013/01/fb-like-300x134.jpg :D

M****
05-26-2015, 17:26
М, сега ще ти задам няколко въпроса, които на пръв поглед изглеждат враждебни, но те уверявам, че подбудите ми се най-благородни. Просто не бъди мнителен и го приеми като протегната ръка.

Хехе, на горещия стол съм, на горещия стол съм! (:
Ще отговоря откровено на въпросите, няма проблеми. (:

Какво печелиш от това самобичуване?

Нищо. Нищо не печеля. Но пред това някой друг да ме бичува с думи или аз самия да го правя - избирам второто. Обичам да имам поглед върху нещата. Върху това как се случват и развиват.

Мислиш ли, че ролята на жертва е позиция, достойна за уважение? Имаш ли се наистина за жертва?

Дали е достойна или не - такъв е животът. (: Или си преследвач, или си жертва. Аз лично не приемам, че да си жертва е нещо недостойно. Напротив. А и преди време написах едно нещо по повод смъртта на сър Тери Пратчет - визирам приказката за орела и костенурката. Орелът ще продължи да издевателства над корубестото животно, докато последното не претърпи еволюционна промяна и не почне да лети също. (:
А дали се имам за жертва - да имам се. Имам се жертва на самото свое поведение. Виждаш ли - съвсем в началото бях пред дилема - дали да бъда открит към останалите (и да покажа/призная своите странности) или да си сложа маска, да бъда прикрит и да регна два-три профила, с едните да хуля по хората, а с последния - да ги успокоявам и да им се пиша приятел. Тогава несъмнено щях да имам признание и уважение от останалите тук по отношение благородния си профил, а с фейковете щях да обирам негативните точки. Е, аз в крайна сметка реших да бъда открит, да се разкрия, да ползвам един профил и т.н. И така станах жертва на своя избор.

Очакваш ли някой да ти протегне ръка и да те реабилитира?

Не, от никой не очаквам подобно нещо - виждам какви са нагласите, примирил съм се с настоящата си форумна осанка.

Мислиш ли, че постъпките ти са правилни, а другите хора просто не те разбират и те съдят несправедливо? Способен ли си да потърсиш грешките в себе си и чрез внимателен, обективен и прагматичен анализ, да достигнеш до тях и да си дадеш сметка как да ги поправиш?

Аз съм странен в някои отношения - такъв съм откакто се помня. Дали мога да променя точно тези "недостатъци" - не знам. Но знам, че точно те ме отличават от множеството, така се откроявам. Не желая да губя своята индивидуалност и да ставам част от безличното стадо от хора...



/

M****
05-26-2015, 17:38
Но следва да добавя, че не отричам наличието на лоши черти в своя характер. Известната асоциалност, която имам, ми играе лоша шега когато общувам с хората. Случва се да не се усещам кога от невинни закачки преминавам в груби шеги, които вместо да веселят - нараняват и оскърбяват околните. :/ Това е нещо, което желая да променя, но колкото и да се опитвам да се владея - на моменти се дъня. Разбирам затова пост фактум, когато измине малко време и сам преосмисля написаното/казаното от мен самия. :/

Едит: А и понякога се случва да не подбирам подходящите думи в определени моменти или да не реагирам по най-адекватния начин в определени ситуации...
Като това го отдавам точно на липсата на достатъчно комуникация с други хора (като малък и/или сега).

Rafa7a
05-26-2015, 17:41
M**** от днес ставам твой таен съюзник, но не казвай на никого от форума, ок? Кодовото ми име е AzNeSumRafa7a, когато искаш да ми кажеш нещо, но никой не трябва да разбира че го казваш на мен, използвай това кодово име.

M****
05-26-2015, 17:51
(y) Like

anonymous908491
05-26-2015, 20:44
Защо не помолиш някой модератор да ти направи собствен раздел, в който да се влиза само с покани. Поканите трябва не само да ги изпратиш на някой, но същият някой да ги приеме.

LoadRunner
05-26-2015, 20:57
М
нещо на невменяем ми биеш

pe6oskeiborda
05-26-2015, 21:15
е що ве лудак си е човека
ние с него сме лудаци тийм

pe6oskeiborda
05-26-2015, 21:15
което значи отбора лудаци предевено от Английски

anonymous908491
05-26-2015, 21:16
е що ве лудак си е човека
ние с него сме лудаци тийм

Ако ти се мислиш за луд, значи е време да си пишете на лични и да разбереш, какво е лудост.

Corb1225
05-26-2015, 21:21
Оставете го поне тук на мира, нещата са доста сериозни вече.

espada
05-26-2015, 21:29
Пак ви е прихванало май... :D :D

pandabear
05-26-2015, 21:46
само надзърнах в темата
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/64/9f/83/649f83eb75ddd95c25a6a20e9bfaf982.jpg
мъдро решение

M****
05-27-2015, 06:13
Брей, логвам се и гледам, че вчера вечерта в темичката ми на гости са били височайши гости от Горния Свят! Браво, браво! (:

@ papugai

Защо не помолиш някой модератор да ти направи собствен раздел, в който да се влиза само с покани. Поканите трябва не само да ги изпратиш на някой, но същият някой да ги приеме.
(Свръх-)човек, сериозно ли? Ти от колко време си в този сайт/форум - година, две, повече? Наистина ли не знаеш, че не е необходимо да се моля, на който и да е модератор за подобно нещо (след като мога сам да създам подобно нещо - не е раздел, друго е, но отговаря на 100% на описанието ти)? Но предпочитам да си пиша тук - за свое собствено удоволствие. Ако не те кефи - просто не влизай и няма да ме четеш.
Приеми тази тема като мой собствен блог.
Та така... (:
Остани си със здраве!

M****
05-27-2015, 06:17
Нещо днес много ми се спи...
Не ми се почва с работата, ама ща не ща - след още малко и ще трябва да вдигна оборотите и да навляза в "лютеницата"... :/

/Feel кофти...


А, да, Добро утро на всички (които ме четат)! (((:

M****
05-27-2015, 06:28
...
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/64/9f/83/649f83eb75ddd95c25a6a20e9bfaf982.jpg
...
Готино бебе-панда! (:

Някой ден ще взема да емигрирам към... Китай! Ще ям ориз, ще ям пържен бамбук, ще проговоря мандарин и ще...


отглеждам панди. (:

M****
05-27-2015, 09:26
От няколко дни съм зациклил на 4-ри песни (и други се въртят, но тия 4-рите... те направо...). (((:


А ето кои са:

* https://www.youtube.com/watch?v=bpOSxM0rNPM (Arctic Monkeys - Do I Wanna Know?)

