PDA

View Full Version : Демонично обсебване , нечисти сили



kaloqn_donchev
05-29-2015, 07:16
Виждам че сред подрастващите е масов интереса към окултното и черната магия. Не се занимавайте с тези неща ставате слуги на демоните. Аз се казвам Калоян Дончев на 38 години уеб дизайнер. Занимавам се от 10 години с екзорсизъм след като като млад и аз бях примамен в секта с много известни личности като Митьо Пищова , принц Папа Жан и тн.
https://www.facebook.com/kdon4evaspektweb моят фейс е това пишете ми ако някой има въпроси за окултното ,демоните или ако има проблем! Пишете не действайте на своя глава моля Ви!!! Опитвам се да помогна! Не купувайте гоетии и тн защото четох вече за двама от вашия форум които са се забъркали в неприятности! Недейде да се вързвате и на разни секти като Мормоните и тн ! Ако имате въпроси за религиозни групи пишете тук или на фейса ми, но внимавайте! Сатаната е навсякъде!

Pug_306
05-29-2015, 07:26
Оооо колко си прост !

kaloqn_donchev
05-29-2015, 07:28
ако не бяха двамата ви умници от форума които сега търсят помощ , нямаше да пиша тук ама виждам наистина че е все по-голям интерес сред подрастващите да се занимават с окултно.

Pug_306
05-29-2015, 07:29
Абе стига глупости ! Окултно, ала бала, няма по-големи простотии от тези !

inewton
05-29-2015, 07:59
ако не бяха двамата ви умници от форума които сега търсят помощ , нямаше да пиша тук ама виждам наистина че е все по-голям интерес сред подрастващите да се занимават с окултно.

И как точно се занимаваш с екзорсизъм като не си свещеник, а уеб дизайнер? И ти може да си навлечеш неприятности ако тва за екзорсизма е вярно.

kaloqn_donchev
05-29-2015, 08:08
дойдох да търся дали някой има нужда от помощ не ми преподавайте уроци по екзорсизъм. Изпозлвам римските ритуали на католическата църква всеки може да ги прави стига да прочете пречистваща молитва преди ритуала. Демоните са мн сложна тема това е пълна лъжа че само свещеник може да прави екзорсизъм. Свещениците първо трябва да изчистят собствените си демони преди да гонят такива. Включват се и печати за защита срещу демонични сили , печати-капани , архангелска инвокация

DoctorSatan666
05-29-2015, 08:32
Колко пари взимаш за екзорсизма? Имаш ли касов апарат и даваш ли фактури след извършения екзорсизъм?

kaloqn_donchev
05-29-2015, 08:37
взимам пари само ако трябва да пътувам до друг град да си платя транспорта или да пренощувам някъде. Това не е бизнес !

inewton
05-29-2015, 08:42
Пълни глупости! Той папата почти не се наема да извършва екзорсизъм та ти. Ама щом мислиш, че го можеш продължавай да лъжеш хората.

DoctorSatan666
05-29-2015, 08:47
Питам понеже в друга тема беше написал на някой че е малък и затова няма да му вземеш пари. Оттук допуснах че по принцип взимаш пари за "услугата".

Имам и други въпроси-
1. Във фейсбука ти пише че слушаш метъл. Слушането на метъл музиката не е ли портал за нечисти сили? Това как се вписва с екзорсистката ти практика?
2. Имало ли е демон или нечиста сила досега, която не си успял да изгониш от тялото на своя приемник?
3. Колко екзорсизма досега си провел?
4. Кажи нещо за Митьо Пищова, което не е публично известно.

kaloqn_donchev
05-29-2015, 09:33
Питам понеже в друга тема беше написал на някой че е малък и затова няма да му вземеш пари. Оттук допуснах че по принцип взимаш пари за "услугата".

Имам и други въпроси-
1. Във фейсбука ти пише че слушаш метъл. Слушането на метъл музиката не е ли портал за нечисти сили? Това как се вписва с екзорсистката ти практика?
2. Имало ли е демон или нечиста сила досега, която не си успял да изгониш от тялото на своя приемник?
3. Колко екзорсизма досега си провел?
4. Кажи нещо за Митьо Пищова, което не е публично известно.

1. Не слушам метъл! Не съм меломанияк.... Все пак музиката не те определя.
2 Да имало е много, които с подходящите ритуали съм изгонил и такива, които не съм и продължавам да работя с хората. (Папата не се наема да чисти нечисти сили тъй като собствената му душа е нечиста).
3. Към 12тина. Отнемат много време и се изисква силна воля и психика.
4. Митьо Пищова и "принц академик професор маестро Папа Жан" имат модна фирма,в която наемат модели (млади деца като вас) за да ги е*ат после а папа Жан да ги рисува голи. Те нищо не могат да направят защото сключват договор подмамени от добрите условия които предлагат. Ръководител им е Галя (кръстницата на папа Жан), която почитана самият Луцифер...

Митьо пищова е символ на разврата (по-сатанинско от това здраве му кажи) и педофилията, а папа Жан, който минава за виден художник и руски княз (така се нарича), не му отстъпва по нищо!

kaloqn_donchev
05-29-2015, 09:39
Католиците имат школи за екзорсисти, но те са обърнали Божиите дела в бизнес. По-порочни псевдо-християни от тях няма! Това, че папата не прави екзорсизми не означава, че никой не прави. За разлика от него аз няма да ви искам 500 евро на сеанс или нещо такова и аз не съм облечен в златни доспехи и не нося кръст, който струва повече от родителите ми. Никой не съм измамил, никому пари не съм искал дори когато трябва да ми платят едни 10 лева за транспорт до друг град аз често съм си го плащал сам. Измамник ще ме наричаш ако взимам пари!

DoctorSatan666 виждам че си ми съгражданин и аз съм родом от плевен до скоро работих там

inewton
05-29-2015, 09:53
Не е добре да наричаш папата нечист като най- вероятно щом правиш екзорсизъм по западен обряд използваш молитвата на папа Лъв XIII. A измамник не те наричам защото взимаш или не взимаш пари, а защото ако не можеш да правиш екзорсизъм не помагаш на хората, които търсят помощ. Аз вярвам, че съществува обладаване, а оттам и екзорсизъм, но се чудя дали наистина човек, който не е свещеник може да го прави. Ако си запознат искам да питам дали може животно да бъде обладано и да му бъде направен екзорсизъм и по какъв начин.

Pug_306
05-29-2015, 09:53
хахаха такива смешки отдавна не бях чел :D :D

kaloqn_donchev
05-29-2015, 09:56
Не е добре да наричаш папата нечист като най- вероятно щом правиш екзорсизъм по западен обряд използваш молитвата на папа Лъв XIII. A измамник не те наричам защото взимаш или не взимаш пари, а защото ако не можеш да правиш екзорсизъм не помагаш на хората, които търсят помощ. Аз вярвам, че съществува обладаване, а оттам и екзорсизъм, но се чудя дали наистина човек, който не е свещеник може да го прави. Ако си запознат искам да питам дали може животно да бъде обладано и да му бъде направен екзорсизъм и по какъв начин.

не се притеснявам за тези, които не вярват в тия неща а за хора като теб които вярват , защото някои от тях тръгват п огрешния път на мормоните , сатанизма и тн. Моля пиши ми във фейса да минем на лично да ти обясня. Молитвите които използвам са много по-стари от колкото можеш да си представиш и не са дело на ничии папа.. Католиците правят екзорсизъм но си остават мафия! Аз мога да правя и много често решавам проблема преди да се наложи екзорсизъм. Колкото по-рано изгоним нечистия дух толкова по-добре и за мен и за обладания.

kaloqn_donchev
05-29-2015, 09:58
Имаше един известен случай на обладаване ще го намеря и ще ви го разкажа за човек обладан от Велзевул. Велзевул казва на екзорсиста "От кога един дявол гони друг? Преди да изчистиш тази душа . изчисти своята от демоните !" Сами преценете какво точно значи това... Католик с чиста душа НЯМА , често те са по-грешни от нас самите (обикновените хора)

inewton
05-29-2015, 10:02
Пиши ми тук на лично или ако искаш в темата, защото от няколко дни имам проблеми с фейса. Нещо не ми приема паролата. Може да направя нов ако не успея ама първо ще се помъча да си го оправя.

kaloqn_donchev
05-29-2015, 10:12
Пиши ми тук на лично или ако искаш в темата, защото от няколко дни имам проблеми с фейса. Нещо не ми приема паролата. Може да направя нов ако не успея ама първо ще се помъча да си го оправя.

