PDA

View Full Version : Проблеми в училище .



wildpersonality
05-27-2015, 13:10
Здравейте хора имам нужда от вашата помощ . Понеже се забърках в малко неприятности исках да ви попитам какво да правя . Стана един инцидент в училище и решиха да ми напишат докладна а и имам много отсъствия от закъснявания и може да ме изключат от училище . Успеха не ми е слаб както и класната се опитваше да направи всичко възможно да не ме изгонят . Казва ми ,че си пропилях шанса с тази докладна . А тя е защото поздравих един съученик в училище заради нова прическа и един учител реши ,че го бия . Отказах му да отида в дирекцията и така се стигна до тази докладна . Хора въпроса ми е ако ме изгонят мога ли да уча примерно в чужбина или България след 12 клас ? Уча в 7мо училище Свети Седмочисленици , София . Хубаво софийско училище . И ако някой е от София къде могат да ме приемат ако ме изгонят ? Мерси предварително .

waazap
05-27-2015, 19:24
Кой клас си? И толкова ли не можете ти и съученика ти да обясните какво точно се е случило???

sweet cookie
05-28-2015, 19:49
А защо не помислиш за друг вариант? Обясни какво е станало на учителите.А и можеш да избегнеш изгонването от училище,просто покажи,че можеш да бъдеш примерен ученик и спри да бягаш от часовете.Така само си вредиш повече.

RapExotic
05-29-2015, 16:00
Не могат да те изключват 30 дена преди края на учебната година. Стискай палци да издържиш до 30 май.