* https://www.youtube.com/watch?v=I5sJhSNUkwQ (Muse - Dead Inside)

* https://www.youtube.com/watch?v=vaAVByGaON0 (Emeli Sandé - Read All About It (pt III))

* https://www.youtube.com/watch?v=zETVr04XUE4 (Madonna - Frozen)

pe6oskeiborda
05-27-2015, 10:11
що ве брат по-яко е да отглеждаш пуми
вместо кучета
"не лае но хапе"

pe6oskeiborda
05-27-2015, 10:11
ще ти скъсат гъза
ако те захапят там

pe6oskeiborda
05-27-2015, 10:12
папугай в училище имах само шестици по психология така че разбирам какво е да си луд все пак съм психолог

M****
05-27-2015, 10:56
що ве брат по-яко е да отглеждаш пуми
вместо кучета
"не лае но хапе"
Пума... мне. Да, пак е маци (а аз обичам котките, за сметка на псетата, които хич не долюбвам (с изключение на хъскитата)), но предпочитам да имам за дружка тигър.
А дали ще е Сибирски или Индийски - въпрос на избор кой влак ще хвана, като стигна до Китай - дали на север или на юг. (((:

M****
05-27-2015, 10:59
Аве, Пешо, да те питам - тя, kaRamella, що пуска далеч по-тъпа тема от тъпите теми? :lol:
Пита разни неща откъде може да си ги купи, а е линкнала точно сайт за онлайн пазаруване... :Д

//kaRamella, горното е шега/закачка. (:

pe6oskeiborda
05-27-2015, 10:59
следващия път като някой многознайко ти се отваря ще му пуснеш пумата и гейм овър мен :D

pe6oskeiborda
05-27-2015, 11:00
нз брат тая е няква извънземна не я разбирам :(

M****
05-27-2015, 11:05
нз брат тая е няква извънземна не я разбирам :(

https://www.youtube.com/watch?v=t5Sd5c4o9UM

Edit: Да не се окаже сестра близначка на Katy Perry?

M****
05-27-2015, 16:54
:lol:

http://prikachi.com/images/892/8138892u.png

Corb1225
05-27-2015, 17:14
Как е отшелничеството? Забелязваш ли отклонения в поведението и настроението си вече?

M****
05-27-2015, 17:21
Честно - по-спокойно ми е. Пък и по-лесно се владея какво да пиша и какво - не. (:
Има го все още желанието да пускам някакви тъпизми тук и там, по други теми, но след това се сещам, че съм си поставил за цел да не публикувам коментари никъде другаде освен в тази тема, та... (:

А и вярвам, че вече не досаждам на останалите във форума. (:

anonymous908491
05-27-2015, 17:26
ще ям пържен бамбук

Това е толкова гадно на вкус, че съм го поставил на първо място в нещата, които да не ям.

Corb1225
05-27-2015, 17:27
Иска ми се да ти помогна някак. Недостатъците ти не са никак непоправими, трябва да положиш малко усилия. Добър човек си, не желаеш никому злото, освен когато се почувстваш засегнат, което се случва от всевъзможни глупости (падаш си параноичен и мнителен).

M****
05-27-2015, 17:29
Това е толкова гадно на вкус, че съм го поставил на първо място в нещата, които да не ям.

:)

Нямаш на идея, че вчера изпържих зелена ябълка в зехтин просто, за да видя какво ще се получи на вкус. (:

anonymous908491
05-27-2015, 17:31
:)

Нямаш на идея, че вчера изпържих зелена ябълка в зехтин просто, за да видя какво ще се получи на вкус. (:

Направил си нещо, за което има стотици рецепти, може би е време да почнеш да четеш, а не само да пишеш.

M****
05-27-2015, 17:34
...
Аз не целя да бъда харесван. Просто искам да се разписвам с глупостите си на спокойствие. Това е, че не си давах сметка, че не съм оригинален, колкото ми се иска. А след като получиш сходна негативна оценка от един бол други потребители, то си правиш изводи.
+ в тази тема мога да си драскам без притеснения. (:

anonymous908491
05-27-2015, 17:36
Просто искам да се разписвам с глупостите си на спокойствие.
+ в тази тема мога да си драскам без притеснения. (:

Същото можеш да си драскаш у вас на лист хартия, ако наистина искаше спокойствие и не целеше друг да те чете.

M****
05-27-2015, 17:39
Направил си нещо, за което има стотици рецепти, може би е време да почнеш да четеш, а не само да пишеш.
Прав си - за тези години не съм разлиствал готварска книга... :/
Но лека полека мисля да променя това.

Corb1225
05-27-2015, 17:40
Аз не целя да бъда харесван.
Не го прави за другите, а за себе си. Не искаш ли да се усъвършенстваш като личност? Позицията "който иска да ме харесва, аз няма да се променя" е супер тъпа и упорита, и ми се драйфа от нея.

M****
05-27-2015, 17:42
Същото можеш да си драскаш у вас на лист хартия, ако наистина искаше спокойствие и не целеше друг да те чете.

Е, аз искам публичност. (:
Не искам да досаждам, а сега - като се разписвам в една единствена тема, си знам, че който е влязъл тук, то би следвало да иска да ме чете.

Corb1225
05-27-2015, 17:46
Колкото и да го криеш, съм сигурен, че се измъчваш, от което ми става тъпо. Зарежи тоя магарешки инат и се стягай.

M****
05-27-2015, 17:46
Не го прави за другите, а за себе си. Не искаш ли да се усъвършенстваш като личност? Позицията "който иска да ме харесва, аз няма да се променя" е супер тъпа и упорита, и ми се драйфа от нея.
Както отбелязах по-горе - сега ми е по-спокойно, така че този "проект", който подхванах - да пиша само в една тема, явно оказва благотворно влияние и върху мен самия. (:

anonymous908491
05-27-2015, 17:47
че който е влязъл тук, то би следвало да иска да ме чете.

Студ навън, скука, не е до желание, не се заблуждавай, че някой наистина иска да те чете.

M****
05-27-2015, 17:51
Колкото и да го криеш, съм сигурен, че се измъчваш, от което ми става тъпо. Зарежи тоя магарешки инат и се стягай.
Хм, а защо възприемаш, че самовъзбраната, ограничаваща някои от желанията, и явяваща се вид самомъчение, е вредна?
+ има и нещо друго - аз съм любопитен човек. И ако се разпиша в повече теми, то след това ще имам желание да прочета всичко, що е писано след мен => повече време за четене на форума. Време, което ако не чета форума, мога да оползотворя за други полезни неща - примерно четене на рецепти и готвене.

M****
05-27-2015, 17:54
Студ навън, скука, не е до желание, не се заблуждавай, че някой наистина иска да те чете.
Да, а аз днес излязох по тениска с къс ръкав... Като се връщах гледах хората как зъзнат по спирките (въпреки, че бяха с дрехи с дълги ръкави и/или пролетно/летни якета)...

anonymous908491
05-27-2015, 17:56
Разкажи нещо компрометиращо за някой, с който си си писал тук. Не е нужно да слагаш имена.

Corb1225
05-27-2015, 18:03
^ Подкрепям ;д.

M****
05-27-2015, 18:06
Разкажи нещо компрометиращо за някой, с който си си писал тук. Не е нужно да слагаш имена.
Колкото и банално да звучи - не бих разкрил доверени ми неща, дори с уговорката да не посочвам имена.
Но и да не бях такъв човек - то наистина не знам компромати за който и да е било. Просто с никой не съм ставал толкова близък, че същият да ми е споделял подобни неща.

anonymous908491
05-27-2015, 18:09
Просто с никой не съм ставал толкова близък, че същият да ми е споделял подобни неща.

