PDA

View Full Version : Спешно ми отговорете



richard98
05-27-2015, 06:57
Здравейте.Искам 100% отговор от човек който разбира да ми каже ако съм свършил на корема на приятелката ми и и е влязло в пъпа възможно ли е да е бременна ? Спешно е !!

102thedream
05-27-2015, 07:08
възможно е да
препоръчвам да си направите тест и двамата
по възможност да е за интелигентност

lovelemons97
05-27-2015, 07:39
възможно е да
препоръчвам да си направите тест и двамата
по възможност да е за интелигентност
+1
Хахахахахха

waazap
05-27-2015, 08:49
възможно е да
препоръчвам да си направите тест и двамата
по възможност да е за интелигентност


Хахаххахаахахахахахаааа

Pug_306
05-27-2015, 11:25
Бременна е, пъпа има много крехка връзка с вагината и гаранция е пуснало натам. Отивай да пазаруваш за количка.

P.S. Ако и свършиш в устата и глътне, също има огромен шанс да е бременна, така че не го прави и това. Безопасно е само да и свършваш на гърдите.

baby_baby
05-27-2015, 14:47
НЕ !!!!!!!

Pug_306
05-28-2015, 06:16
НЕ !!!!!!!

Недей сега така да лъжеш момичето :D :D

SunnyDJ
05-28-2015, 11:05
Може!!!
На това му казват извън маточна бременност или пъпна бременност
Ха ха ха
Сега сериозно!!!
Няма шанс да забременее

Грозния
05-28-2015, 16:29
Здравейте.Искам 100% отговор от човек който разбира да ми каже ако съм свършил на корема на приятелката ми и и е влязло в пъпа възможно ли е да е бременна ? Спешно е !!Ако е било само на корема, няма шанс да е бременна, но ако е около вагината (или е потекло натам) има известен риск.

Може!!!
На това му казват извън маточна бременност...Извънматочна бременност е когато оплодената яйцеклетка вместо в матката (където трябва) се загнезди и започне да расте във фалопиевите тръби - това е потенциално животозастрашаващо състояние. Просто за информация ;)!

SunnyDJ
05-28-2015, 19:43
Извънматочна бременност е когато оплодената яйцеклетка вместо в матката (където трябва) се загнезди и започне да расте във фалопиевите тръби - това е потенциално животозастрашаващо състояние. Просто за информация ;)!

Мерси за забелешката, но ако забеляза съм го казал на "т*шак". Извинявам се, на майтап.
1. Не е задължително да е във фалопиевите тръби.

2. Забележката е неуместна (извън маточна бременност се пише слято аз съвсем умишлено съм го написал разделено!!!

3. образовайте се и пишете точно както изисква протолкола:
Характерна е само за човека.
Обикновено оплождането (сливането на мъжкита и женска полова клетка) се осъществява в маточната тръба и по-точно в нейната разширена част. След това, благодарение на ресничките покриващи тръбата, оплодената яйцеклетка (зигота) се придвижва към маточната кухина - процес, който най-често продължава около 5-7 дни. След този период тя вече се намира в матката, където се внедрява в нейната лигавица (ендометриум) - процес, наречен имплантация на яйцеклетката. Само в маточната кухина яйцето има възможност да расте и да се развива пълоценно.
Когато тази имплантация се извърши на място, различно от матката, говорим, че е настъпила ектопична бременност. Най-честите места на локализация на извънматочната бременност са:
98% в маточната тръба
47% в разширената част на маточната тръба
21,6% в стеснената част на матката (истмус)

GLaDOS
05-28-2015, 21:26
И аз искам да ти дам 100% отговор ,ама няма как...

RapExotic
05-29-2015, 15:07
Питай дядо си https://www.youtube.com/watch?v=bif_HU8kcjs