PDA

View Full Version : Странна ситуация , нужда от съвет?



funkey
05-27-2015, 21:36
Е отново се реших да пиша с надеждата да ударите 1 рамо :D ! С шанс за съмнение ,че момичето също разцъква тук, за което ще пиша , със сигурност ще се познае в темата , майната му ''кот дой'' :D Искам да кажете обективно мнението си и да дадете съвет как да действам и какви са шансовете? Ситуацията е следната - Познаваме се от кажи-речи 1-2 години... Тя ходеше с познат, който ходи на кафе, което аз посещавам редовно (нещо като българския бар Наздраве :D ) , скъсаха преди месец 2 , доколкото ми е известно , нищо особено не съм си говорил с нея или каквото и да било , докато не се стигна събиране с приятели, които поканиха нея и нейна приятелкa! Преди да излезем на дискотека , пийвахме , това онова и естествено забелязах , че има някаква '' заигравка'' между нас , възползвах се и това доведе до по-интимни отношения в дискотеката , целувки , танци ала-бала. За протокола момичето е много сладко, забавно и със сигурност не е лека , това го гарантирам! Аз съм на 19 тя е с 2 години по малка... Както и да е , дойде време да се прибираме към апартамента,който по рано се бяхме събрали и беше вече сутрин и най-накрая всички решиха да си легнат и ние да се усамотим в хола (където се събирахме и трябваше да спим там) Легнахме и логично се пробвах това онова , но тя се дърпаше с оправданието,че е изморена ,в което съм почти 100 % ,че е найстина така,защото аз също бях , но все пак... :D... Не си създавайте погрешно мнение за мен , не съм от типа момчета , които търсят само момичета за 1 нощ и ги заебават... На другия ден , реших да не съм толкова близък спрямо нея , в смисъл такъв, че естествено пили сме ,това онова и са се случили нещата... Не исках да си изкара и тя погрешно мнение за мен и го карах полека. В колата на прибиране си говорихме от време на време , някоя друга простотийка , и реших да отидем малко по-късно на кафе с другите от снощи да се видим пак. И тя беше навита. Стояхме говорихме си това онова , и в крайна сметка другите решиха да се разходят и когато и предложих айде да ходим с тях тя отказа и аз реших да се направя на ударен и да остана с нея и още 1 момиче. Говорихме си кам 1 час 2, това онова , изглеждаше ,че си допадаме един на друг , че е приятна компанията ми , смееше се и така нататък, докато не дойде момента да ставаме и понеже бях с колата я попитах накъде е тя и се оказа ,че е в същата посока към нас. Хвърлих я до мястото ,където пожела и на излизане я попитах дали иска някой път да излезем да направим едно кафенце и тя - да окей,ще се чуем (Както казах , тя също посещава редовно кафето и при положение,че там не е най-доброто място и шанса да се получи каквото и да е, реших да избързам с 3 дневното правило и директно да я поканя някъде другаде, където може да сме само 2-мата). На другия ден реших да и пиша вечерта , да се уговорим за другия ден да излезем-нави се. Дойде времето да се доуговорим на този ден да излезем и когато и писах се забави с 2 часа някъде , а се бяхме разбрали ,че имам да свърша някоя друга задачка през деня и към 7 ще съм свободен , тъкмо тя да е свършила училище и да се разберем в колко точно ще се виждаме. И ми писа след 2 часа както споменах , и ми каза: ще се пусна за малко на гореспоменатото кафе (както мен и тя редовно е там ) за час 2 и се прибира ,и аз съответно бях втрещен , понеже имахме уговорка и мисълта ми беше да излезем само 2-мата , изглежда свястно момиче и исках да я поопозная на кафе/разходка нещо такова , и съответно като и казах , имахме уговорка и няма ли да излизаме? тя ми отвърна,че днес била изморена и щяла да отиде само за малко на това кафе и да се прибере , аз и отвърнах ,че можеше да каже малко по-рано, а не да отказвам уговорки с други приятели заради нея! Отвърна ми - извинявай... Ядосах се доста и и написах ,че ако найстина иска да излезем и не е изморена и има време може да ми пише и да се видим някой път (Понеже ми прозвуча като тотален Х тъпо извинение , че не иска да излезем. Мисля ,че ви е ясно ,че шанса найстина да ми пише е минимален , независимо дали има някво увлечение към мен? Вярвам , че може би не и е все едно спрямо мен... До колкото знам приятеля и е зарязал при едногодишна връзка и съм останал с впечатлението , че тя още има чувства към него? Трудно ме впечатляват момичета , които не са просто за 1 вечер и найстина искам да ми даде шанса да се опознаем. Какво ще ме посъветвате? Шанса утре да я видя на кафето, за което ви говоря е голям... Не съм сигурен , как да се държа и как да реагирам в такава ситуация. Знам,че можете да помогнете! Благодаря на всеки,който си е направил труда да прочете този роман...
П.с: Понеже не ме бива в такъв вид обяснения , ще има доста неразбрани части и ви моля питайте първо, ще се пробвам да изясня доколкото е възможно!