Не е нужно да си близък, то споделянето иска само отсрещна страна, каквато се явяваш ти.

dreamwalker
05-27-2015, 18:10
Да, и аз искам да прочета това, което ще споделиш.

dreamwalker
05-27-2015, 18:10
Колкото и банално да звучи - не бих разкрил доверени ми неща, дори с уговорката да не посочвам имена.
Но и да не бях такъв човек - то наистина не знам компромати за който и да е било. Просто с никой не съм ставал толкова близък, че същият да ми е споделял подобни неща.

W...T...F...

Corb1225
05-27-2015, 18:11
Просто с никой не съм ставал толкова близък, че същият да ми е споделял подобни неща.
Е хайде, някои хора, с които си общуващ/л споделят неща във форума без да ги питат, пък какво остава на лично ;д.

dreamwalker
05-27-2015, 18:12
Е хайде, някои хора, с които си общуващ/л споделят неща във форума без да ги питат, пък какво остава на лично ;д.

Dreamwalker най-много е споделял на 13*4.

M****
05-27-2015, 18:14
Мога да дам малко статистика:
* от dreamwalker съм получил най-много ЛС-и евър - 112 писма. Почти същото число е на изпратените от мен. С него/нея сме си разменили почти два пъти повече, отколкото с втория след него/нея...
А въпреки, че имам предположения кои потребители може би се крият зад този профил, то реално идея си нямам кой/коя е той/тя. :Д


Едит: и докато го напиша това горното - dreamwalker е написал/а същото, но в по-малко редове и по-сбито. :Д

Corb1225
05-27-2015, 18:16
Интересуват ни хора от плът и кръв, не измислени герои ;д.

dreamwalker
05-27-2015, 18:18
Интересуват ни хора от плът и кръв, не измислени герои ;д.

От плът и кръв е, уверявам те.

dreamwalker
05-27-2015, 18:19
Мога да дам малко статистика:
* от dreamwalker съм получил най-много ЛС-и евър - 112 писма. Почти същото число е на изпратените от мен. С него/нея сме си разменили почти два пъти повече, отколкото с втория след него/нея...
А въпреки, че имам предположения кои потребители може би се крият зад този профил, то реално идея си нямам кой/коя е той/тя. :Д


Едит: и докато го напиша това горното - dreamwalker е написал/а същото, но в по-малко редове и по-сбито. :Д

Какви са ти предположенията?

anonymous908491
05-27-2015, 18:19
* от dreamwalker съм получил най-много ЛС-и евър - 112 писма. Почти същото число е на изпратените от мен. С него/нея сме си разменили почти два пъти повече, отколкото с втория след него/нея...


За такава бройка съобщения щях да съм успял не само да я изчукам, а да мина и всичките и роднини от женски пол.

M****
05-27-2015, 18:19
Реалните хора, с които съм си писал, ме игнорираха твърде бързо... :Д

dreamwalker
05-27-2015, 18:21
За такава бройка съобщения щях да съм успял не само да я изчукам, а да мина и всичките и роднини от женски пол.

Надали.

Corb1225
05-27-2015, 18:22
Реалните хора, с които съм си писал, ме игнорираха твърде бързо... :Д
;/
После приказвай как няма нужда да се промениш...

dreamwalker
05-27-2015, 18:22
Реалните хора, с които съм си писал, ме игнорираха твърде бързо... :Д

Защото са доловили маниакална щипка, може би...

M****
05-27-2015, 18:23
Какви са ти предположенията?
* LoadRunner
* 102
* papugai
* Corb1225
* SpaiderMan
* pandabear
* espada
* Auriss
* Fisherman
* синеоката фотографка, набор 96

(:

dreamwalker
05-27-2015, 18:24
"Гузен негонен бяга". Изпитваш нужда да даваш обяснения за всяко написано нещо, а това навежда на мисълта, че съвестта ти не е чиста.

П.П. Синеоката фотографка??? Далтонист ли си?

Corb1225
05-27-2015, 18:26
Коя е фотографка?

dreamwalker
05-27-2015, 18:27
Не е синеока, а 13*4 ще си мълчи по този въпрос. :)))

M****
05-27-2015, 18:27
;/
После приказвай как няма нужда да се промениш...
Тук нещата са други - ако в 95% от времето съм приятен събеседник (поне така си мисля), то в останалите 5% нещо ме прихваща, почвам да се цупя, да преигравам, да преекспонирам нещата и те така... Правя една единствена, но впечатляваща, издънка и ... аре, чао М****.
//чудя се с каква емотиконка да завърша - дали със смях или със сълзи... :Д :/

Corb1225
05-27-2015, 18:29
Не е синеока, а 13*4 ще си мълчи по този въпрос. :)))
Вече ми е приятел, никакво мълчание! Освен ако ти не си фотографката ;д.
Коя е фотографка?

M****
05-27-2015, 18:30
Не е синеока, а 13*4 ще си мълчи по този въпрос. :)))
Тази, за която пиша, е синеока... Възможно е ти просто да си й набор - в такъв случай идея си нямам кой/коя си...

dreamwalker
05-27-2015, 18:30
Око за око.

Няма да казва коя.

anonymous908491
05-27-2015, 18:30
* LoadRunner
* 102
* papugai
* Corb1225
* SpaiderMan
* pandabear
* espada
* Auriss
* Fisherman
* синеоката фотографка, набор 96

(:

papugai чукал ли те е, защото ако не е, спокойно можеш да го махнеш от предположенията.

dreamwalker
05-27-2015, 18:31
Тази, за която пиша, е синеока... Възможно е ти просто да си й набор - в такъв случай идея си нямам кой/коя си...

Facepalm.

Няма да споря.

Corb1225
05-27-2015, 18:35
Око за око.

Няма да казва коя.
Ай мълчи, педро ;Д.
М, казвай !

dreamwalker
05-27-2015, 18:36
Ай мълчи, педро ;Д.
М, казвай !

Ако е умен, няма нищо да каже/напише. :)))

Ако не иска да си види и ЕГН-то във форума...

M****
05-27-2015, 18:37
Някак тегаво е, защото май си сериозен и ако е така, нещо ти липсва в реалния живот и го търсиш тук
:lol:
Така е! Преди време съм споделял във форума, че съм домошар, не обичам да излизам самостоятелно по заведения, с компанията се виждаме веднъж на няколко седмици, след работа не ми е до нищо друго освен релакс на дивана пред тв-то и компа, и най-важното - че ми е скучно и просто търся някой (по възможност от женски пол), с който да си драскам.

Ама нещо последното се изпари в последните няколко седмици (поради различни случили се събития), та сега желанието се изроди в това да пляскам коментари във форума, пък който иска - да ги чете. (:
Почнах да досаждам и с тях (щото ги публикувах безразборно насам и натам), та така се стигна до тази една единствена тема. Мисля, че с нея стабилизирах нещата. :Д

Corb1225
05-27-2015, 18:39
Ако е умен, няма нищо да каже/напише. :)))

Ако не иска да си види и ЕГН-то във форума...
Здравей, синеока фотографке ;д.

dreamwalker
05-27-2015, 18:40
по възможност от женски пол

Warum?

dreamwalker
05-27-2015, 18:40
Здравей, синеока фотографке ;д.

Не бях ли мъж последно?