мога да пиша във форума но акаунта ми е неактивен (забравих си паролата на имейал да го аткивирам) и не мога да чета съобщенията си

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 10:16
Това е новият ми официален акаунт. Пишете ми на лично тук или във фейса https://www.facebook.com/kdon4evaspektweb

inewton
05-29-2015, 10:20
Ами ако не е проблем пиши в темата. Молитвите, които използваш на латински ли са и християнски ли са или римски, защото за друга молитва за разширен екзорсизъм освен тази на Лъв не съм чел. А иначе за мормони и сатанисти няма как да тръгна по този път. По принцип не съм и от най- вярващите, интересни са ми католическите литургии защото са на латински, а езика ми харесва, не че е от голяма религиозност.

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 10:25
Вече можеш да пишеш на лично. Римския екзорсизъм е на латински език. Имам и преводи на него и някои други католически ритуали на български но ги чета на латински заради вибрациите. Латинския е древен език. Също така използвам някои православни ефективни молитви като Василиевите молитви и Киприянови молитви. Малко ритуали знам на шумерски и също така използвам енохова магия за инвокация на ангели и архангели. Ти вярвай в каквото поискаш само да не стане така че някой път да отидеш на контактьорка или гледачка да говорите с някой мъртвец или да си играете със спиритическа дъска с дечурлигата защото обладаванията така стават заради екстрасенси и такива сатанински поданици.

Използвам и печати-капани , печати за евокация на архангели и пентаграма на соломон и други такива печати на Тетраграматон

inewton
05-29-2015, 10:26
Писах ти на лично.

defender
05-29-2015, 10:37
Какъв си точно ти бе човек, обясни? В крайна сметка католик ли си православен ли си, екстрасенс ли си, маг ли си, какъв си?
От това, което казваш до сега, се вижда, че си окултист, мешана скара.

В колко бога, енергии и сили вярваш.

DoctorSatan666
05-29-2015, 10:56
Мерси за отговорите. Един последен въпрос : Как един човек може да разбере че е обладан? Какви са симптомите, най-общо?

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 11:04
Мерси за отговорите. Един последен въпрос : Как един човек може да разбере че е обладан? Какви са симптомите, най-общо?

Ами в началото започва като лоши сънища в комбинация с натрапчиви мисли (депресивни мисли , мисли за самоубийство , мисли , които не са характерни за теб) звукови халюцинации (в редки случаи и визуални) и резки смени на настроенията. Когато човек има такива симптоми трябва да се увери, че първо не страда от депресия ( ако няма отк акво да се депресирате значи нямате повод да имате депресия) , шизофрения (след ядрено-магнитен резонанс може да се потвърди ако имате шизофрения), биполярно разстройство (много често обладани хора получават тази диагноза и след екзорсизъм всичко се оправя). В ранните етапи демона може да бъде изгонен без много усилия и без да има нужда от контакт с екзорсист. Достатъчно е да ви дам два-три печата да си нарисувате и една молитва и сами можете да се оправите. В по-късен етап обаче положението става лошо и често обладаният не може да потърси сам помощ... Не стигайте до там защото много от екзорсизмите са неуспешни... Веднъж щом демона установи силна връзка с вас той има контрол над вас. Обладаният ще започне да ругае , ще се държи изключително вулгарно! Вулгарността , бруталните ругатни и обиди на сексуална тематика са много типични за демоните. Обладаният може да получава белези по кожата, да говори с друг глас , да знае неща които само вие знаете с цел да ви смаже психически и всякакви такива неща. Виждал съм чудеса просто... който се интересува да ми пише. Но си живейте живота и не посягайте към окултното както 2ма от вашия форум са направили. Не бива да играете със спиритически дъски , да ходите на гледачки да правите магии и тн

До defender: уеб дизайнер съм аз представил съм се., Като млад заради митьо пищова имах сблъсък с нечисти сили и до ден днешен се боря с тях и помагам на млади хора, които биват лесно манипулирани. Религия и вяра са две различни неща. Това дали си католик , православен или протестант не те определя. Просто католиците са извадили някои добри ритуали които и аз ползвам. По принцип се придържам към православието. Работата с енергии и тн не те прави окултист. Самите ангели и Господ са енергийни същества живеещи в астралния свят. Вярвам в Бог , неговия син Иисус и божият воин арх. Михаил

Pug_306
05-29-2015, 11:08
Мамка му, обладам съм от алкохола значи :D Трябва ли да се притеснявам :)

defender
05-29-2015, 11:31
Изпозлвам римските ритуали на католическата църква.


Включват се и печати за защита срещу демонични сили , печати-капани , архангелска инвокация


Католиците имат школи за екзорсисти, но те са обърнали Божиите дела в бизнес. По-порочни псевдо-християни от тях няма!


Аз мога да правя и много често решавам проблема преди да се наложи екзорсизъм.


Също така използвам някои православни ефективни молитви като Василиевите молитви и Киприянови молитви.


Малко ритуали знам на шумерски


и също така използвам енохова магия за инвокация на ангели и архангели


Използвам и печати-капани , печати за евокация на архангели и пентаграма на соломон и други такива печати на Тетраграматон

от това, което си написал, честно казано не знам какъв си?

хем православен, хем ритуали на католици, хем говориш за астрали, аури и шумери.

или си хитър петър или си супер дезориентиран духовно за това какъв си точно, но ти си знаеш.

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 11:43
аз не съм никакъв. Всички религии имат общи корени. Тук говорим за демонология и екзорсизъм. Някои от ритуалите за екзорсизъм са по-древни от Христос.... това не значи че не съм Християнин просто използвам всичко налично за гонене на нечистите сили.Аз не съм духовно-объркан. По-скоро ти си още дете и не знаеш много неща. Впила си поглед върху традиционните религии като кон с капаци а аз искам да ви покажа че религиите не са нищо повече от погрешни интерпретации на алчни и болни за власт хора... Има и истина в тях но има и много лъжа... Папата се вози в коли на 500 бона евро. Това ли е вашият идол и пример за праведен човек. На този човек л ивярвате или на православните митрополити с линкълни за не по-малко пари.Да ви имам и кумирите...Ако това за вас значи вяра то тогава по-добре да бъда неверник ... Има ли нещо по-несвято от религията. Религията злоупотребява с Христовите и Божиите закони...Много от екзорсизмите са неуспешни именно защото екзорсистите се придържат към една конкретна религия. Аз използвам всички налични методи и имам голяма ефективност!

defender
05-29-2015, 11:48
Някои от ритуалите за екзорсизъм са по-древни от Христос....

ясно, ясно.

сега пък и езически ритуали.

ПП: поне що не се ориентираш към траките, поне нещо от нашите земи.

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 11:56
ясно, ясно.

сега пък и езически ритуали.

ПП: поне що не се ориентираш към траките, поне нещо от нашите земи.

виждам че ме взимате на шега. Аз тези неща не ги пиша за вас обаче а за тези от форума които имат проблеми и вярват в тези неща.

defender
05-29-2015, 12:03
добре,
а иначе, да те питам:

Какво е демон и как човек го допуска да го обладае?
Каква е тая "очистителна молитва" преди католическите ти ритуали дето само ти я знаеш?
От какво те очиства, кой те очиства и как? И как го разбираш, че си очистен?

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 12:11
Така очистителната молитва не я знам само аз а това са древни ритуали базирани на енохова магия . Прочети кой е енох и за еноховата магия. Демон е паднал ангел или нечиста душа прокудена от божието царство. Човек допуска обладаване като се кланя на демона , като го инвокира или като се забърка в спиритически сеанси за евокация на духове и души на мъртви хора. Разбираш, че си очистен когато демоните те оставят на мира :)

defender
05-29-2015, 12:22
Как изглежда демона? Как му се кланя човек? Аз не знам нормален човек дето ако види демон ще тръгне му се кланя, най-много да избяга или пък да си каже, че е видял призрак.


Нали каза да не правим магии, а ти самия ползваш Енохова магия, защо?

inewton
05-29-2015, 12:32
Не купувайте гоетии и тн защото четох вече за двама от вашия форум които са се забъркали в неприятности!

Използвам и печати-капани , печати за евокация на архангели и пентаграма на соломон и други такива печати на Тетраграматон

Не съм много сигурен, но тези печати не се ли съдържат именно в Гоетия?

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 12:34
В гоетия се съдържат печати за евокация и инвокация на демони не за защиота от тях. Дефендер има много хора които почитат сатаната които правят черни магии , екстрасенси , хора които убиват в името на Луцифер , хора които му се молят както някои се молят на Христос , има много безгранични грешници по земята. Демона няма визия той може да се визуализира в съзнанието на човека както той си реши но той е астрално създание и няма визия. През астрална проекция могат да се видят демоните по земята като черни сенки. Еноховата магия е една от малкото магии които може да се ползват с чиста цел. Тя е базирана на знания дадени от самите архангели. Прочети и кой е Енох.