Blab
05-27-2015, 22:28
осъмутим
рязко вдигаш левъла дори за този форум;Д

на въпроса: покани я пак, ако шикалкави, остави;

funkey
05-27-2015, 22:31
рязко вдигаш левъла дори за този форум;Д

на въпроса: покани я пак, ако шикалкави, остави;

Ужас! :D Грешката е поправена веднага .. . . Окей, добре , разбирам , но няма ли да изглеждам малко жалък? При положение,че съм и казал това? И кога да го направя,точно тва е проблема,че шанса да се виждаме на това кафе е огромен... Освен да спра да ходя там хаха :D

nepowtorima
05-28-2015, 11:43
Не се отказвай толкова лесно от нея. Вероятно наистина е свястно момичето. Може и да я е страх да започне нова връзка след като се е разделила наскоро и за това да реагира така. Просто не и нахалствай много, но и не прави такива сцени, защото отблъскват. Да вярно е, прав си да се ядосваш, но повечето момичетата сме странни същества и не знаем какво искаме. :D Попитай я още няколко пъти, ако вече се отдръпне и не показва същия интерес, тогава се откажи. Но само тогава.

funkey
05-28-2015, 12:01
Не се отказвай толкова лесно от нея. Вероятно наистина е свястно момичето. Може и да я е страх да започне нова връзка след като се е разделила наскоро и за това да реагира така. Просто не и нахалствай много, но и не прави такива сцени, защото отблъскват. Да вярно е, прав си да се ядосваш, но повечето момичетата сме странни същества и не знаем какво искаме. :D Попитай я още няколко пъти, ако вече се отдръпне и не показва същия интерес, тогава се откажи. Но само тогава.

Хм... Добре , но както казвам , на 1 кафе ходим и 2-мата ,често, не съм попадал в такава ситуация с момичета ,които излизаме да са ''от това кафе'' и найстина ми е супер безизвестно как да постъпя в ситуацията... След 2-3 дена да и пиша пак или като се видим там , да си говорим и някак си да и намекна за кафе - ДРУГАДЕ? :D Може би като се видим , да и се извиня,че съм реагирал толкова рязко? Аз усетих ,че беше малко грубо , но....

bonfire
05-29-2015, 17:40
Като се засечете в това кафе следващия път просто се прави, че не я забелязваш. Кажи и здрасти нали, но до там - обръщай си внимание на твоята компания, но не гледай към нея. Ако има интерес към теб, тва ще я жегне ;Д

anonymous908491
05-29-2015, 19:16
И жени не съм виждал да пишат толкова подробни постове.
Купи си рокля, научи се да се гримираш и си намери свестен мъж, който много да не подбира.

funkey
05-29-2015, 20:22
И жени не съм виждал да пишат толкова подробни постове.
Купи си рокля, научи се да се гримираш и си намери свестен мъж, който много да не подбира.