M****
05-27-2015, 18:40
Ако е умен, няма нищо да каже/напише. :)))

Ако не иска да си види и ЕГН-то във форума...
Наистина идея си нямам кой/коя си!

anonymous908491
05-27-2015, 18:41
Наистина идея си нямам кой/коя си!

С подобно страхливо държане, ще те третират като жена.

Corb1225
05-27-2015, 18:42
Не бях ли мъж последно?
От Тайланд.

dreamwalker
05-27-2015, 18:42
С подобно страхливо държане, ще те третират като жена.

Ти пряко засегнат ли си? Разведени ли сте?

M****
05-27-2015, 18:43
С подобно страхливо държане, ще те третират като жена.
Сега, като наистина не знам кой стои зад този профил, какво друго да напиша...

През последните няколко месеца имах различни предположения - даже днес точно теб те проверявах кога се логваш и дали си онлайн по времето, през което е и dreamwalker. (((:

anonymous908491
05-27-2015, 18:45
През последните няколко месеца имах различни предположения - даже днес точно теб те проверявах кога се логваш и дали си онлайн по времето, през което е и dreamwalker. (((:

Осъзнаваш ли, че дори с бан на IP съм в състояние да съм онлайн с 10 профила тук ?
Не знам дали наистина си толкова глупав, но е време да направиш нещо с живота си.

dreamwalker
05-27-2015, 18:47
защо не инвестираш време в нещо по-ползотворно- примерно започни да спортуваш или да учиш език (може програмен) стани хакер и ще разкриеш кой се крие зад профила dreamwalker ;]

С теб познаваме ли се?

dreamwalker
05-27-2015, 18:48
Сега, като наистина не знам кой стои зад този профил, какво друго да напиша...



Наистина ли не знаеш! Много съм разочарован от теб.

M****
05-27-2015, 18:50
защо не инвестираш време в нещо по-ползотворно- примерно започни да спортуваш или да учиш език (може програмен) стани хакер и ще разкриеш кой се крие зад профила dreamwalker ;]
Ще ми повярваш ли, че по едно време така се бях филмирал кой е dreamwalker, че по всякакъв начин се опитвах да намеря задна вратичка в този форум и да се вмъкна като администратор...
Резултатът бе, че открих единствено една скрита функционалност на сайта - групите. И видях, че тази екстра е толкова скрита, че за цялото функциониране на форума има една единствена група, създадена от machoka през вече далечната 2012 година, в която е набутал Shtrudel-a и LadyDi (ако си спомням правилно). (:

Rafa7a
05-27-2015, 18:50
Само аз ли не разбрах коя е синеоката фотографка?

AzNeSumRafa7a до M****, плана за бойкот е готов, проготви се, в 23:38 бойкотираме, викай подкрепление. Край!

Corb1225
05-27-2015, 18:51
Синеока фотографке, вече можеш да се разкриеш. Тъкмо може да те споходи уникалния шанс да ти обърна специално внимание.

anonymous908491
05-27-2015, 18:51
Ще ми повярваш ли, че по едно време така се бях филмирал кой е dreamwalker, че по всякакъв начин се опитвах да намеря задна вратичка в този форум и да се вмъкна като администратор...
Резултатът бе, че открих единствено една скрита функционалност на сайта - групите. И видях, че тази екстра е толкова скрита, че за цялото функциониране на форума има една единствена група, създадена от machoka през вече далечната 2012 година, в която е набутал Shtrudela и LadyDi (ако си спомням правилно). (:

Пиши на анархи, той е толкова напред, че дори не мога да го видя.

dreamwalker
05-27-2015, 18:52
Ще ми повярваш ли, че по едно време така се бях филмирал кой е dreamwalker, че по всякакъв начин се опитвах да намеря задна вратичка в този форум и да се вмъкна като администратор...
Резултатът бе, че открих единствено една скрита функционалност на сайта - групите. И видях, че тази екстра е толкова скрита, че за цялото функциониране на форума има една единствена група, създадена от machoka през вече далечната 2012 година, в която е набутал Shtrudela и LadyDi (ако си спомням правилно). (:

Вярваме ти, не се притеснявай.

Rafa7a
05-27-2015, 18:53
Само аз ли не разбрах коя е синеоката фотографка?

AzNeSumRafa7a до M****, плана за бойкот е готов, проготви се, в 23:38 бойкотираме, викай подкрепление. Край!
ВАЖНО!
Притеснявам се, че може да не си ми видял съобщението!

M****
05-27-2015, 18:56
Rafa7a, и да се окаже тя - вече са ни преварили. :/

dreamwalker
05-27-2015, 19:00
Rafa7a, и да се окаже тя - вече са ни преварили. :/

Октябрь ще се довлачи сега...

M****
05-27-2015, 19:04
бтв: колкото до това, кой се крие зад "Октябрь", усета ми е за 102. Не знам защо. Познах ли? (:

dreamwalker
05-27-2015, 19:06
бтв: колкото до това, кой се крие зад "Октябрь", усета ми е за 102. Не знам защо. Познах ли? (:

http://files.riffsy.com/images/f58e1a91153ae447bc70b7c7607c411a/raw

anonymous908491
05-27-2015, 19:07
бтв: колкото до това, кой се крие зад "Октябрь", усета ми е за 102. Не знам защо. Познах ли? (:

Колкото позна и за dreamwalker

dreamwalker
05-27-2015, 19:08
13*4, защо си бил толкова заинтересован от моята особа?

M****
05-27-2015, 19:08
Таз' картинка "да" или "не" означава? (:

M****
05-27-2015, 19:12
M****, защо си бил толкова заинтересован от моята особа?
Защото не си ми писал/а да не бъда. (:
Тези, които са ми писали директно в ЛС да не ги проверявам, съм уважавал молбите им и съответно не съм си правил труда да се нищя. (:

Както писах по-горе - просто съм любопитен. Нямам лоши мисли и намерения, единствено желая да съм запознат с човека от отсрещната страна - нищо повече. (: Както писах вчера на Corb1225 - обичам да имам поглед върху обстановката. (:

dreamwalker
05-27-2015, 19:13
Защото не си ми писал/а да не бъда. (:


Ето, сега ти пиша.

anonymous908491
05-27-2015, 19:14
Както писах вчера на Corb1225 - обичам да имам поглед върху обстановката. (:

Нали вчера цяла вечер се хвали, че никой не можел да ти пише

dreamwalker
05-27-2015, 19:16
Нямам лоши мисли и намерения, единствено желая да съм запознат с човека от отсрещната страна - нищо повече. (:

Защо ли се съмнявам...

Corb1225
05-27-2015, 19:16
Дримок, искаш ли да ти рецитирам Шекспир? Ама се разкрий. Какво обичаш да снимаш?

M****
05-27-2015, 19:18
Нали вчера цяла вечер се хвали, че никой не можел да ти пише

виж тук (http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/576242-%D0%9E%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-M****-%D0%BF%D1%8A%D1%80%D0%B2%D0%B8%D1%8F%D1%82-%D1%84%D0%BE%D1%80%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD-%D0%BE%D1%82%D1%88%D0%B5%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D0%BA?p =11300881&viewfull=1#post11300881)

...
Обичам да имам поглед върху нещата. Върху това как се случват и развиват.
...

M****
05-27-2015, 19:22
Защо ли се съмнявам...