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 12:37
Пентаграма и хексаграма на Соломон могат да се намерят в Гоетия. Те са за защита от нечисти сили.

Corb1225
05-29-2015, 12:46
от това, което си написал, честно казано не знам какъв си?
Фрийлансър екзорсист е човекът ;д.

defender
05-29-2015, 12:47
Демона няма визия той може да се визуализира в съзнанието на човека както той си реши но той е астрално създание и няма визия.

добре, ето сега в съзнанието ми се визуализира табуретка, как да знам, че тая табуретка не е демон и как да направя да не й се кланям и тя да не ме обладае.

А ти какво правиш с тази твоите ритуали и магии, как гониш демона, той спира да ми се визуализира в съзнанието ли - демек никога повече няма да виждам табуретки.

AngelBelchev
05-29-2015, 12:56
виждам че ме взимате на шега. Аз тези неща не ги пиша за вас обаче а за тези от форума които имат проблеми и вярват в тези неща.

Който има проблеми и вярва в тия глупости... е най-добре да престане да мрънка, да се чуди какво го е обладало и да търси екзорсисти, а да се вземе в ръце, да повярва в себе си (а не в духове, ангели, демони, богове и етц. научна фантастика) и да започне да ДЕЙСТВА, да прави положителни неща за себе си и за околните.

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 13:08
Който има проблеми и вярва в тия глупости... е най-добре да престане да мрънка, да се чуди какво го е обладало и да търси екзорсисти, а да се вземе в ръце, да повярва в себе си (а не в духове, ангели, демони, богове и етц. научна фантастика) и да започне да ДЕЙСТВА, да прави положителни неща за себе си и за околните.

Геле и аз когато бях младо момче не вярвах в тия щуротии преди да преживея клинична смърт за няколко секунди в казармата и да започна да движа със сектата на Пищова и Жан. Блъсках яко, тренирах Карате Шотокан от 10 годишен и ходих да бия чичковци по плевенските кръчми. Живота ми обаче се промени. Казвам ти го защото виждам че си изкарал някакъв релеф я си се зобил, я не.. Виждам че имаш 6-abs гърди добре очертани рамене и трапец. Ама това няма да ти помогне на духовно ниво макар че все пак здрав дух - здраво тяло

defender
05-29-2015, 13:19
Ама това няма да ти помогне на духовно ниво макар че все пак здрав дух - здраво тяло

Ми що, той с това тяло може да си намери някоя готина жена, духовно извисена - тя ще го пази духовно от демони, а той ще ги бие и физически.

Тва си е един супер демонски тупаник на всякакво ниво. А? хихи

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 13:55
хихимихи тва е положението, който е окултист попада в демонския лист .

AngelBelchev
05-29-2015, 13:57
Или като си избирам жена, ще е някоя с всичкия си.

DoctorSatan666
05-29-2015, 17:10
Ми що, той с това тяло може да си намери някоя готина жена, духовно извисена - тя ще го пази духовно от демони, а той ще ги бие и физически.


> може да си намери
> ДУХОВНО ИЗВИСЕНА
> жена
> С ТОВА ТЯЛО

http://prikachi.com/images/583/8142583g.png

Ти си особен тип ретард.

haritov
05-29-2015, 18:13
Виждам че сред подрастващите е масов интереса към окултното и черната магия. Не се занимавайте с тези неща ставате слуги на демоните. Аз се казвам Калоян Дончев на 38 години уеб дизайнер. Занимавам се от 10 години с екзорсизъм след като като млад и аз бях примамен в секта с много известни личности като Митьо Пищова , принц Папа Жан и тн.
https://www.facebook.com/kdon4evaspektweb моят фейс е това пишете ми ако някой има въпроси за окултното ,демоните или ако има проблем! Пишете не действайте на своя глава моля Ви!!! Опитвам се да помогна! Не купувайте гоетии и тн защото четох вече за двама от вашия форум които са се забъркали в неприятности! Недейде да се вързвате и на разни секти като Мормоните и тн ! Ако имате въпроси за религиозни групи пишете тук или на фейса ми, но внимавайте! Сатаната е навсякъде!

омг имаме общи приятели

омг омг омфдм

и сатаната е в ада чадо бог е навсякъде

под бог разбирай алах

haritov
05-29-2015, 18:14
хихимихи тва е положението, който е окултист попада в демонския лист .

аз съм окултист как ще ме спасиш от демона който ме е обладал

ReguL
05-29-2015, 18:24
явно Джон Константин ни е на гости

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 18:37
екзорсизми няма да ви показвам ама мога да ви покажа как се бие едно уширо маваши

ReguL
05-29-2015, 18:46
не си ли твърде агресивен за адепт владеещ ангелска магия?

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 19:04
шегувам се бе :) Като млад бях агресивен ама сега съм друг човек. Като съвет да ви дам шотокан е много добро ако се занимавате над 5 години.

defender
05-29-2015, 19:08
> може да си намери
> ДУХОВНО ИЗВИСЕНА
> жена
> С ТОВА ТЯЛО

Сигурно те не искат да имат здраво и красиво потомство, а за твоя жалост това зависи и от генетиката на бащата.
Може за тях да не е водещо, но е предимство.

Казвам здраво, красиво мъжко тяло тяло, не е задължително нацепена батка, въпрос на вкус.

Да не се отплесваме все пак.

defender
05-29-2015, 19:11
шотокан е много добро ако се занимавате над 5 години.

кво лекуваш с него

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 19:15
Collie Buddz - S.O.S. (music) разпускам с хубава негърско-талибанска чалгия и чета за демони - БЕЗЦЕННО!

defender
05-29-2015, 19:18
абе за тебе пише в бг-мама :D


в тема Ясновидци-Врачки

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 19:19
абе за тебе пише в бг-мама :D

кой е писал за мене ?

defender
05-29-2015, 19:21
глей кво стаа

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=686376.480;topicrefid=20
на няколко места

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 19:28
http://puu.sh/i55oP/ee746c8d5c.png
значи пълни простотии магии не развалям :Д а това че пия лекарства за нервите не ме прави наркоман...пари никому не съм искал

defender
05-29-2015, 19:29
пише, че си бил шарлатанин и си заплашвал хората за пари,

знаех си, че лекуваш хората с шотокан, демони им вадиш с ритници.

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 19:34
пише, че си бил шарлатанин и си заплашвал хората за пари,

знаех си, че лекуваш хората с шотокан, демони им вадиш с ритници.

Шотокана лекува между другото който иска може да го тренира за здрава психика, но точно демоните са причината да пия лекарства за нерви. НЕ съм шарлатанин никому не съм взел пари освен за таранспорт ако искат да идвам при тях... Аз не въртя бизнес с тия неща. Мани ги тия изкуфели кукувици в бгмама отчаяни от живота лелки за които просто нищо друго не оставя освен да злословят за хората.

Сега извинявай ама като ме карат от плевен да ходя във Варна ако отида естествено че ще взема някви пари за да си платя билета. Все пак не стига че си губя от времето да помагам ама и от моя джоб да плащам транспорт до другия край на БГ.... Но на близки дестинации и лев не съм взимал!

DoctorSatan666
05-29-2015, 19:50
Калоян Дончев е ИЗМАМНИК!!! НЕ ХОДИ ПРИ НЕГО!!!!!
Той е бил наркоман и е доказано психически недобре човека. В момента съм на работа и не мога да намеря статии от друг форум, в който бяха писали за него жени, че той ги е заплашвал дори, ако не му платят, за да им разваля магии. Ще го постна тук линка за онзи форум, когато ми е възможно


Здравейте на вси4ки които 4етат тази тема в момента! Пьрво искам да се извиня за правописните грешки които е твьрде вазможно да допусна- извинявам се предварително, не сам свикнала с клавиатурата все още на кирилица!

Та така...кам темата...зна4и бях си вталпила 4е имам проблем с направена магия или нещо от рода... и слъ4айно попаднах на горе споменатия Калоян, който има собствен саит и тварди 4е по принцип се занимава с уеб дисаин, но преди 10 години претарпяжа катастрофа и испада в кома...не си спомниям какво излага...и от тогава уж едва ли не му дошли някакви сили да контактува с умрели хора и да помага на живите!¬....голям смях голямо 4удо ей!

зна4и няма да влизам в подробности за какжи глупости ставаше на вапрос, само ще ви кажа да не му вярвате грам!...защото аз бях запо4нала да му вярвам малко по малко, но когато се обаркаха нещата и нямах жазможност да му изпратя пари какжо мислите 4е стана?///.....Запо4на да ме заплашва 4е ако усетя странно присаствие до мен да му се обадя защото сам го излагала и тои се 4увствал като идиот и затова щял да ми прати полтаргайс да ме тормози. хахаххаах много се смях за6тото саответно никой с нищо не ме притесни- не усетих нищо...освен 4е този си няма и на идея от магии и т.н и 4е по добре 4е е станало така да видя що за 4ожек е този олигофрен и 4е не си дадох парите на поредния самоук!

