PDA

View Full Version : Чувствам се странно



yamaha436
06-02-2015, 23:57
Здравейте не знам дали това е подходящият раздел,но би трябвало значи искам да ви споделя,че се чувствам ужасно когато си помисля за миналото и как не мога да се върна да поправя толкова много грешки и осъзнавам как съм порастнал толкова много а не ми се иска защото живея ден за ден без да правя нещо смислено... На 16 съм почти и съм девствен което е супер тъпо при положение,че съм имал толкова много шансове та както и да е на вас случвало ли ви се е като се сетите за нещо и да ви се иска да св върнете назад в времето да го изживеете отново за да си поправите грешките...

Seattle
06-03-2015, 06:23
Много ти е рано за тия размисли. Тва че не си топнал чурката до сега, не е грешка. На 16 не ти трябва да правиш нищо смислено още, ще имаш пре достатъчно време за това в близкото бъдеще.

И да, случва се да се замисля човек, но времето е нещо което се движи само в една посока така че не го пилей да се самосъжеляваш ;)

yolo..
06-03-2015, 07:24
Не живей в миналото. Всеки греши, човешко е, но времето назад не може да се върне, така че няма смисъл да гледаш назад. А колкото до това, че си девствен, за всичко си има време, кое му е лошото на това да бъдеш девствен?!

ameli
06-03-2015, 09:31
Тъжно ми е за хора като теб, на които най-голямото им страдание е, че не са опнали някоя преди да станат на 16 ;//

tupak4
06-03-2015, 19:36
Хахах, аууу, девствен ли си мойто момче? Е, какво ще правим сега.. трябва да те бесим, вече нищо не става от тебе, твойте връстници на по 12 се почват...

MsMiracle
06-06-2015, 09:47
Демек питаш дали съжаляваме, че не сме се прое*али до 16?
Мхм. Много минаваме през този етап, ама преживява се. Някак.

SummerHit
06-08-2015, 17:39
Живей сега и мисли за бъдещето.