Познаваш ли ме лично? Или съдиш по 100 разменени ЛС, при повечето от които ти се правеше на ударен/а с мокър парцал (по мое мнение)?
Ако искаш ми вярвай! Помниш ли картинката на Corb1225? ЛС с подобно съдържание съм писал единствено до теб и до Tinker Bell - и наистина така усещам нещата. Ако човек се държи добре с мен - и аз съм дружелюбен. (:
А и ти можеш да видиш какво се крие за това болднато тук от съобщението, за разлика от всички останали, които само са видели картинката. (:

Rafa7a
05-27-2015, 19:22
1. Как се казваш?

2. Откъде си?

3. На колко си години?

4. Смяташ ли в бъдеще да отидеш да жиееш в чужбина?

5. Колко са хората, на които можеш да се довериш?

6. Защо се регистрира във форона?

7. Кои потребители ти харесват? А кои не?

dreamwalker
05-27-2015, 19:23
Дримок, искаш ли да ти рецитирам Шекспир? Ама се разкрий. Какво обичаш да снимаш?

Просперо ли?

M****
05-27-2015, 19:25
...
Рафа, сори брат, ама съм пас. (:
Аз съм като Кал - давай общи въпроси, без лично инфо. (:

Rafa7a
05-27-2015, 19:26
https://www.youtube.com/watch?v=7BRK4JvYhWo
^Planeta Payner с ново име - FacingTheSun

dreamwalker
05-27-2015, 19:26
Познаваш ли ме лично? Или съдиш по 100 разменени ЛС, при повечето от които ти се правеше на ударен/а с мокър парцал (по мое мнение)?
Ако искаш ми вярвай! Помниш ли картинката на Corb1225? ЛС с подобно съдържание съм писал единствено до теб и до Tinker Bell - и наистина така усещам нещата. Ако човек се държи добре с мен - и аз съм дружелюбен. (:
А и ти можеш да видиш какво се крие за това болднато тук от съобщението, за разлика от всички останали, които само са видели картинката. (:

Какво е тук и какво е там, никаква представа нямам,

не знам.

dreamwalker
05-27-2015, 19:27
Раф, аз мога да отговоря от негово име.

Rafa7a
05-27-2015, 19:28
1. Какво мислиш за чалгата?

2. Обичаш ли да четеш? Какво?

3. Любима храна?

4. Любима напитка?

5. Любим филм?

Това е за сега. :)

M****
05-27-2015, 19:28
Е, толкова ли те мързи да си отвориш това съобщение?
Подсказка - тук е хиперлинк.

dreamwalker
05-27-2015, 19:30
Е, толкова ли те мързи да си отвориш това съобщение?
Подсказка - тук е хиперлинк.

Не е.

M****
05-27-2015, 19:37
1. Какво мислиш за чалгата?

Не слушам подобен музикален стил/жанр. Нито на чаша вино, нито на две... (:

2. Обичаш ли да четеш? Какво?

Честно: срам ме е да си призная, но рядко чета... :/

3. Любима храна?

Пица, яйца на очи, варени яйца, яйца по панагюрски, пържен лук с яйца, пържен праз-лук (пак с яйца), без яйца също, шопска салата, пържени картофи със сирене, таратор, пържени чушки, които са пълнени със сирене/извара и яйца, пържоли, пиле по китайски, зеленчуци по китайски, пасирана спаначена яхния с яйце отгоре. Има и още, но за това се сещам от прима виста. А, да, дюнери и шиш-таукове също обичам. (:

4. Любима напитка?

Студено прясно мляко, много разводнен айрян, боза.
От алкохолните - бира, вино, уиски.

5. Любим филм?

Сещам се за много филми, но ще напиша само част от тях: Кървав диамант, Зеления път, Road Trip, Euro Trip, Гладиатор, Красив ум, Матрицата, Властелинът на пръстените...

Това е за сега. :)

готово

Corb1225
05-27-2015, 19:39
Просперо ли?
Каквото кажеш.
Първо ми покажи какво снима последно.

dreamwalker
05-27-2015, 19:39
Какво мислиш за dreamwalker? Искам дълъг отговор.

M****
05-27-2015, 19:40
Не е.

Момент да проверя. (:
/че пося зрънце съмнение в мен самия... :Д

M****
05-27-2015, 19:44
Момент да проверя. (:
/че пося зрънце съмнение в мен самия... :Д

Що ме занасяш, ве? Правилно си спомням!!! :Д
Виж си ЛС-а от: 04-26-2015, 21:39

от мен да мине - ще те улесня - това е линка: http://lubomir.name/bg/html/anoaiaaio_dae.html

anonymous908491
05-27-2015, 19:51
Що ме занасяш, ве? Правилно си спомням!!! :Д
Виж си ЛС-а от: 04-26-2015, 21:39

от мен да мине - ще те улесня - това е линка: http://lubomir.name/bg/html/anoaiaaio_dae.html

Става ми тъжно за теб

M****
05-27-2015, 19:54
Какво мислиш за dreamwalker? Искам дълъг отговор.
Ах, как само едит-на...
Мислех да мина с това, което ти бях писал преди време - че си добър манипулатор. Поне с мен си така.
Ще отговоря от видяното през моята камбанария:

Както споменах по-горе - ти за мен си много добър манипулатор. Усети как да ме връткаш на малкия си пръст (въпреки, че май голяма част от форумняците тук са се усетили как и те да го правят). :///
Мистична личност си - нямам представа кой/коя си. Предположенията ми (засега) са сведени до списъка, който ти написах по-рано тази вечер. Възможно е да ми хвърляш прах в очите, пишейки че си момичето фотограф, а всъщност да си някой от по-горните... :/
Чудя ти се какво удоволствие ти доставя да тролиш. Но все пак го правиш. Това, което не ми харесва е, че според мен не се усещаш кой колко търпи на хумор/шеги/закачки и въпреки, че неколкократно ти писах, че за мен лично отношението ти не ми е приятно - ти продължаваше ли продължаваше. От това си правя извода, че не зачиташ другите хора. Егоист си - гледаш само ти да се забавляваш, пък другите - да го .... . По това нещо си мисля, че си приличате с papugai. Papugai, не се обиждай, че те сравнявам с dreamwalker.
Ако наистина си онова момиче-фотограф - се чудя как може подобно красиво момиче да има толкова гаден характер (поне аз добро отношение не съм видял). :/

Мога и още да напиша, но все пак мисля, че разбра вече идеята.
Само да не се обидиш от написаното - отговорих ти честно, защото ме попита.

anonymous908491
05-27-2015, 19:56
Ако наистина си онова момиче-фотограф - се чудя как може подобно красиво момиче да има толкова гаден характер (поне аз хубав не съм видял). :/


Преди не беше такава, сериозен съм.

dreamwalker
05-27-2015, 19:56
Мога и още да напиша, но все пак мисля, че разбра вече идеята.
Само да не се обидиш от написаното - отговорих ти честно, защото ме попита.

Пиши още, чадо, пиши.

M****
05-27-2015, 20:09
Пиши още, чадо, пиши.