Има още много за разправяне но няма да ви утег4авам...исках дамо да предупредя хората. Винаги преди да отидете при когото и да било паржо или про4етете из нета за него/нея или питайте познати дали са доволни, това е най малкото което може да напражите за да си спестите олигофрениите на тези саздания.. за него специално няма нищо писано от никои ж интернет...което само гожори по себе си 4е не е никакав.
Другото нещо което ми направи впе4атление беше 4е тои сам се хжали какво може, и иска ти да му намираш клиенти защото в момента нямал достата4но.....хахахахах ....допалнителна доза смях. Даже накара някаква най вероятно негова позната да ми пише по скайп, уж тя му е клиентка и т.н. И в момента в който аз му казах да не ме занимава сьщото моми4е из4езна от линия за постоянно:) ако някои е попадал на този изрод нека да пише да се посмеем заедно....все пак той си мисли 4е бил от децата ''Индиго''...при полойение 4е е набор 78.....няма общо...нооо йия и здрав....дано намери клиенти хахах

:lol:

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 19:53
не ги гледайте тия кукумявки от бгмама. Да умра ако взема пари на някой човек за услугите ми! Имам си работа и професия не си изкарвам хляба от това...Катастрофа никога не съм претърпявал, бях в клинична смърт заради двустранна пневмония в казармата.

defender
05-29-2015, 19:56
"Запо4на да ме заплашва 4е ако усетя странно присаствие до мен да му се обадя защото сам го излагала и тои се 4увствал като идиот и затова щял да ми прати полтаргайс да ме тормози."

ахахаха, ахахаххаа, безценно

КалоЙенеее, КалоЙене, ти изби рибата брат, след такъв смях, сигурно ми изгони 5-6 демона да го ева.

значи техниката ти действа, брао

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 20:00
Потърсете ифнормация за мен , попитайте някой човек на когото съм помогнал. Тия изперкали кукумявки от бгмама не искат да си ваксинират децата защото ваксините били вредни :D , а вие им вярвате на глупостите...

defender
05-29-2015, 20:12
Виж, да погледнем и от положителната страна, аз те разбирам, то в тая държава, безпаричие, хората оскотяха, то ко да праиш, демоните им вадиш. Има логика, има.

DoctorSatan666
05-29-2015, 20:15
Потърсете ифнормация за мен , попитайте някой човек на когото съм помогнал. Тия изперкали кукумявки от бгмама не искат да си ваксинират децата защото ваксините били вредни :D , а вие им вярвате на глупостите...
Не мислиш ли че е време да се поспреш, след като беше изобличен като мошенник? Дори и преди това на няколко пъти се издаде. Изобщо кой би те взел насериозно след като единственото, което направи досега беше евтина самореклама, на която не биха се вързали и най-наивните бабички в някое забутано село. Бахти олигфрена верно, една проста работа да имаш (да лъжеш ) и нея не можеш да я свършиш като хората. Малоумния хумор с който се опита да разсееш атмосферата изобщо не ти помогна.

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 20:18
ако щете вярвайте вие сте си заблудени идиоти. Който иам нужда от помощ ще ме търси и хоро ще играе а аз пари няма да взема!

DoctorSatan666
05-29-2015, 20:29
Там е работата, че дори и за мошеник не ставаш. Мошеника поне лъже другите за пари, а ти лъжеш само себе си.

Жалка история...

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 20:31
Там е работата, че дори и за мошеник не ставаш. Мошеника поне лъже другите за пари, а ти лъжеш само себе си.

Жалка история...

по-жалка гледка от теб няма виж си ника само и тогава ми говори. Не знае още ебе ли му се пикае ли му се...

haritov
05-29-2015, 20:32
по-жалка гледка от теб няма виж си ника само и тогава ми говори. Не знае още ебе ли му се пикае ли му се...
ти ми кажи как ще се справиш с мен окултиста?

defender
05-29-2015, 20:34
ще ме търси и хоро ще играе
Защо точно тебе трябва да избере някой?
Може да отиде на масаж, психолог, в Църквата.


Та ти себе си не можеш оправи, пиеш лекарства.

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 20:39
Дедо поп като се разболее лекарства не пие ли ?? Пари не искам за нищо ще науча всеки на каквото пожелае ако пише на лично п;ари НИКОГА не съм искал няма и да искам. Два пъти съм искал за транспорт ако се наложи да хода до тях. Който е любознателен безплатно ще го науча на всичко само да пише на лично. Не слушайте изперкали лелки които не могат 10 години да отслабнат...

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 20:40
досега само една жена се е допитвала до услугите ми и тя е доволна със сигурност не е авторка на това. Не знам кой и защо ги пише тия неща

DoctorSatan666
05-29-2015, 20:40
по-жалка гледка от теб няма виж си ника само и тогава ми говори. Не знае още ебе ли му се пикае ли му се...

Хаха, колко малко ти трябва на нестабилната психика... Само една лека провокация, веднага захапа въдицата и си показа истинските цветове. И ми дошъл тука да помага на някой си. Аве ей, лешпер, вземи първо на себе си помогни, върви си пий ксанакса, отрепка.

haritov
05-29-2015, 20:43
той с мен не може да се спари какво остава за страхлив демон

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 20:44
Хаха, колко малко ти трябва на нестабилната психика... Само една лека провокация, веднага захапа въдицата и си показа истинските цветове. И ми дошъл тука да помага на някой си. Аве ей, лешпер, вземи първо на себе си помогни, върви си пий ксанакса, отрепка.
на мен ми вика лешпер лапето :Д Кога ти порасна работата бе малчо

DoctorSatan666
05-29-2015, 20:56
на мен ми вика лешпер лапето :Д Кога ти порасна работата бе малчо
Само простите и ограничени хора съдят за някой по възрастта му. Биологичната възраст няма нищо общо с вътрешното израстване, като ти си най-очевиден пример за това. Но понеже нямаш грам езотерично познание, до което да си достигнал сам, тия неща ти убягват. Ти просто си събрал оттук-оттам рандъм псевдо-езотерични простотии от необятните полета на интернет пространството и си решил да се изживяваш като окултен гуру по форумите. Тия роли и идентификации служат именно на хора с инфантилно съзнание. Жалък си.

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 21:01
Само простите и ограничени хора съдят за някой по възрастта му. Биологичната възраст няма нищо общо с вътрешното израстване, като ти си най-очевиден пример за това. Но понеже нямаш грам езотерично познание, до което да си достигнал сам, тия неща ти убягват. Ти просто си събрал оттук-оттам рандъм псевдо-езотерични простотии от необятните полета на интернет пространството и си решил да се изживяваш като окултен гуру по форумите. Тия роли и идентификации служат именно на хора с инфантилно съзнание. Жалък си.

хайде сподели ни твоите езотерични познания :) Може да ме обогатиш с нещо майсторе :D

DoctorSatan666
05-29-2015, 21:04
хайде сподели ни твоите езотерични познания :) Може да ме обогатиш с нещо майсторе :D

Ми чети ве, писал съм достатъчно в тоя форум.

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 21:06
Ми чети ве, писал съм достатъчно в тоя форум.

ама ти вярваш ли си бе какво си писал :Д Ти една астрална проекция не можеш да вържеш бе :D Някакво комплексирано хлапе на 20 години ми обяснява тук неща на езотерична тематика. Ти пък какво разбираш въобще имаш ли представа с какви неща се занимава тази сфера?

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 21:09
Хайде научи ме на нещо как да правя екзорсизми , как да развалям магии, на медитации ме научи как да вкарвам мозъка си в режим на гама и тета вълни. Научи ме на нещо искам да видя г-н Езотерика колко знае :D

inewton
05-29-2015, 21:16
Каква точно диагноза имаш ако е вярно тва за хапчетата?

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 21:19
Каква точно диагноза имаш ако е вярно тва за хапчетата?

За депресия пия лекарства - Xanax

inewton
05-29-2015, 21:24
За депресия пия лекарства - Xanax

А от колко време го пиеш

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 21:24
години правя 6 месеца курс спирам 1 месец за почивка и пак почвам.

DoctorSatan666
05-29-2015, 21:25
Имам представа, но едва ли се припокрива със заучените фрази, дето си ги прочел в книжките на разни магове, врачки или баячки с психични или финансови проблеми. Не бих се наел със задачата да разгръщам моя езотеричен модел за човека и вселената, първо защото това би ми отнело много време, второ защото изобщо не ми е за цел да го правя, още по-малко пък за филмари от твоя тип, и трето защото не би го разбрал - нямаш вътрешното ниво с което да го асоциираш и това на мен веднага ми става ясно, по начина по който пишеш, реагираш, по простотиите дето си ги напляскал в сайта си, и пр. Така че продължавай да блуждаеш в заблужденията си, към това аз нямам отношение, но не очаквай някой да те вземе насериозно. Очевиден си дори и за тези дето по принцип са склонни да резонират на подобен тип сугестии.

