PDA

View Full Version : Полицай



KIRIL98
06-05-2015, 07:50
Някой може ли да ме информира повече за професията полицай. Благодаря предварително.

anonymous908491
06-05-2015, 09:43
Най-долните курви са по-уважавани от куките

RapExotic
06-05-2015, 19:51
Ето тази песен ще ти даде нужната информация https://www.youtube.com/watch?v=ut6s45VaQBk

galaxy29
06-07-2015, 10:30
освен, че разбира се ще си достоен за уважение, някога, ако имаш дъщеря и тя стане кифла, ще се гордее с теб и ще се снима за фейсбук с униформата ти...

Юлиян
06-07-2015, 15:01
Както правиш ти ли?

an7raks
06-08-2015, 14:20
Папагала и рпЕра... Интересно ми е към кого ще се обърнете, ако някой отвлече детето ви или ви ограби?
"badass"-льольовци

anonymous908491
06-08-2015, 15:00
Към куките бих се обърнал, плащам си и си го взимам от тях. Да не мислиш, че те не биха го направили.
Ако ще единия бъбрек да ми вземат, пак не бих помислил даже да се обадя на тия пумияри.

an7raks
06-08-2015, 15:08
Към куките бих се обърнал, плащам си и си го взимам от тях. Да не мислиш, че те не биха го направили.
Ако ще единия бъбрек да ми вземат, пак не бих помислил даже да се обадя на тия пумияри.

Почти написа нещо смислено, опитай пак.

anonymous908491
06-08-2015, 15:11
Ти сега нали живееш в студентски град, май вечер не си излизал, щом пишеш такива тъпотии.
Пък не знам и Бургас да е на някоя друга планета, за да живееш в тая фантазия.

Corb1225
06-08-2015, 15:23
И таз добра. Нали това им е работата на полицаите? Пощальонът очаква ли благодарност, когато достави писмо? Не, защото му е в задълженията.

an7raks
06-08-2015, 16:17
Папагал, в студентски нощем и денем има горе долу един и същ брой и тип хора навън. Всъщност, не очаквах повечето митове и легенди около студентски град да са грешни... Единственият потвърден е относно многото хора навън нощем, което е нормално предвид големия брой дискотеки. Във всеки град и квартал е оживено край дискотеките нощем - нищо необичайно. До сега не съм попадал на никакви надъхани батки, дето да налитат или да се заяждат, а не е като да не съм се мотал нощем. А, в Бургас нямам идея как е... Ходил съм само няколко пъти.

корб, не се говори за благодарност, а най-малкото за някакво уважение. Както уважаваш пощальона, а не му викаш курва.

Slarc3
06-08-2015, 16:20
В Бургас всичко е точно :D

anonymous908491
06-08-2015, 16:53
Папагал, в студентски нощем и денем има горе долу един и същ брой и тип хора навън. Всъщност, не очаквах повечето митове и легенди около студентски град да са грешни... Единственият потвърден е относно многото хора навън нощем, което е нормално предвид големия брой дискотеки. Във всеки град и квартал е оживено край дискотеките нощем - нищо необичайно. До сега не съм попадал на никакви надъхани батки, дето да налитат или да се заяждат, а не е като да не съм се мотал нощем. А, в Бургас нямам идея как е... Ходил съм само няколко пъти.

корб, не се говори за благодарност, а най-малкото за някакво уважение. Както уважаваш пощальона, а не му викаш курва.

Ти беше от Варна, но си е същото село като Бургас.
Подозирам, че някой твой роднина е кука, не вярвам някой да е толкова зле, че да вярва без причина на тия нещастници.
Колко пъти си излизал след 20 часа в студентски, сигурно не повече от два и си стигнал да извода, че всичко е измислица.
Имаш ли представа, колко куки продават дрога, а колко куки се друсат, а да си чувал за поне един честен, защото за такива дори и измислени истории няма.

an7raks
06-08-2015, 17:42
Варна е по-голямо село от Бургас!
Да.
7-8 пъти, ще те излъжа, не съм си записвал. Ти колко пъти си бил свидетел/жертва на престъпление в Студентски град? Не говорим за това какво си чул от някой си, дето го е чул от пейката пред блока.
Нямам представа, ама едва ли са повече от представителите на всяка друга професия. Явно съм "чувал", да.