Е, не схвана ли? Ако си синеоката фотографка - хубава си отвън, гнила си отвътре... Това е. Поне според мен си такава. В реалния живот може да си памук-душица, готова да помогне на всеки, който е потърсил помощ от нея, но аз си правя заключение за теб единствено от твоето отношение към мен. :/

btw: сега се сетих, че по едно време си мислех, че ти си Shtrudel-а, а papugai, че е machoka (въпреки, че последния почти не съм го засичал, защото докато той е бил част от форума, аз не бях активен).
Това, което навремето ме накара да мисля така, бе че с papugai си разменяхте съобщения в темата за "Какво мислиш за предходния потребител" и той неколкократно пишеше единствено и само "Шмодка". Не знам защо, но аз направих следната аналогия: Shtrudel - модераторка.
Но пък днес ми твърдиш, че си набор 96, а Shtrudel-a е по-възрастна, така че ... тя не може да си ти. (:

anonymous908491
05-27-2015, 20:12
btw: сега се сетих, че по едно време си мислех, че ти си Shtrudel-а, а papugai, че е machoka (въпреки, че последния почти не съм го засичал, защото докато той е бил част от форума, аз не бях активен).
Това, което навремето ме накара да мисля така, бе че с papugai си разменяхте съобщения в темата за "Какво мислиш за предходния потребител" и той неколкократно пишеше единствено и само "Шмодка". Не знам защо, но аз направих следната аналогия: Shtrudel - модераторка.

Не знам защо не те изгоних още преди години, сега разкри всичко и няма смисъл.



Но пък днес ми твърдиш, че си набор 96, а Shtrudel-a е по-възрастна, така че ... тя не може да си ти. (:

Не и вярвай, по-голяма е от теб.

dreamwalker
05-27-2015, 20:13
Е, не схвана ли? Ако си синеоката фотографка - хубава си отвън, гнила си отвътре... Това е. Поне според мен си такава. В реалния живот може да си памук-душица, готова да помогне на всеки, който е потърсил помощ от нея, но аз си правя заключение за теб единствено от твоето отношение към мен. :/

btw: сега се сетих, че по едно време си мислех, че ти си Shtrudel-а, а papugai, че е machoka (въпреки, че последния почти не съм го засичал, защото докато той е бил част от форума, аз не бях активен).
Това, което навремето ме накара да мисля така, бе че с papugai си разменяхте съобщения в темата за "Какво мислиш за предходния потребител" и той неколкократно пишеше единствено и само "Шмодка". Не знам защо, но аз направих следната аналогия: Shtrudel - модераторка.
Но пък днес ми твърдиш, че си набор 96, а Shtrudel-a е по-възрастна, така че ... тя не може да си ти. (:

Не мога да повярвам.

Corb1225
05-27-2015, 20:14
Фамозно

dreamwalker
05-27-2015, 20:14
Shtrudel - модераторка.


Как нагло ни разкри!!!

Machoka, мисля, че трябва да го накажем.

dreamwalker
05-27-2015, 20:15
Но пък днес ми твърдиш, че си набор 96

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/173/576/Wat8.jpg?1315930535

M****
05-27-2015, 20:17
Ми, щом признаваш, че си момичето-фотограф... Както може да видиш - уточнил съм, че е набор 96. Ти не отрече - написа единствено, че очите ти не са сини и че аз съм далтонист...

Corb1225
05-27-2015, 20:18
Дримоче, какво обичаш да пийваш, сладка моя фотографке? Да те черпя.

dreamwalker
05-27-2015, 20:19
Ми, щом признаваш, че си момичето-фотограф... Както може да видиш - уточнил съм, че е набор 96. Ти не отрече - написа единствено, че очите ти не са сини и че аз съм далтонист...

Рядко отричам.

LoadRunner
05-27-2015, 20:20
шмодко дърта
ко се правиш и лъжеш горкия М
:lol:
Защо постъпваш така
прилагаш му психологически тормоз
още по- гадно че вече не може да пише в Дневника колко е сдухан заради теб

LoadRunner
05-27-2015, 20:21
Рядко отричам.

и рядко отказваш

dreamwalker
05-27-2015, 20:22
и рядко отказваш

You don't say.

dreamwalker
05-27-2015, 20:22
лъжеш

?

M****
05-27-2015, 20:23
бтв: няма шега - няма измама: изгубих връзката последните минути и съвсем се обърках дали dreamwalker е Shtrudel или онова синеоко момиче, за което си мисля...

И кой е LoadRunner-a...?

LoadRunner
05-27-2015, 20:23
М писна ми да те гледам как страдаш
Ярето е на 32г

M****
05-27-2015, 20:25
М писна ми да те гледам как страдаш
Ярето е на 32г

Ако dreamwalker е Shtrudel-а - със сигурност не е на 32 г.

Rafa7a
05-27-2015, 20:25
Повечето хора, които пишат във форума не показват своето лице, имам предвид че тука се държат по един, а реалния живот по друг начин. Но разбира се не всеки е такъв. Например аз не мога да си представя papugai да троли в истинския свят, а и без това на моменти си личи, че когато иска може да е сериозен.
Не трябва да се хващаме за всичко написано от другите. Макар, че и аз съм такъв човек. Понякога не мога да си кажа "Не ме интересува и точка". Лично аз смятам че dreamwalker не е никой от другите посочени от теб, а е просто dreamwalker
И аз не знам защо написах всичко това, но вече го написах и не искам да го трия.

dreamwalker
05-27-2015, 20:26
М писна ми да те гледам как страдаш
Ярето е на 32г

Октябрь?

anonymous908491
05-27-2015, 20:26
М писна ми да те гледам как страдаш
Ярето е на 32г

И на мен, предлагам всички да се разкрием и да му кажем, че участва в скрита камера

M****
05-27-2015, 20:27
Rafa7a, прав си с написаното - аз затова написах по-горе, че съвсем се обърках с предположенията. :Д

Rafa7a
05-27-2015, 20:27
И на мен, предлагам всички да се разкрием и да му кажем, че участва в скрита камера

Още е рано.

haritov
05-27-2015, 20:27
мистичното привлича винаги човека

всъщност не разбирам защо искате да разберете кой е дриймърчето след като едва ли ще видите някога тази личност

което го поставя в графата с хората които се разминаваме ежедневно на улицата

какво значение има и как се казва дали Марина или Ярослава все тая

LoadRunner
05-27-2015, 20:27
аз за жалост съм си така и реално :/

dreamwalker
05-27-2015, 20:28
аз за жалост съм си така и реално :/


и да си завре единия термос отзад другия отпред пак няма да има ефект

Наистина ли си го правил? :/

LoadRunner
05-27-2015, 20:29
https://www.youtube.com/watch?v=316AzLYfAzw

anonymous908491
05-27-2015, 20:29
всъщност не разбирам защо искате да разберете кой е дриймърчето след като едва ли ще видите някога тази личност


Питай М, той е обсебен от шмодката

dreamwalker
05-27-2015, 20:30
мистичното привлича винаги човека

всъщност не разбирам защо искате да разберете кой е дриймърчето след като едва ли ще видите някога тази личност

което го поставя в графата с хората които се разминаваме ежедневно на улицата

какво значение има и как се казва дали Марина или Ярослава все тая

Ярослава знам, ама Марина откъде?

Corb1225
05-27-2015, 20:32
М, влюбен ли си във фотографката? От къде идва тази обсебеност?

