PDA

View Full Version : Не знам какво да правя



FuTbOlIsTkAtA
05-27-2015, 12:04
Здравейте! Може би историята ми ще ви се стори малко глупава, но вече не знам какво да правя и пиша тук. Преди 10 месеца се запознах с момче и станахме много близки. Пет месеца бяхме просто приятели а след това се събрахме . Бяхме заедно до скоро, но той ме остави казвайки ми, че ме обича, че не може без мен, иска да бъда част от живота му, но просто вмомента не иска връзка, а да бъдем приятели. Страшно много го обикнах, бяхме много близки, всеки ден по цял ден заедно, той стана като част от семейството, а аз като част от неговото. Сега сме " приятели " които се държат като двойка, правят секс, но не са заедно . Днес отново повдигнах въпроса и му обясних, че ние дефакто сме заедно, но просто не си го казваме, а той отвърна знам че е така но не искам връзка . Много ми е трудно така, боли ме да знам че целува мен а в същото време се занимава с други, боли ме да не мога да го хвана за ръка или да му кажа "обичам те" . Не знам какво да правя толкова съм привързана към него че ставам мазохистка, а дефакто той получава всичко което иска : мен и свобода .. моля ви за съвет ..

Pug_306
05-27-2015, 12:08
Оставяй го, като иска свобода да си я има, не се занимавай, а продължавай напред.

FuTbOlIsTkAtA
05-27-2015, 12:11
Никога не ми е било толкова трудно да оставя момче. Имах връзка година, момчето ми беше първи и пак го оставих. С този нещо ме спира и много, много ме боли..

FuTbOlIsTkAtA
05-27-2015, 12:13
Чувствам се като наивно дете което плаче за куклата си .. не знам какво ми става

Pug_306
05-27-2015, 12:39
Ще ти мине, не се притеснявай, по-добре рано отколкото късно !

Ivaaaaa
05-27-2015, 15:26
просто се разминавате. човекът ти е казал какво го устройва предварително. много ми е забавно, когато казвате, че не може да оставите някого. омг.

kaRamella
05-27-2015, 15:39
просто се разминавате. човекът ти е казал какво го устройва предварително. много ми е забавно, когато казвате, че не може да оставите някого. омг.

Вероятно не си обичала.

Ivaaaaa
05-27-2015, 15:42
Вероятно не си обичала.

много далеч си от истината, но това е тема, която нямам намерение да обсъждам :)

kaRamella
05-27-2015, 15:49
Е значи си като мен - инат :D

waazap
05-27-2015, 19:10
Имам чувството ,че тва момче се подиграва с теб и те иска само за бройка. Не го търси известно време,прави се на сърдита. Ако те търси и те иска (то просто си личи дали ще се страхува да те загуби) значи държи на теб. А ако спре да ти се обажда се опитай да го забравиш. Никое момиче не трябва да се чувства като една от многото на едно момче.