И не споря, че една голяма част са продажници и пускат опасни за всички ни хора срещу 20лв. Казвам ти, че е тъпо да обобщаваш по този начин. Щото има и една друга част, която си върши работата съвестно. Друг е въпросът, че когато отгоре им се спускат разни работи, те нямат думата.

anonymous908491
06-08-2015, 18:32
За куките няма смисъл да говоря повече. За 25 години не съм видял един свестен, може и да има единици, но аз гледам опита ми с тях и от него съдя.100% от катаджиите са подкупни, 100% от униформените на улицата също, има малко честни сред цивилните, а нагоре става толкова трагично, че сигурно има някво тайно правило, че честен не може да се издигне.
Ст. град е кенеф и е такъв от много време, няма как да се промени, една смяна селяни си тръгват и след тях идва новата. Наричам ги селяни, защото са селяни, а не провинциалисти, идват в София и изведнъж им нараства самочувствието, жалка работа.

an7raks
06-08-2015, 18:50
А ти от къде знаеш, че са подкупни? Или си им пълнил и ти гушите, а сега мрънкаш? Щото тоя, който дава е също толкова лош, колкото и тоя, който взема.
Честен май никъде не може да се издигне, аз говоря за служителите най-долу.
Че е кенеф, кенеф е... Като цяла София.
И са селяндури, да, едно 50% са такива. Селянина си копае картофите, а не повръща от препиване на фона на Фики.

therichbitch
06-08-2015, 18:50
една смяна селяни си тръгват и след тях идва новата. .
:lol:
В студентски още в 9 вечерта почват побоищата по улиците.
Не става дума дали е оживено или не, лъха на дупка. За полицаи не знам, но като тръгнеш и през 3 крачки срещаш някой яко друсан. Ти го изкара няква приказка, където са се сбрали ученолюбивите дечица по седянки и литературни четения едва ли не.

Кво правиш тука, като е кенеф? Интересно ми е просто. Мазохист може би?

anonymous908491
06-08-2015, 19:05
Щото тоя, който дава е също толкова лош, колкото и тоя, който взема.

Ама как си личи, че имаш такъв роднина, ще въртиш, докато не ги изкараш чисти.
Моята работа не е да не да не ги подкупвам, да не би да ми плащат да го правя.
Дори да нямаш вина пак трябва да им дадеш, иначе ще те натоварят, виждал съм го много пъти, за пари и майките си ще изядат.
То и лекарите са същите, пак ли е моя вината, че им давам, дай да умираме тогава, защото така са научени всички държавни служители.

an7raks
06-08-2015, 19:18
И твоя е вината, а относно моите роднини, като се запознаете, тогава можеш да говориш.
Казах ти, че съм съгласен, че голяма част са корумпирани.
И, да, ти си виновен, щото те не са се "научили" сами.

anonymous908491
06-08-2015, 19:33
Ама разбира се, че аз ще съм виновен, даже нищо да не съм направил, а те да поискат, за да нямам проблем, пак аз съм виновен, че им давам.
Знаеш ли, че роднина кука не означава, че имаш представа как работи самата система.

http://www.blitz.bg/news/article/341288 а това е пресен пример за начина им на работа

an7raks
06-08-2015, 19:48
Не твърдя, че знам как работи системата, ама и не вярвам, че всичко зависи от илюминатите и извънземните. Щото докато има кой да прави нарушения и после да бута под масата, вместо да си поиска акта, ще има и такива, които ще взимат. Не оневинявам вторите, както се мъчиш да ме изкараш. И те са точно толкова виновни, колкото и първите. Ти си бъди изряден, а да видим с какво ще се заядат.

:lol:
В студентски още в 9 вечерта почват побоищата по улиците.
Не става дума дали е оживено или не, лъха на дупка. За полицаи не знам, но като тръгнеш и през 3 крачки срещаш някой яко друсан. Ти го изкара няква приказка, където са се сбрали ученолюбивите дечица по седянки и литературни четения едва ли не.

Кво правиш тука, като е кенеф? Интересно ми е просто. Мазохист може би?

Какви побоища, какви наркомани, какви 5лв? :D
На колко си била свидетел? Като изключим в дискотеките, където почти не ходя и нямам наблюдения, ама то в такива заведения са едни и същи лайна навсякъде.
Айде, аз излизам, ако не се върна до 00 - 1ч значи съм заклан от наркоман.

