PDA

View Full Version : Да си тийнейджър



DjBaloon
06-02-2015, 21:16
Здравейте,

от отдавна не съм писал в този форум, не съм и влизал, може би защото вече съм дърт.
Но както и да е, не пиша заради това.
Искам да си споделя мнението.
Много кофти ми стана днес като научих за убитото момче от НТБГ, и от няколко часа само си мисля за това... какво нещо е живота.
Искам да ви помоля да бъдете разумни и добри, знам че няма да ме послушате, ама аз искам да си го кажа, защото имам специално отношение към този форум, в който съм прекарал доста време на вашите години.
Бъдете разумни, това е най-важното! България се нуждае от млади хора, и всеки загубен живот е голям и остър пирон забит в малката ни страна. Не си струва да се случва това, не знам защо се случва, защо става, но знам че не трябва да става и си мисля че може би ако всеки е с една идея по-разумен, може би има шанс да се намалят тези новини поне малко... тази новина не е единична, имало е много други подобни, просто ги забравяме, а не бива.
Не съм бил чак толкова отдавна ученик и си спомням какво е, но същевременно имам и малък брат и си мисля какво ли би ми било ако на него му се случи нещо подобно.. може би ще откача.
Не си струва, има хора който ви обичат и поне заради тях бъдете по-разумни и по-добри.

yolo..
06-03-2015, 07:56
Преди няколко дни претърпях катастрофа. Хората, които ни блъснаха, бяха употребили алкохол. На следващият ден стоях сама вкъщи и размишлявах над това, което се случи. Осъзнаваш толкова много работи, едва когато се случи нещо такова. Трябва да ценим всичко в този живот, толкова е скъп...
И ето от невниманието, от недисциплинираността на едни, да страдат други...
Моля се хората да се замислят преди да направят нещо.