M****
05-27-2015, 20:33
И после мен ме имате за хахо...
Баси, ако dreamwalker е Михаела...

Corb1225
05-27-2015, 20:34
Дримока е Михаела Филева о.о?

Rafa7a
05-27-2015, 20:34
Михаела...
Коя е Михаела?

dreamwalker
05-27-2015, 20:34
И после мен ме имате за хахо...
Баси, ако dreamwalker е Михаела...

Още по-добро: Хилъри Клинтън под прикритие.

LoadRunner
05-27-2015, 20:34
Малко иронично е да я наричам Яре предвид възрастта и

M****
05-27-2015, 20:34
В тия смутни времена - като нищо ще се окаже, че е тя... :Д

LoadRunner
05-27-2015, 20:35
Коя е Михаела?

Михаелата на Стамбини

M****
05-27-2015, 20:36
Коя е Михаела?
Възможно е да бъде бъдещата г-жа Пейчева.

Corb1225
05-27-2015, 20:36
Мише, идвай да ти гукам любовна поезия на уше.

anonymous908491
05-27-2015, 20:37
Кой е наред да пише от профила на dreamwalker, да знам кога идва и моят ред ?

LoadRunner
05-27-2015, 20:37
А коя е Маги?

dreamwalker
05-27-2015, 20:38
Кой е наред да пише от профила на dreamwalker, да знам кога идва и моят ред ?

http://media.giphy.com/media/TbRXNJJJbgIkE/giphy.gif

LoadRunner
05-27-2015, 20:38
Къде е Маги?

dreamwalker
05-27-2015, 20:38
А коя е Маги?

А къде е Маги?

Хал Алкохоло
05-27-2015, 20:38
Алкохол и секс да не видите цял живот, ако не спрете да коментирате жена ми!

haritov
05-27-2015, 20:39
Кой е наред да пише от профила на dreamwalker, да знам кога идва и моят ред ?

по едно време поведох култ към тоя профил в цял раздел имахме нейния аватар

dreamwalker
05-27-2015, 20:39
Алкохол и секс да не видите цял живот, ако не спрете да коментирате жена ми!

Магиии! :lol:

Къде е Маги!

M****
05-27-2015, 20:39
бтв: май познах като му писах на Пешо - скейтбордиста, че Кофата е на път да стане най-четеното място във форума - преди малко погледнах - 90 човека в момента я зяпат! :D

dreamwalker
05-27-2015, 20:40
бтв: май познах като му писах на Пешо - скейбордиста, че Кофата е на път да стане най-четеното място във форума - преди малко погледнах - 90 човека в момента я зяпат! :D

Пешо е колега ясновидец.

haritov
05-27-2015, 20:40
бтв: май познах като му писах на Пешо - скейбордиста, че Кофата е на път да стане най-четеното място във форума - преди малко погледнах - 90 човека в момента я зяпат! :D

новак

Хал Алкохоло
05-27-2015, 20:41
Магиии! :lol:

Къде е Маги!
Дъщеря ни - тая курва Магдалена, в момента сигурно я ебат една дузина от най-членчестите докърки! Ама така трябва, да разпространява нашите слуги венерическите болести!

dreamwalker
05-27-2015, 20:42
Дъщеря ни - тая курва Магдалена, в момента сигурно я ебат една дузина от най-членчестите докърки! Ама така трябва, да разпространява нашите слуги венерическите болести!

Но защо?

Хал Алкохоло
05-27-2015, 20:43
За да поразяват цели армии както в славното минало на рода Коцкариен!

dreamwalker
05-27-2015, 20:44
За да поразяват цели армии както в славното минало на рода Коцкариен!

Бълнуваш.

Corb1225
05-27-2015, 20:44
.

Мише, идвай да ти гукам любовна поезия на уше.

M****
05-27-2015, 20:46
Аааааааа...



Гладен съм - още не съм вечерял, а се чудя що ми къркори стомаха.
Ама пък толкова да е интересно в момента в темата ми... (((:


dreamwalker-a е такава лисица (или лисунгер), че отново идея си нямам коя/кой е - някой от списъка ми, някой извън списъка ми... :Д

Но виждам, че е писано да си остане Мистерия, та... Така да бъде - Мистерия да си остане! (:

А аз отивам да ям дюнер и шиш-таук (от най-вкусните - на един потребител тук съм му писал за тез' вкусотии - даже бях обещал да почерпя). (:

Хал Алкохоло
05-27-2015, 20:46
Бълнуваш.
Кажи дали ще те еба тая вечер, да знам колко да пия!

anonymous908491
05-27-2015, 20:47
А аз отивам да ям дюнер и шиш-таук (от най-вкусните - на един потребител тук съм му писал за тез' вкусотии - даже бях обещал да почерпя). (:

Нали те виждам, че отговаряш на стола в момента

dreamwalker
05-27-2015, 20:49
Кажи дали ще те еба тая вечер, да знам колко да пия!

Пийни си малко концентрирана сярна киселина.

M****
05-27-2015, 20:50
Нали те виждам, че отговаряш на стола в момента
Не съм аз, но може да е някой друг зодия Рак. (:

haritov
05-27-2015, 20:50
Пийни си малко концентрирана сярна киселина.

или живак

Хал Алкохоло
05-27-2015, 20:50
Пийни си малко концентрирана сярна киселина.
Проклета жена! Но аз знам какво целиш! Искаш да ме предизвикаш да те еба по-яростно от всякога и да свърша с теб веднъж завинаги!

haritov
05-27-2015, 20:51
Проклета жена! Но аз знам какво целиш! Искаш да ме предизвикаш да те еба по-яростно от всякога и да свърша с теб веднъж завинаги!

ти къв алкохолик си като не можеш една сярна киселина да пийнеш?

LoadRunner
05-27-2015, 20:53
Това май касае алкохолото
http://prikachi.com/images/373/8139373d.jpg
http://prikachi.com/images/374/8139374P.jpg

.Mihaela.
05-27-2015, 20:54
Moeto ime li vidqh tuk?

dreamwalker
05-27-2015, 20:54
Започва да става интересно.

Rafa7a
05-27-2015, 20:55
Какви са тези драми дето сте ги навъртали тука? ;д

LoadRunner
05-27-2015, 20:55
:razz:

LoadRunner
05-27-2015, 20:55
:razz::razz:

Хал Алкохоло
05-27-2015, 20:55
ти къв алкохолик си като не можеш една сярна киселина да пийнеш?
Не, аз съм първокласен пияч, който пие само първокласен алкохол!

dreamwalker
05-27-2015, 20:56
Какви са тези драми дето сте ги навъртали тука? ;д

Питай Алкохоло.

.Mihaela.
05-27-2015, 20:56
13*4 zasto si mislish che driimlolkar sum az?

LoadRunner
05-27-2015, 20:56
Къде е стамбини ма
или по скоро корб, къде е стамбини уе

dreamwalker
05-27-2015, 20:56
Не, аз съм първокласен пияч, който пие само първокласен алкохол!

Малко метанол няма ли да пийнеш?

producenta
05-27-2015, 20:57
Не, аз съм първокласен пияч, който пие само първокласен алкохол!