Ако беше към мен въпросът, отговорът може и да те учуди... За да уча. А защо съм в студентски - не всички могат да си позволят квартира. Особено 1-ви курс. ;)

anonymous908491
06-08-2015, 20:01
Какъв акт, без книжка няма актове, а затвор, но пък първо трябва и да ме хванат, което не е никак лесно нощем.
По филмите не си виждал истории, на които съм бил свидетел, човек остава с чувството, че се намира в друга реалност.
Представи си как намират използвано оръжие и те пускат срещу гнусно голяма цифра, която се увеличава по някви техни правила, сякаш и с математиката са скарани и вместо за трима им плащаш сякаш са петима.

tori
06-08-2015, 20:10
То и лекарите са същите, пак ли е моя вината, че им давам, дай да умираме тогава, защото така са научени всички държавни служители.
Нали знаеш, че няма безплатен обяд? Като влезеш в частна клиника, първо те питат какъв е проблема от регистратура и после ти обясняват кое колко струва, макар администраторката да няма баш медицинско образование. След това ти казват по-евтините алтернативи за лечение. Решението дали ще легнеш под ножа веднага на безбожни цени или ще изтичкаш до държавна болница, където дечица с натъртен лакът са приоритет пред отрязани пръсти, е само твое.
Можеш да си чист единствено когато за инжекция си платиш 20 лева на личния и си вземеш касово бонче, а не буташ кутия Нескафе, бонбони Сезони и Пещерска ракийка на сестрата в квартала, щото не успяла да ти спука капилярче/веничка на гъза.
И за финал, щото не ми се спори повече, ще кажа, че не е луд тоя, който яде баницата, а тоя, който я дава.

anonymous908491
06-08-2015, 20:19
И за финал, щото не ми се спори повече, ще кажа, че не е луд тоя, който яде баницата, а тоя, който я дава.

Умори се от писането на една глупост ли ?
Защитавай бъдещите/може и сегашни/ роднини, въобще не съм очаквал някъв адекватен отговор от теб.

tori
06-08-2015, 20:28
Не, никого не защитавам. :д Полицаи не познавам и не съм на ти с тях и тяхното племе, даже си личи точно за кво говоря. Ама лекари познавам, зъболекари, медицински сестри. Шофьори на линейки. И никой не си прави труда да помогне на някого заради черните му очи. Да, кофти е ама като си лекар в държавна болница и там не ти достигат консумативи, кво остава за заплати, далеч не си даваш труда без нищо. Пък било то за почерпка, 20 лева или 200. Щото като си викнеш майстор да ти лепи плочките в банята, той не го прави даром, от жалост, че нямаш плочки или че нямаш баня.

anonymous908491
06-08-2015, 20:38
Ама аз ли ги карам да започват работа там, те са се хванали с презумцията, че заплата им е най-малкото, което взимат.
Всеки заслужава адекватно заплащане, но не е това начина. Като забременееш, ще видиш ад на живо и как те изнудват, за да не те сложат в стая с плъхове.

tori
06-08-2015, 20:55
Ама те и сервитьорите се надяват на бакшиш първия път като седнеш при тях, за да не ти плювнат в кафето. И не щото им е яко да те изнудват, ми щото минималната заплата за 12 часа по 7 дни в седмицата им иде малко.
Искам да кажа, че ако верно нещо ти е наистина наложително, ще плащаш. Няма да мреш. И най-вече няма да броиш.
Специално аз преди три години бях приоритет със натъртен лакът пред мъж с отрязан пръст в спешното. И преди време, когато след някакви случки ми се наложи да сменям превръзка на Слънчака в частен център, трябваше да почакам мъж със комоцио, за да вляза в манипулационна с лекар и сестра. И после имах касова бележка и амбулаторен лист. А в спешното дори ми отказаха да ми напишат извинителна бележка за седмица. Трябвало при личния. И амбулаторния лист беше в забвението, а снимките, за които ми въртяха ръката на 360 градуса под рентгена, не ми ги дадоха. И в Слънчев бряг не ми поискаха и стотинка повече от това, което пишеше на касовия бон, а пък в спешното ако им бях метнала литър домашна ракия, щяха да я опукат още щом изляза.

anonymous908491
06-08-2015, 20:59
Ти си женския аналог на М, говорим за куките, първо обясняваш, че аз съм виновен, че им плащам, а в някой момент минаваш на болници и тръгваш там.
Сервитьорките работят за бакшиш, дори заплатата им много често е свързана с бакшиши.
Да си чувала за лекарски бакшиш, който ти осигурява лечение, което иначе не получаваш и това да се смята за нормално, защото аз не съм. Едно е благодарност с уиски и бонбони и друго чистото изнудване.