DoctorSatan666
05-29-2015, 21:26
За депресия пия лекарства - Xanax

Пхахаха, познах за кснакса.

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 21:27
Имам представа, но едва ли се припокрива със заучените фрази, дето си ги прочел в книжките на разни магове, врачки или баячки с психични или финансови проблеми. Не бих се наел със задачата да разгръщам моя езотеричен модел за човека и вселената, първо защото това би ми отнело много време, второ защото изобщо не ми е за цел да го правя, още по-малко пък за филмари от твоя тип, и трето защото не би го разбрал - нямаш вътрешното ниво с което да го асоциираш и това на мен веднага ми става ясно, по начина по който пишеш, реагирал, по простотиите дето си ги напляскал в сайта си, и пр. Така че продължавай да блуждаеш в заблужденията си, към това аз нямам отношение, но не очаквай някой да те вземе насериозно. Очевиден си дори и за тези дето по принцип са склонни да резонират на подобен тип сугестии.

цигане какво повече да ти кажа :)

inewton
05-29-2015, 21:28
години правя 6 месеца курс спирам 1 месец за почивка и пак почвам.

Не е възможно толкова време да се лекува депресия. Сигурен ли си, че не е шизофрения?

defender
05-29-2015, 21:29
да вкарвам мозъка си в режим на гама и тета вълни.

Какво е това?

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 21:29
имам ЯМР нямам промени в мозъчните структури. Имам проблеми с демони вече ви казах веднъж. Това е причината за всичко и ксанакса горе долу замазва положението.

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 21:30
Какво е това?

питай езотериката той знае всичко аз пасти да ям :) Имате си тук специалист по езотерика той ще ви отговаря на въпросите вече :) Ако някой има нужда от екзорсизъм обърнете се към него. Макар че според мен не е нищо повече от безполезен философ.

defender
05-29-2015, 21:31
тия вълни не причиняват ли рак на кожата


или те бяха алфа

inewton
05-29-2015, 21:32
имам ЯМР нямам промени в мозъчните структури. Имам проблеми с демони вече ви казах веднъж. Това е причината за всичко и ксанакса горе долу замазва положението.

Ксанакса замазва положението и при шизофрения. Много често обладаването и шизофренията не се различават на пръв поглед.

DoctorSatan666
05-29-2015, 21:34
цигане какво повече да ти кажа :)

Нищо, защото нямаш какво повече да кажеш.

inewton
05-29-2015, 21:35
тия вълни не причиняват ли рак на кожата


или те бяха алфа

Рак на кожата причиняват UV- лъчите, тета вълни изобщо не съществуват, а гама- "вълните", въпреки че са част от спектъра на електромагнитните вълни не са вълни, а лъчи.

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 21:35
Ксанакса замазва положението и при шизофрения. Много често обладаването и шизофренията не се различават на пръв поглед.

ще повторя имам направен ЯМР нямам типични изменения на мозъчните структури за шизофрения правиха ми и функционален ЯМР и там всичко е наред :) . Аз чувам гласове а дяла на мозъка ми отговорен за гласовете не реагира ... което значи че реално аз не чувам нищо и нямам халюцинации (при тях също този дял се актиривира), а гласове чувам...

DoctorSatan666
05-29-2015, 21:36
Не е възможно толкова време да се лекува депресия. Сигурен ли си, че не е шизофрения?
Да питаш потенциален шизофреник дали е сигурен че не е шизофреник е малко тъпичко, не мислиш ли?

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 21:37
Рак на кожата причиняват UV- лъчите, тета вълни изобщо не съществуват, а гама- "вълните", въпреки че са част от спектъра на електромагнитните вълни не са вълни, а лъчи.

гама вълните са радиоактивните вълни май познах ли ?
http://mentalhealthdaily.com/2014/04/15/5-types-of-brain-waves-frequencies-gamma-beta-alpha-theta-delta/ ето информация за мозъчните вълни. Те се изследват чрез ЕЕГ и са основополагащи за диагностика на някои неврологични заболявания :)

inewton
05-29-2015, 21:38
Позна за гама лъчите, а тва за мозъчните вълни не го бях чувал, аз говорех за друго нещо

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 21:39
Позна за гама лъчите, а тва за мозъчните вълни не го бях чувал, аз говорех за друго нещо

да мозъчните вълни са механични вълни а не електромагнитни. Мозъчните вълни са трептения. Всеки орган трепти с някаква честота и това е медицински факт :) Шизофреника не е толкова тъп и аз съм учил едно време. Ама докато има дебили като ДокторСатана666 сред вас, няма спасение :) Просто не всички хора са достатъчно умствено извисени да разберат идеите ми :)

inewton
05-29-2015, 21:40
Да питаш потенциален шизофреник дали е сигурен че не е шизофреник е малко тъпичко, не мислиш ли?

Да със сигурност, те никога не си признават, то всъшност тва е симптом на всички разстройства на личността.

DoctorSatan666
05-29-2015, 21:40
Човекът го гонели демони и той съвсем случайно взел да се изживява като екзорсист. Странно съвпадение, нали?

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 21:42
Момчето има комплекси и иска да се докаже пред вас. Писах му на лично , предложих му да си разрешим спора там той реши обаче да пише в публичната тема , за да се докаже колко е компетентен.

defender
05-29-2015, 21:44
Човекът го гонели демони и той съвсем случайно взел да се изживява като екзорсист. Странно съвпадение, нали?

доктора е безпощаден, док кажи и моите симптоми да ходя да рева.

виж дончев, солидарно се подлагам на тормоз, да рИвем двамата.

inewton
05-29-2015, 21:47
Момчето има комплекси и иска да се докаже пред вас. Писах му на лично , предложих му да си разрешим спора там той реши обаче да пише в публичната тема , за да се докаже колко е компетентен.

Нямам никакви комплекси, а тва че съм компетентен в някои теми си е отделен въпрос. Няма да влизам в безсмислени спорове с човек, който дори не знам дали е в състояние да води нормален разговор.

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 21:47
Нямам никакви комплекси, а тва че съм компетентен в някои теми си е отделен въпрос. Няма да влизам в безсмислени спорове с човек, който дори не знам дали е в състояние да води нормален разговор.

не ти бе , а доктора :Д :Д :Д :Д :Д Гузен негонен бяга

inewton
05-29-2015, 21:50
Няма значение то тва, което написах се отнася и за мен така или иначе.

inewton
05-29-2015, 21:51
Тъкмо да ме опознаят хората, че съм от скоро тук.

DoctorSatan666
05-29-2015, 21:53
да мозъчните вълни са механични вълни а не електромагнитни. Мозъчните вълни са трептения. Всеки орган трепти с някаква честота и това е медицински факт :)
АНахАххахААхахахахахахха.. ...
мозъчните вълни били механични
аахахахахахаххахахахах......

Ще те просветля малко, заблудени човече. Мозъка е изграден от милиарди нервни клетки наречени неврони. Невронът има тяло с много малки разклонения и дълъг израстък наречен аксон, ако не ме лъже паметта. Всеки неврон "изстрелва" нервен импулс към другите неврони с които е свързан. Когато множество неврони "стрелят" в синхрон, това са всъщност мозъчните вълни. Какви механични трептения, какви 5 лева.... ахахахаха

eastman47
05-29-2015, 21:56
я и аз да се включа :D От много години за мен е ебаси кефа да чета в сексуалния раздел мненията на малоумниците от тийнпроблем ама нивга не очаквах тоз г-н Дончев да го видя тук :D Познавам го от много време и зарибяваше мен и мой приятел да прайм някви магии и да му превеждаме молитвите. Кви пари взима не знам , май не взима ама знам че си изкарва парите с измами с недвижими имоти. Не му е чиста работата ,говори като надрусан , маа диазепами сутрин и вечер и ги пие с алкохол до такава степен е привикнал че ако недай си боже треа го оперират няма да го хване упойката. Ако е същия за който аз говоря нали , но съм почти сигурен че е той. Аз и моят приятел му бяхме "ученици" , но в последствие намерихме по-достоверен човек дет да ни учи точно на тема демонични обсебвания и някви такива. Аз лично категорично вярвам в обсебванията демоните и всички тез неща . г-н Дончев знае много обаче не е той човекът който трябва да прави екзорсизми по простата причина че той самият има нужда от такъв.

inewton
05-29-2015, 21:58
И аз превеждам един текст само че аз му предложих. Тъкмо да си упражня езика

eastman47
05-29-2015, 21:59
АНахАххахААхахахахахахха.. ...
мозъчните вълни били механични
аахахахахахаххахахахах......