Или най-добре - излез навън, намери си приятели и спри да спамиш в тоя форум с ограничените си мнения най-накрая. Не знам проблем ли имаш,психично болен ли си , но от както имам регистрация тук, освен да спамиш с малумните си изрази , друго не съм видял. Айде обратно в леглото.

anonymous908491
05-29-2015, 20:24
Съжалявам, дано не съм те разревал с коментара си.

funkey
05-29-2015, 20:26
Съжалявам, дано не съм те разревал с коментара си.

Беше време да научиш истината за себе си , замисли се.

anonymous908491
05-29-2015, 20:30
Беше време да научиш истината за себе си , замисли се.

Описа една случка от твоя живот с половин страница, а мен с 5 реда, за толкова елементарен ли ме смяташ ?

funkey
05-29-2015, 20:36
Описа една случка от твоя живот с половин страница, а мен с 5 реда, за толкова елементарен ли ме смяташ ?

Определено имаш проблеми с психиката, не очаквам да ме разбереш.

anonymous908491
05-29-2015, 21:09
Определено имаш проблеми с психиката, не очаквам да ме разбереш.

Ти пък си гърбав, няма как да те разбера, дори да го исках.

SHPAIdURmeN
05-31-2015, 18:33
funkey, не му отговаряй, че сам ще си наспамиш темата.


П.П. Споделяй развитието във взаимоотношенията с мацата. :lol:

funkey
05-31-2015, 21:17
funkey, не му отговаряй, че сам ще си наспамиш темата.


П.П. Споделяй развитието във взаимоотношенията с мацата. :lol:

Знам братле, не се сдържах ,беше време някой да го каже. Та развитието и аз не знам вече какво иска тя. На другия ден ме извика на кафето , видяхме се , закачки , личеше си,че не и е безразлично... Вчера също бяхме на кафето, сяда до мен , гледа ме някво такова УЖ... Закача се ,физически контакт, всичко точно УЖ x2 Но уви днес, пак се уговорихме да излезем , звъннах и , кво става едно друго и вика айде ще ти се обадя като се прибера ,че сега съм навън да се уговорим за по-късно - викам и добре айде (Силно се съмнявах,че ще се изгаври за 2-ри път.). Значи това момиче се ебава с мен , не знам . Познай дали се обади :D Побеснях ти казвам , за накъв глОпаГ ме взе май. Или е супер просто момиче ЯВНО , или не знае наистина какво иска - Показва едно , прави друго. Няма смисъл явно. Положението е трагично :lol: :lol:

funkey
05-31-2015, 21:36
Като се засечете в това кафе следващия път просто се прави, че не я забелязваш. Кажи и здрасти нали, но до там - обръщай си внимание на твоята компания, но не гледай към нея. Ако има интерес към теб, тва ще я жегне ;Д

M/y мисля,че наистина се получи така.

Доротея1
05-31-2015, 21:38
Върти те както си иска ;) Вижда ,че имаш интерес и ти прави някакви жестове да си мислиш ,че тя изпитва нещо по-така ,но това са просто лапешки игрички :) Сигурно с приятелките й се спукват да те обсъждат :D Иначе ти бъди малко по-настоятелен ,ама си е ясно ,че те върти яко :)

funkey
05-31-2015, 21:56
.

funkey
05-31-2015, 21:56
Върти те както си иска ;) Вижда ,че имаш интерес и ти прави някакви жестове да си мислиш ,че тя изпитва нещо по-така ,но това са просто лапешки игрички :) Сигурно с приятелките й се спукват да те обсъждат :D Иначе ти бъди малко по-настоятелен ,ама си е ясно ,че те върти яко :)

Ма аз това го разбирам , тъпото е ,че тя не може да го осъзнае. Не съм се правил на потаен да не показвам намеренията си , не намирам смисъл да се правя на ударен - или иска или не (Естествено без крайни неща) :D По-настоятелен от това не мога да бъда. Пълна гавра си прави с мен ,като че ли не ми се иска да и сипвам , просто мисля следващия път да и покажа каква шматка е (в рамките на разумното , без излишни драми) да не остане с погрешно впечатление като до сега. Така ги виждам нещата аз. Лошото само е,че не съм го очаквал това от нея.

