PDA

View Full Version : Объркана,наранена и разбита на парчета....



Yoni-bonboni
05-28-2015, 21:09
Така от много дълго време не съм писала тук и съжелявам,че ви занимавам с проблемите си.
Но просто ще се побъркам от притеснение и ще се пръсна вече.
Историята е следната преди някъде около 5-6 дена бях абитуриентка имах и матури общо
взето всичко мина добре.Нещата долу горе започнаха да се нареждат от само себе си,но преди
някъде около 4 месеца едно момче ми изпрати покана във ФБ и аз приех нещо което за мен не е
присъщо и въпросното момче започна да ми пише преди няколко дена първоначално аз не
обръщах внимание.Но впоследствие ми стана любопитно и реших да му пиша и се запознахме,
но той стана много настоятелен и искаше да се видим.Не знам как стана,но аз не се отдръпнах,
както правя по-принцип с другите мъже и се съгласих да се видим аз му предложих да отидем
на кафе,но той ми отказваше винаги и накрая ме покани да отида при него на гости.Не знам как
и защо,но аз се съгласих и след като влязох в дома му той започна да се съблича и да ме
целува и не спираше да ме опипва аз естествено се дърпах и исках само да си говорим,за да се
опознаем малко,но той явно ме е искал само за секс и ми каза,че ако се дърпам щял да ме изнасили аз много се изплаших,ако не беше звъннал тел.му може би щях да бъда поредната му жертва.И слава богу сега съм ОК невредима съм,но от притеснение да не ми направи нещо като напр.да ме убие не казах на никого дори на майка си.Според вас как трябва да постъпя да разкажа ли на нашите или да си мълча за случилото се??? Много ме е страх,че може да ме намери и да ми направи нещо. П.П. той е по-голям от мен с 6 год.

pandabear
05-28-2015, 21:13
;d

prosto_chovek
05-28-2015, 21:15
Бе специално ти видях 1 2 други мнения и май не си трол (въпреки че ми се виждаш леко объркано в живота момиче). Виж сега. Нищо не може да ти направи. Ако си от някой квартал (разбираш какво имам предвид, ако си) и те е страх, ми гледай един месец някъде да излизаш с яки приближени хора или със свидетели, но не ми се вярва да има нужда. Психопатите по принцип са страхливи. Просто го игнорирай отвсякъде и не го мисли.

Corb1225
05-28-2015, 21:22
Не разбирам с какво точно му е попречил на намеренията звънящият телефон ;д. Много филми гледаш.

HollyGolightly
05-28-2015, 22:08
А има ли нещо, което да знаеш как или защо се е случило?

Pug_306
05-29-2015, 05:47
Аман от филми :D :D

marilyn
05-30-2015, 11:42
Ми що се съгласяваш да ходиш в дома на непознат човек?

Нищо няма да ти направи, кой знае къв е пикльо...

RapExotic
05-31-2015, 17:58
Трябваше да я изнасили, за да и дойде акъла.