Ще те просветля малко, заблудени човече. Мозъка е изграден от милиарди нервни клетки наречени неврони. Невронът има тяло с много малки разклонения и дълъг израстък наречен аксон, ако не ме лъже паметта. Всеки неврон "изтрелва" нервен импулс към другите неврони с които е свързан. Когато множество неврони "стрелят" в синхрон, това са всъщност мозъчните вълни. Какви механични трептения, какви 5 лева.... ахахахаха

брат принципно мозъчните вълни май са механични смис до колкото знам органите наистина имат вибрации тва дет го е писал за ЕЕГ-то е така имам познати с епилепсия на тях тва им гледат на първо място.

DoctorSatan666
05-29-2015, 21:59
Чичо Коки ме предизвика на интелектуално-езотеричен дуел във фейсбук :D Ако не приема, ще загубя без бой. Леле леле, какво ли ще правя тогава... :D

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 22:00
я и аз да се включа :D От много години за мен е ебаси кефа да чета в сексуалния раздел мненията на малоумниците от тийнпроблем ама нивга не очаквах тоз г-н Дончев да го видя тук :D Познавам го от много време и зарибяваше мен и мой приятел да прайм някви магии и да му превеждаме молитвите. Кви пари взима не знам , май не взима ама знам че си изкарва парите с измами с недвижими имоти. Не му е чиста работата ,говори като надрусан , маа диазепами сутрин и вечер и ги пие с алкохол до такава степен е привикнал че ако недай си боже треа го оперират няма да го хване упойката. Ако е същия за който аз говоря нали , но съм почти сигурен че е той. Аз и моят приятел му бяхме "ученици" , но в последствие намерихме по-достоверен човек дет да ни учи точно на тема демонични обсебвания и някви такива. Аз лично категорично вярвам в обсебванията демоните и всички тез неща . г-н Дончев знае много обаче не е той човекът който трябва да прави екзорсизми по простата причина че той самият има нужда от такъв.
Кой си ти, че нещо не си те спомням? Булет?

eastman47
05-29-2015, 22:04
Кой си ти, че нещо не си те спомням? Булет?

азе съм чичо Дончев :D Благодарение на твоя милост започна моето духовно извисение но не благодарение на теб завърши.Нямам нищо против методите ти за екзорсизъм и разваляне на магии ефективни са но тези неща не се правят от хора които не могат да оправят собствените си проблеми. Не е лъжа че си ненормалник и мен си ме заплашвал с магии няма нужда да ти припомням защото си мислеше че съм ти хаквал мизерния сайт :D

kaloqn_donchev1
05-29-2015, 22:06
Докторе ще ти дърпам ушните миди! Да си знаеш!

DoctorSatan666
05-29-2015, 22:06
брат принципно мозъчните вълни май са механични смис до колкото знам органите наистина имат вибрации тва дет го е писал за ЕЕГ-то е така имам познати с епилепсия на тях тва им гледат на първо място.
Ама това да не е махало че да трепти механично ве? Това са електрически импулси, които се изстрелват от едната част на неврона към другата. Тук нищо не трепти, не се движи периодично в буквален, механичен смисъл. Затова няма как да са механични, иначе мозъка ти щеше да вибрира. За неговия не съм сигурен де, може и да вибрира.

defender
05-29-2015, 22:09
май не взима ама знам че си изкарва парите с измами с недвижими имоти. Не му е чиста работата

Е, че човека си каза, че пари не взима, той директно прилапва апартаменти.

Плащаш му билета, той идва у вас, разглежда къде живееш, що за човек си и почва да обсебва със себе си, демек да ти изкарвал демоните, ма то заедно с демоните, я виж ти изкарал и душицата..

Corb1225
05-29-2015, 22:13
Значи в крайна сметка един луд мами други луди. Барем да си беше отворил една секта, повече щеше да припечелва.

DoctorSatan666
05-29-2015, 22:17
доктора е безпощаден, док кажи и моите симптоми да ходя да рева.

виж дончев, солидарно се подлагам на тормоз, да рИвем двамата.

Ма ти си мазохист ве дефенди - ти искаш да те тормозят. Как иначе ще се преживяваш в любимата си роля на вечния ревливец, ако няма кой да те тормози.

defender
05-29-2015, 22:17
Значи в крайна сметка един луд мами други луди. Барем да си беше отворил една секта, повече щеше да припечелва.
с апартаментите е по-лесно, един удар, продава апартамента и 5 години живот на аванта. може и да е към някоя групировка, то шотокан, тва онова.

сектата тва е грижи с хора, разправии.

eastman47
05-29-2015, 22:18
Е, че човека си каза, че пари не взима, той директно прилапва апартаменти.

Плащаш му билета, той идва у вас, разглежда къде живееш, що за човек си и почва да обсебва със себе си, демек да ти изкарвал демоните, ма то заедно с демоните, я виж ти изкарал и душицата..

взима апартаменти под наем и подправя документи и ги продава :D Присъствал съм на два негови случая с екзорсизми и се запознах с един от хората които потърсиха помощ от тоз.

Corb1225
05-29-2015, 22:19
с апартаментите е по-лесно, един удар, продава апартамента и 5 години живот на аванта.
сектата тва е грижи с хора, разправии.
Че те тия от сектите малко апартаменти ли прилапват?

defender
05-29-2015, 22:27
^ ми така е, ама все пак сектата повече грижи и бачкане, всеки ден да ти мрънкат с проблемите си някакви сектанти на главата и ти да им се усмихваш, а така е като фантом, намира една уязвима жертва, хаква я и изчезва в небитието, а сектата трябва да заличава следи.

така си мисля де, ся точно кво, е що е

defender
05-29-2015, 22:36
ама ме кефи как в тая тема от само себе си се обединихме, хора дето всеки ден спорят един с друг, ейй, кво нещо е живота.

haritov
05-30-2015, 04:54
помага той друг път аз през цялото време рева че съм обладан той не помага :(

скоро ще започна да го обиждам на сексуална основа барем проявя симптом

ще ви пиша довечера вече демона пак взима контрол над мен и ме кара да ходя на работа

намерих този клип от един негов случай


https://www.youtube.com/watch?v=ZOtIoBAxDUw

kaloqn_donchev1
05-30-2015, 06:33
помага той друг път аз през цялото време рева че съм обладан той не помага :(

скоро ще започна да го обиждам на сексуална основа барем проявя симптом

ще ви пиша довечера вече демона пак взима контрол над мен и ме кара да ходя на работа

намерих този клип от един негов случай


https://www.youtube.com/watch?v=ZOtIoBAxDUw

така протича един екзорсизъм при мен. Жертвата повръща върху мен аз я еба и така :)

DoctorSatan666
05-30-2015, 07:50
така протича един екзорсизъм при мен. Жертвата повръща върху мен аз я еба и така :)

Ами ако жертвата е мъж ? Или викаш дупе пол няма? :D

inewton
05-30-2015, 08:06
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

kaloqn_donchev1
05-30-2015, 08:09
Ами ако жертвата е мъж ? Или викаш дупе пол няма? :D

мъже жени всичко! Мен са ме ебали и аз ще еба! :)

inewton
05-30-2015, 08:13
мъже жени всичко! Мен са ме ебали и аз ще еба! :)

Теб са те ебали?

kaloqn_donchev1
05-30-2015, 08:14
Теб са те ебали?

папа Жан а аз го правих с Митьо Пищова. Аз ви казах че тия са изверги!

DoctorSatan666
05-30-2015, 08:15
Мен са ме ебали

Кой ? :D


мъже жени всичко!
И деца?

DoctorSatan666
05-30-2015, 08:16
папа Жан а аз го правих с Митьо Пищова.

Кажи ми че се шегуваш...

inewton
05-30-2015, 08:17
папа Жан а аз го правих с Митьо Пищова. Аз ви казах че тия са изверги!

Леле не ми се мисли ако е вярно тва за питона на Митьо Пищова.

inewton
05-30-2015, 08:33
А каква е тая секта, в която всеки със всеки..... мормони ли?

kaloqn_donchev1
05-30-2015, 08:43
не са мормони напиши папа жан в нета и виж сайта му. Това е модна агенция която набира заблудени отчаяни младежи. Аз имах нужда от пари и стигнах до там само за да оцелея... Животът ми не беше лесен. Те са изверги и нямаш избор щеш нещеш те ебат, Затова по-добре ако ходиш там да си момиче поне нее толкова гадно колкото ако си мъж като мене. Да ме извини Господ но и сега бих ги убил!

kaloqn_donchev1
05-30-2015, 08:44
ебат те на свещи и пентаграми в името на Луцифер няма такива изроди! ! !

inewton
05-30-2015, 08:44
Чувал съм, че имат модна агенция. Аз мислех, че е свързано със сектата.

kaloqn_donchev1
05-30-2015, 08:58
Чувал съм, че имат модна агенция. Аз мислех, че е свързано със сектата.

