PDA

View Full Version : Обителта на неймар - първият форумен отшелник



Неймар
05-29-2015, 08:43
Кратко интро:
Прокуден от света на интелигентните, света на умните, на дейните, на можещите и на сериозните, аз тръгнах...
Запътих се към Неизвестното. Грехът ми пред Форума, моята досадност, ме обрече на странство по пътя към Долната Земя - Кофата.
Вървях, вървях и по пътя си видях странни митологични същества - тролове и нимфи, но аз вървях. Не спирах да вървя - без посока, но с една едничка цел - обетованата за мен Земя. Моето късче форумно пространство.
И ето, след много премеждия, радост и разочарования, най-накрая я намерих - парченце територия, колкото човешка длан. Тя бе моя, а аз бях нейн.
Там построих си аз сламена колибка, с надежда туй да бъде мойта Крепост - да намеря дом, подслон където да творя свои (без)смислени неща.
И ето ме сега, на това забравено от Бога място, в моята обител - тук ще си остана, тук ще стана аз форумен отшелник, далеч от света на интелигентните, света на умните, дейните, на можещите... Далеч от света на Свръх-човеците, на Превъзходните.



Правила на достойно поведение:
1. С призив за по-малко спам от останалите.
2. Тук съдържателят на темата - неймар, ще се разписва по различни теми от света на Свръх-човеците, които са му привлекли вниманието (вместо в самите теми).
3. Ivaaaaa и Lilanda са обявени за "персони нон грата" и тяхното форумно присъствие тук е строго нежелано.


С горенаписаното се поставя началото на Ден 1-ви:

fanton1
05-29-2015, 12:09
Lilanda - присъствие тук е строго нежелано.
Никои не я иска нея никъде.

pe6oskeiborda
05-29-2015, 13:03
абе събуждате конформиста в мен и ме карате и аз да си пусна такава тема сега