научно доказано е че алкохола се усвоява най-бързо чрез венозна инфузия

Хал Алкохоло
05-27-2015, 20:58
Малко метанол няма ли да пийнеш?
След първокласния алкохол, обичам най-много твоя вагинален сок!

producenta
05-27-2015, 20:58
13*4 zasto si mislish che driimlolkar sum az?

логично е да си фейк на някой от писалите тук

dreamwalker
05-27-2015, 20:59
След първокласния алкохол, обичам най-много твоя вагинален сок!

Мисля, че ме бъркаш с иконома.

Хал Алкохоло
05-27-2015, 21:00
Мисля, че ме бъркаш с иконома.
Ясно! Тази нощ ще умираш от ебане! Буквално!

LoadRunner
05-27-2015, 21:00
те верно тея прошляци гледали Обителта на М
:razz::razz::razz:

dreamwalker
05-27-2015, 21:00
Ясно! Тази нощ ще умираш от ебане! Буквално!

Горкият иконом...

Stambini
05-27-2015, 21:01
Къде е стамбини ма
или по скоро корб, къде е стамбини уе

Tuka sum sladurche :*

producenta
05-27-2015, 21:01
те верно тея прошляци гледали Обителта на М
:razz::razz::razz:

аз не гледам аз наблюдавам

LoadRunner
05-27-2015, 21:03

haritov
05-27-2015, 21:04
само бат рамбо не е писал в тая тема

Rafa7a
05-27-2015, 21:04
Ахахахахахахахахааахахха нимоа повече :lol: :lol: :lol:

dreamwalker
05-27-2015, 21:04
само бат рамбо не е писал в тая тема

Призоваваш ли го?

Corb1225
05-27-2015, 21:04
Дримче, айде де ;/.

Мише, идвай да ти гукам любовна поезия на уше.

dreamwalker
05-27-2015, 21:05
Ахахахахахахахахааахахха нимоа повече :lol: :lol: :lol:

Развеселихме ли те, Раф?

Lilanda
05-27-2015, 21:06
*бат рамбо пише в тази тема*

Какво сте се разписали всички тук тази вечер и аз се чудя защо на северния фронт е скучно?

*бат рамбо спира да пише*

Rafa7a
05-27-2015, 21:06
Развеселихме ли те, Раф?

Отдавна не се бях смял толкова. :lol:

Хал Алкохоло
05-27-2015, 21:07
Горкият иконом...
Отивам да допивам! Ти се приготвяй за бурно докъркско ебане! До смърт!

LoadRunner
05-27-2015, 21:07
Рафи с шиоколад и с кокос
всеки ден през лятото

dreamwalker
05-27-2015, 21:07
Отивам да допивам! Ти се приготвяй за бурно докъркско ебане! До смърт!

Ще предупредя иконома да си зареди ловната пушка.

LoadRunner
05-27-2015, 21:08
*бат рамбо пише в тази тема*

Какво сте се разписали всички тук тази вечер и аз се чудя защо на северния фронт е скучно?

*бат рамбо спира да пише*

МАХАЙ СА МА
ВСЯВАШ ОТ ГАДНАТА СИ ЕНЕРГИЯ

LoadRunner
05-27-2015, 21:08
бз се :D

LoadRunner
05-27-2015, 21:09
ама се махай

LoadRunner
05-27-2015, 21:09
пак се бз :D

Corb1225
05-27-2015, 21:10
Какво сте се разписали всички тук тази вечер и аз се чудя защо на северния фронт е скучно?
Как ще е скучно! Кал отговаря на стола.

Lilanda
05-27-2015, 21:10
Аз кога съм имала гадна енергия? ;с

Само позитивизъм се лее от мен. ;3

dreamwalker
05-27-2015, 21:10
Отдавна не се бях смял толкова. :lol:

Внимавай, да не те заболи корема.

Lilanda
05-27-2015, 21:10
Как ще е скучно! Кал отговаря на стола.

Именно....

haritov
05-27-2015, 21:12
Аз кога съм имала гадна енергия? ;с

Само позитивизъм се лее от мен. ;3

винаги си била котешки настроена

Corb1225
05-27-2015, 21:12
Именно....
...
Непоправимото куче 2

LoadRunner
05-27-2015, 21:14
Кал в момента гледа Обителта на M**** - първият форумен отшелник

:lol: :lol:
:razz:

ще почина

Lilanda
05-27-2015, 21:14
винаги си била котешки настроена

Нали, коти. ;3 Ти знаеш най-добре. ^^

Bat Rambo
05-27-2015, 21:15
Kak ste maini? Gotovi li ste da izbuhnem?
13*4 Mihaela i Stambini ne sa driimlolkar!

haritov
05-27-2015, 21:16
Нали, коти. ;3 Ти знаеш най-добре. ^^

напомни ми за доброто старо време когато бях славния котьо терминатор

брутален зайо също

haritov
05-27-2015, 21:16
Kak ste maini? Gotovi li ste da izbuhnem?
13*4 Mihaela i Stambini ne sa driimlolkar!

е ся се захуячи работата...

Corb1225
05-27-2015, 21:16
Ран Босилек, къде ти е снимката?

dreamwalker
05-27-2015, 21:16
Кал в момента гледа Обителта на M**** - първият форумен отшелник

:lol: :lol:
:razz:

ще почина

Представяш ли си как ще се почувства, когато прочете това:


Кратко интро:
Прокуден от света на интелигентните, света на умните, на дейните, на можещите и на сериозните, аз тръгнах...
Запътих се към Неизвестното. Грехът ми пред Форума, моята досадност, ме обрече на странство по пътя към Долната Земя - Кофата.
Вървях, вървях и по пътя си видях странни митологични същества - тролове и нимфи, но аз вървях. Не спирах да вървя - без посока, но с една едничка цел - обетованата за мен Земя. Моето късче форумно пространство.
И ето, след много премеждия, радост и разочарования, най-накрая я намерих - парченце територия, колкото човешка длан. Тя бе моя, а аз бях нейн.
Там построих си аз сламена колибка, с надежда туй да бъде мойта Крепост - да намеря дом, подслон където да творя свои (без)смислени неща.
И ето ме сега, на това забравено от Бога място, в моята обител - тук ще си остана, тук ще стана аз форумен отшелник, далеч от света на интелигентните, света на умните, дейните, на можещите... Далеч от света на Свръх-човеците, на Превъзходните.



Правила на достойно поведение:
1. С призив за по-малко спам от останалите.
2. Тук съдържателят на темата - M****, ще се разписва по различни теми от света на Свръх-човеците, които са му привлекли вниманието (вместо в самите теми).
3. Ivaaaaa и Lilanda са обявени за "персони нон грата" и тяхното форумно присъствие тук е строго нежелано.


С горенаписаното се поставя началото на Ден 1-ви:

:lol:

Rafa7a
05-27-2015, 21:17
Kak ste maini? Gotovi li ste da izbuhnem?
13*4 Mihaela i Stambini ne sa driimlolkar!

Не не не, май ще имам коремно-мускулна треска. :lol:

Lilanda
05-27-2015, 21:17
напомни ми за доброто старо време когато бях славния котьо терминатор

брутален зайо също

А ти ми напомни за сайта, в който и двамата се подвизавахме като голяма ентелегенция. ;с