точно това е сектата! Никой си няма и най-малка представа какви изроди са там!

inewton
05-30-2015, 09:02
Ама каква е тая секта, има ли си име? Чел съм, че римляните и етруските са си спретвали оргии, такава секта ли е или по- модерна?

kaloqn_donchev1
05-30-2015, 09:09
Ама каква е тая секта, има ли си име? Чел съм, че римляните и етруските са си спретвали оргии, такава секта ли е или по- модерна?

модерна е звъннете на папа жан дал си е номерата в сайта и го питайте за Галя и дали още прави черни магии и ще видите реакцията му.

Corb1225
05-30-2015, 09:11
Ма ти си бил буквално обладан от демон ;д.

inewton
05-30-2015, 09:29
модерна е звъннете на папа жан дал си е номерата в сайта и го питайте за Галя и дали още прави черни магии и ще видите реакцията му.

Е сега съм се раззвънял на "папа" Жан да го питам дали прави черни магии :D

DoctorSatan666
05-30-2015, 09:37
Ама каква е тая секта, има ли си име? Чел съм, че римляните и етруските са си спретвали оргии, такава секта ли е или по- модерна?

Не разбра ли - сектата е хем модна, хем модерна :D


Ех....Wtf моментите в тая тема не стихват. В този дух - поздрав за всички


https://www.youtube.com/watch?v=hr-I6-gxecg

kaloqn_donchev1
05-30-2015, 09:44
https://youtu.be/DJztXj2GPfk е това ми кънти в главата!
Nimya tu kuch der pa ke rakh le
Pale vitch mukhra luiska ke rai
Nimya tu kuch der pa ke rakh le
Pale vitch mukhra luiska ke rai
Aave kari na kise de naal pyar

Mundiya to bach ke rahi
Nahi tu hun hun hui mutiyar
Mundiya to bach ke rahi
Nahi tu hun hun hui mutiyar
Mundiya to bach ke rahi...

defender
05-30-2015, 10:43
мъже жени всичко! Мен са ме ебали и аз ще еба! :)

Затова ли дойде в тийнфорум?
Глей какъв си човек значи.


А иначе какви са ти сексуалните наклонности?

inewton
05-30-2015, 11:17
Какви оферти предлага във форума само, прави ти екзорсизъм, бодва те и то без пари. Само че в темата май още не са писали момичета/жени да търсят услугите му. :D

defender
05-30-2015, 11:41
Какви оферти предлага във форума само, прави ти екзорсизъм, бодва те и то без пари. Само че в темата май още не са писали момичета/жени да търсят услугите му. :D

Той не подбира, май.
Подбора сигурно го върши не по пол, а по друг критерии, като прикрепя към него и една благородна кауза като например това с демоните.

Демек, благородно те еб*.


ПП: Само му плащаш билета, малко мяза като един вид мъжка проституция.

inewton
05-30-2015, 11:59
Той не подбира, май.
Подбора сигурно го върши не по пол, а по друг критерии, като прикрепя към него и една благородна кауза като например това с демоните.

Демек, благородно те еб*.


ПП: Само му плащаш билета, малко мяза като един вид мъжка проституция.

Ами то в такъв случай излиза, че не е по- различен от папа Жан и Митьо Пищова. Само че те подмамват хората с модна агенция.

npp
05-30-2015, 12:22
ако човекът е изпаднал, не би било чудно, че е стигнал до такова положение, срещал/познавал съм хора, чиито родители са ги изгонили на 15-16 години от дома си и поради това че не са били подготвени да посрещнат суровите условия навън (от семейното "огнище"), са стигали до там че е трябвало да кандидатстват за/стават манекени в модни агенции, да работят като евтини масажисти(включително еротичен масаж), и пр., сещам се за един познат, който после си направи бизнес, но първо е трябвало да работи като модел/манекен, и същевременно учеше, но беше много предприемчив, упорит и твърд, и затова не пропадна, но успя, при все че докато работеше за 300-400лв. на месец, ядеше само най-скапани кифли, банички и пр., и косата му оплешивя, може би дори и поради липсата на достатъчно витамини беше сприхав/раздразнителен, така че не бързайте да обвинявате това момче, може и да се окаже, че случаят с него е подобен, само че не всички са много упорити, предприемчиви и твърди за да успеят в живота, някои се оказват хванати от един или друг вид немощ, поради това че светът е бил пълен с демонични влияния, понеже наистина ако можехме да видим бесовските духове, сигурно щяхме да ги виждаме навсякъде около себе си примерно подобно на човек, който намирайки се в центъра на торнадо може навсякъде около се бе си да види хартиите, дъските и въобще предмети увлечени от неговите завихряния, друг е въпросът, че някои са имали по-голямо благословение от други и са останали по-защитени в това отношение, няма как да знаеш за живота на улицата ако не си живял като онези изпаднали момчета и момичета, понеже, както някои казват, трябвало е да бъдат и гадни ("копелета") за да пробият, но като казвам това разбира се никак не защитавам нечие беззаконие, защото ако човек има възможност да спре да мошеничества и да си намери свястна работа, но продължава да върви по пътя на неправдата, тогава трудно ще може да се говори за ненарочно престъпление, надявам се че всички разбират тези неща и вярващите тук се молят искрено за доброто на тези хора (ще помоля докторчето да си спести контра-философиите)

inewton
05-30-2015, 12:36
Съгласен съм с теб, те и такива хора най- често са склонни да попаднат под влиянието на секта.


ако човек има възможност да спре да мошеничества и да си намери свястна работа, но продължава да върви по пътя на неправдата, тогава трудно ще може да се говори за ненарочно престъпление
А между другото той казва, че има работа, а екзорсизъм прави за да помага на хората. А по едно време каза, че си е*е клиентите/пациентите.

Понеже гледам, че пишеш в религиозни теми да те питам мислиш ли че човек, който не е свещеник може да извършва екзорсизъм? Не се ли смята за шарлатанство?

npp
05-30-2015, 13:06
Съгласен съм с теб, те и такива хора най- често са склонни да попаднат под влиянието на секта.


А между другото той казва, че има работа, а екзорсизъм прави за да помага на хората. А по едно време каза, че си е*е клиентите/пациентите.

Понеже гледам, че пишеш в религиозни теми да те питам мислиш ли че човек, който не е свещеник може да извършва екзорсизъм? Не се ли смята за шарлатанство?

ако наистина може да изгони бесовските/злите духове трайно, тогава защо да не може дори и ако е считан за най-долен?!

"Учителю, видяхме един човек да изгонва бесове в Твое име; и му запретихме, защото не следваше нас. А Исус рече: Недейте му запрещава, защото няма никой, който да извърши велико дело в Мое име, и да може скоро след това да Ме злослови. Понеже оня, който не е против нас, е откъм нас. Защото който ви напои с чаша вода, понеже сте Христови, истина ви казвам: той никак няма да изгуби наградата си." Марк 9: 38-41

но не мога да гарантирам за никого дали е истински екзорсист най-малкото ако не съм изпитал ефекта от неговия екзорсизъм

defender
05-30-2015, 13:36
ако наистина може да изгони бесовските/злите духове трайно, тогава защо да не може дори и ако е считан за най-долен?!

В Библията освен Христос, Апостолите в Църквата (и светиите в Църквата) имало ли друг да е гонил бесове? Дай цитати.

npp
05-30-2015, 17:22
В Библията освен Христос, Апостолите в Църквата (и светиите в Църквата) имало ли друг да е гонил бесове? Дай цитати.

не се прави на разсеян/дебил, всеки те разбра какъв си компрометатор, как се опитваш(е) да ме дискредитираш, и че се правиш на (православен) християнин, но не си, то щеше да е разбираемо да говориш така ако ти и твоите братя по секта изгонвахте бесовските духове, но нито вие ги изгонвате както трябва, така че не се надувай фарисейска надувко

eastman47
05-30-2015, 18:30
В Библията освен Христос, Апостолите в Църквата (и светиите в Църквата) имало ли друг да е гонил бесове? Дай цитати.

абе ти си голема ламя, голем провокатор се извъди деа. Той калоян е луд та дрънка ама и ти само простотии ръсиш. Нютоне екзорсизъм всеки може да прави, защото го прави в името на Господа и тези, които са по праведни имат по-големи шансове така е, но всеки има право да гони бесове в божието име.

kaloqn_donchev1
05-30-2015, 18:33
Съгласен съм с теб, те и такива хора най- често са склонни да попаднат под влиянието на секта.


