PDA

View Full Version : Windows 10



Данита
06-01-2015, 19:02
Днес ми излезе тикче на лаптопа, че е налична актуализация до win10. Пълна версия, не лимитирана с размер 3 gb. Регистрирах се сега чакам да видим, кога ще я получа. Първо помислих, че след като съм с winphone и съм регистрирана в windows insider това е някакво preview както за телефона. Та някой получавал ли е такова известие? Надявам се да е пълна версия, защото бях ъпдейтнала телефона до win10, но имаше изключително много бъгове още и сега се чудя дали за PC това няма да е същото, въпреки, че пише full. А за телефона има нов build и се чудя дали да не го сложа ама ме е шубе да не е пак бъгава версия и да връщам пак до 8.1. Та и за телефона да питам някой с wp дали е пробвал новият build на insider?

JDeel
06-02-2015, 01:30
И аз имам все по-лоши впечатления от Windows 10 за десктоп. В момента го имам на чиста инсталация на стария лаптоп и ми се струва бавен, а освен това е и супер грозен. Бях от ентусиастите и го пробвах още като излезе тестова версия миналата година, но вече не съм и ако ми предложи да се ъпдейтне на телефона май няма да приемам.

per-dead
06-02-2015, 04:10
Моят въпрос е как да разкарам това от лентата? Харесвам си седмицата и не им ща по-новите простотии.

anonymous908491
06-02-2015, 06:04
Изключи ъпдейтите, може би заради тях ти излиза, не съм сигурен, но в уина няма друга опция за премахване на реклами

haritov
06-02-2015, 06:30
И аз имам все по-лоши впечатления от Windows 10 за десктоп. В момента го имам на чиста инсталация на стария лаптоп и ми се струва бавен, а освен това е и супер грозен. Бях от ентусиастите и го пробвах още като излезе тестова версия миналата година, но вече не съм и ако ми предложи да се ъпдейтне на телефона май няма да приемам.
аз го сложих преди месец нямам никакви оплаквания даже работи много бързо

npp
06-02-2015, 09:02
обикновено е така с новите операционни системи. За да е сигурно, че няма да има бъгове, най-добре би било да се изчака до няколко месеца след пускането на официалната версия

Данита
06-03-2015, 20:53
Чудя се дали да го инсталирам на телефона....Без това ми пищи, че утре в 17 часа ще се актуализира автоматично.

Данита
06-18-2015, 19:35
Сложих най-новия билд. Този по-става за ползване. И добре изглежда.