Niakoitam
06-02-2015, 16:41
Може пък просто да си те иска за секс приятелче. :)

funkey
06-02-2015, 17:46
Може пък просто да си те иска за секс приятелче. :)

Ами и на това ще съм доволен ,но като че ли фактите говорят друго :D

Niakoitam
06-02-2015, 22:14
Ами и на това ще съм доволен ,но като че ли фактите говорят друго :D
Ами в такъв случай, когато ти се отдава възможност нарушавай личното и пространство колкото ти се ще без да ти пука за "емоционалното и здраве", а когато се прави на оборотна въобще не я и отчитай. Вероятно е поредната девойка дето не знае дали я сърби или я боли. Също вероятно е и да те използва като заместителче до моментите, в които не се сеща за "любовта на живота си" :)

funkey
06-02-2015, 22:27
Ами в такъв случай, когато ти се отдава възможност нарушавай личното и пространство колкото ти се ще без да ти пука за "емоционалното и здраве", а когато се прави на оборотна въобще не я и отчитай. Вероятно е поредната девойка дето не знае дали я сърби или я боли. Също вероятно е и да те използва като заместителче до моментите, в които не се сеща за "любовта на живота си" :)

В смисъл да нарушавам личното и пространство? Днес я видях на кафето , но не си засякохме погледите седнах при моите хора на по-далечна маса и нищо. В никакъв случай няма да и пиша, със сигурност не съм толкова жалък да продължавам да се излагам с нея. Окей съм с това да правим просто секс , но в това положение малко...? :D И също,че тя даже не каза едно ''извинявай , че не се обадих'' не мога просто така да го оставя? И да , и аз вече не знам тва момиче какво иска , не мога да и вляза в главата и да разбера. И да звучи доста добре , което и аз си мислех, да гледам да не я ебавам особено?

Niakoitam
06-02-2015, 22:45
Просто, когато останете някъде насаме и постави директния въпрос. Ако ти зашикалкави спри изобщо да я взимаш насериозно и когато реши пак да ти се мазни и да инициира физически контакт с теб просто се дръж лигаво с нея както тя прави с теб и я използвай един вид като играчка за забавление, като човек към който проявяш интерес, защото ти е скучно и, за който знаеш, че не ти пука. Всъщност не разбрах какво имаше предвид с физическия контакт по-горе.

Друг е въпроса, че аз лично смятам, че човек, който не държи на дадено от него обещание и пет пари не струва. Като не си сигурен, че можеш да изпълниш нещо по-добре въобще не го обещавай.

funkey
06-02-2015, 23:20
Просто, когато останете някъде насаме и постави директния въпрос. Ако ти зашикалкави спри изобщо да я взимаш насериозно и когато реши пак да ти се мазни и да инициира физически контакт с теб просто се дръж лигаво с нея както тя прави с теб и я използвай един вид като играчка за забавление, като човек към който проявяш интерес, защото ти е скучно и, за който знаеш, че не ти пука. Всъщност не разбрах какво имаше предвид с физическия контакт по-горе.

Друг е въпроса, че аз лично смятам, че човек, който не държи на дадено от него обещание и пет пари не струва. Като не си сигурен, че можеш да изпълниш нещо по-добре въобще не го обещавай.

Напълно съм съгласен това с обещанието :) Но няма как да останем насаме,че да мога да я питам тя какво иска , разбрал съм го това (Все пак виждаш,че се опитвах да излезем само двамата и именно оттам да се разбере кой какво иска) (y) Отделно вече нищо не очаквам от нея , ако случайно пък има мерак за секс и нищо друго да заповяда :D Ясно е ,че е несериозна и друго няма да се получи. То ще се разбере така или иначе тези дни ;)