А между другото той казва, че има работа, а екзорсизъм прави за да помага на хората. А по едно време каза, че си е*е клиентите/пациентите.

Понеже гледам, че пишеш в религиозни теми да те питам мислиш ли че човек, който не е свещеник може да извършва екзорсизъм? Не се ли смята за шарлатанство?

Не еба никого. Ебавах се. Като млад бях в казармата и да нямах родители които да ме подкрепят. Тежък живот имах но учих , тренирах и от мен излезе човек :) Екзорсизъм те уверявам че мога да правя и пари не взимам.

haritov
05-30-2015, 19:04
Не еба никого. Ебавах се. Като млад бях в казармата и да нямах родители които да ме подкрепят. Тежък живот имах но учих , тренирах и от мен излезе човек :) Екзорсизъм те уверявам че мога да правя и пари не взимам.

кажи ми име на демон който си прогонил какво искаха от теб и от жертвата

kaloqn_donchev1
05-30-2015, 19:07
Ситри. Какво искаше е дълга история няма да разказвам.

haritov
05-30-2015, 19:11
Ситри. Какво искаше е дълга история няма да разказвам.

разкажи разказажи

kaloqn_donchev1
05-30-2015, 19:14
https://www.facebook.com/kdon4evaspektweb пиши тук иначе няма

haritov
05-30-2015, 19:29
https://www.facebook.com/kdon4evaspektweb пиши тук иначе няма

защо не искаш да пишеш тук?

eastman47
05-30-2015, 19:47
ебати ламерите

defender
05-30-2015, 20:26
Нютоне екзорсизъм всеки може да прави, защото го прави в името на Господа

Ми то и лудите по някога убиват в името на Бога.

В Писанието пише:
"Болен ли е някой между вас, нека повика презвитерите църковни и те да се помолят над него, като го помажат с елей в името Господне. И молитвата, произлизаща от вярата, ще изцери болния, и Господ ще го дигне; и ако е грехове сторил, ще му се простят" (Иак. 5:14-15).

Всеки за да се лекува трябва да ходи в Църквата и при дипломирани, доказани лекари.
А не при самозванци.

eastman47
05-30-2015, 20:31
Ми то и лудите по някога убиват в името на Бога.

В Писанието пише:
"Болен ли е някой между вас, нека повика презвитерите църковни и те да се помолят над него, като го помажат с елей в името Господне. И молитвата, произлизаща от вярата, ще изцери болния, и Господ ще го дигне; и ако е грехове сторил, ще му се простят" (Иак. 5:14-15).

Всеки за да се лекува трябва да ходи в Църквата и при дипломирани, доказани лекари.
А не при самозванци.

абе шубльо почваш да ми лазиш и на мен по нервичките :D кво си я сложил тая курветия за аватар да не си 200 кила :D

inewton
05-30-2015, 20:31
Ми то и лудите по някога убиват в името на Бога.

В Писанието пише:
"Болен ли е някой между вас, нека повика презвитерите църковни и те да се помолят над него, като го помажат с елей в името Господне. И молитвата, произлизаща от вярата, ще изцери болния, и Господ ще го дигне; и ако е грехове сторил, ще му се простят" (Иак. 5:14-15).

Всеки за да се лекува трябва да ходи в Църквата и при дипломирани, доказани лекари.
А не при самозванци.

Даже е най- добре първо при лекарите да иде, особено ако си мисли, че е обладан.

eastman47
05-30-2015, 20:32
нема толкоз убити типове мале мале :D :D

defender
05-30-2015, 20:38
Даже е най- добре първо при лекарите да иде, особено ако си мисли, че е обладан.

и при двете най-добре

inewton
05-30-2015, 20:40
нема толкоз убити типове мале мале :D :D

Айде кажи си тогава ти мнението. Да видим от коя секта идваш и ти.

eastman47
05-30-2015, 21:02
абе ей мърляч :D на сектант ли ти приличам

inewton
05-30-2015, 21:06
абе ей мърляч :D на сектант ли ти приличам

Нз къф си ама щом се занимаваш с магии не си от най- нормалните.

eastman47
05-30-2015, 21:11
Нз къф си ама щом се занимаваш с магии не си от най- нормалните.

значи с магии не се занимавам можеш да си сигурен :D а ти много ли си нормален с тоя изплезен умрел евреин на аватара ти. Знам че е бил добър лапач може да станеш като него.

inewton
05-30-2015, 21:17
Е ти лапачите ги знаеш как нали ти си бил и лапач и курва на "екзорсиста", а евреина е бил мн по- добре от теб, гарантирам ти.

eastman47
05-30-2015, 21:21
с кво по-точно тая отрепка е повече от мен.

inewton
05-31-2015, 08:50
С всичко. Първото е, че всички го познават, а теб никой не те знае.

kaloqn_donchev1
05-31-2015, 09:56
и мен всички ме знаят ама какво от това ? :) Само ме плюят

npp
05-31-2015, 10:26
Даже е най- добре първо при лекарите да иде, особено ако си мисли, че е обладан.

и при двете най-добре

виждал съм с очите си и съм чувал как православен свещеник в православен храм казва на младеж, който видимо бе обладан от бесове: "ти не си за нас, трябва да отидеш на психиатър"

kaloqn_donchev1
06-02-2015, 20:32
виждал съм с очите си и съм чувал как православен свещеник в православен храм казва на младеж, който видимо бе обладан от бесове: "ти не си за нас, трябва да отидеш на психиатър"

НЕ СЕ УЧУДВАМ

haritov
06-02-2015, 21:41
ама аз още съм обсебен

eastman47
06-04-2015, 07:55
ама аз още съм обсебен

Коя е тая Цвети за която си мислиш :D :" Цветии
живея с мисълта че си някъде там"

kaloqn_donchev1
06-04-2015, 20:33
https://youtu.be/brM-cg0CePQ
В ринга или другаде знай, няма значение където и да е успеха носи уважение!

lunacy
06-05-2015, 20:23
https://youtu.be/brM-cg0CePQ
В ринга или другаде знай, няма значение където и да е успеха носи уважение!

lolololololololololol

maria_vasileva
07-12-2015, 13:33
НЕ СЕ ПОДИГРАВАЙТЕ С НЕЩА , КОИТО НЕ СА ВИ ЯСНИ.

Beardsley McTurbanhead
07-12-2015, 14:46
Какви демони? Сигурно искате да кажете джинове.

kamelia78
10-16-2017, 11:10
Зеро гама вълните са вредни те докарват до състояное на истерия , важни са алфа и тета и са електо инпулси които определят мозъчната активност на каква честота и с динамика ще работи мозъка и съзнанието,и виждам че си се развил и си научил нови неща.Но защо обясняваш тия неща на малумници които хич не са в час, и не разбирам защо ме мразиш и още.И за тия години от както се скарахме разбрах много и че нещата са много-много по сложни от колкото си мислихме преди и само вярата в Бога било и то фанатична няма да ни помогне и спаси .И всички пострадахме от тия, и ния и семействата ни и близките ни.Ние ли сме си враговете между нас? Помисли.....

kamelia78
10-16-2017, 11:12
Тоя пък Дервиш с чалмъта-джинове.Ми то е едно и също бе талибан ,зависи от културата,религията и езика как ще ги наричаш.https://okultno.alle.bg/%D0%BD%D0%B0%D0%B9-%D0%BE%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B8-%D0%B2-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B0/

kamelia78
10-16-2017, 11:24
виждал съм с очите си и съм чувал как православен свещеник в православен храм казва на младеж, който видимо бе обладан от бесове: "ти не си за нас, трябва да отидеш на психиатър"

Православната църква е мн зле с тези неща,има само едни Василиеви молитви които почти не вършат работа, а Ватикана имат цял орден който изучава тези неща като ерархия на демоните,длъжност и т.н и за всеки случай си има определено заклинание и молитва.

DoctorSatan666
10-16-2017, 15:43
Кво става чичо Коки, още ли правиш амулети с крилца от охлюви...

nqmamNervi
10-16-2017, 17:55
брутална тема, признавам, филма е пълен

defender
10-16-2017, 21:15
"екзорсист в Храм Свети великомъченик Георги Победоносец- квартал Горубляне"

Хаха, човече, наглостта ти няма спирка. православната църква не си служи се екзорцизъм и заклинания. Не знам за какво си го написал това. :D

Па и изведнъж много бързо си се издигнал в църковно звание, за има-няма 1 година. :D

defender
10-18-2017, 11:51
ТърсА екзорсист преателЕ

LOL
http://prikachi.com/images/303/9200303w.jpg