tori
06-08-2015, 21:43
Правя разлика между благодарност с уиски и изнудване ама понеже сме си говеда и сме свикнали като ни кажат да плащаме при чичко доктор, освен да плащаме, да даваме и почерпки. Ако всички лекари бяха като тия частници, които, ако нямаш пукната стотинка, няма да ти се усмихнат, нямаше да съществува понятието „почерпка“. Щото ти не стига, че плащаш стаи, консумативи, екип и храна, не стига, че връщаш банки циганска кръв за по 80 лева най-малко, ами даваш и почерпка. Да не заслабнат случайно. И накрая трябва да си искаш документите, за да знаят другата порция лекари какво са ти рязали предните, инак си в блаженно неведение. А тва дозировка на лекарства си е ей така, четеш го по мисли. Пак примера във Съни бийч - като ми предписваха антибиотик, ми обясниха точно къде ми е инфекцията и какви лимфни възли е засегнала, защо ми дават това лекарство, какво представлява, как да го взимам, мога ли да отложа до утре сутрин или не мога. Даже ме питаха дали искам да видя какво точно ми правят, защото казах, че искам да пробвам за медицинска сестра догодина.

И, между другото, се е случвало на близки да им искат торбичка с почерпка, освен другото.

А, между другото, казах още във втория пост, че не говоря за куки. Куките са ми само некви рандъми с униформи. Не познавам и нямам допир до такива, признавам си. Не споря за тях. Ти си зачекнал темата за лекарите. Аз само казвам, че макар че са алчни песове, поне не искат отгоре на бележката. А за да искат останалите почерпка, са виновни хората, които я дават над всичко платено до момента. За да не заслабнат. И ако има някой за превъзпитаване, първо сме самите ние като пациенти, кучето скача според тоягата.

an7raks
06-08-2015, 23:32
Какъв акт, без книжка няма актове, а затвор, но пък първо трябва и да ме хванат, което не е никак лесно нощем.
По филмите не си виждал истории, на които съм бил свидетел, човек остава с чувството, че се намира в друга реалност.
Представи си как намират използвано оръжие и те пускат срещу гнусно голяма цифра, която се увеличава по някви техни правила, сякаш и с математиката са скарани и вместо за трима им плащаш сякаш са петима.
При положение, че си в грубо нарушение и даваш подкупи, как имаш очите да говориш за нечия съвест? Интересно ми е?

an7raks
06-08-2015, 23:33
Ама аз ли ги карам да започват работа там, те са се хванали с презумцията, че заплата им е най-малкото, което взимат.
Всеки заслужава адекватно заплащане, но не е това начина.

Абсолютно съм съгласен с това!

therichbitch
06-08-2015, 23:40
Какви побоища, какви наркомани, какви 5лв? :D
На колко си била свидетел?
Колкото пъти съм отишла, толкова пъти все нещо е ставало. И аз не говоря за гнусните им дискотеки.
Явно си пО към метростанцията, хах, но виждам, че си се прибрал жив и здрав.

an7raks
06-08-2015, 23:52
Ами, да, над Ъмбрелата съм, ама ей сега ходих до 54-ти горе и пак нищо интересно.. Даже между блоковете минавахме из тъмниците.
Явно аз попадам само на скучни типове, които си светят с телефоните в краката да не се спънат. :/

therichbitch
06-09-2015, 00:13
Късметлия
Но щом си първи курс, има време

anonymous908491
06-09-2015, 05:42
При положение, че си в грубо нарушение и даваш подкупи, как имаш очите да говориш за нечия съвест? Интересно ми е?

Никога не съм писал, че съм някой за пример, говорим за съвсем друго нещо.
Обясни ми как за последните 20 години куките са имали два протеста и двата бяха за пари.
Назначават им доказан престъпник за шеф, а тия дума не отварят.
Политиците може и да имат голяма вина, но ако си станал кука заради парите, какво уважение си тръгнал да търсиш.
Но има и много по-зле от тях, достатъчно е да влезеш в съда и да се запознаеш с прокурори и съдии, толкова боклук на едно място и в някое депо за отпадъци няма събран.

an7raks
06-09-2015, 08:39
За какво друго нещо? Говорим, че всички, които бутат пари са участници в цялата тая "система". Хубаво е, като сочиш с пръст да гледаш и къде сочат останалите ти пръсти.
Не съм в час за какъв шеф говориш, честно казано, така че не мога нищо да ти обясня по въпроса.
Само мога да ти кажа, че нямат право да стачкуват по никакъв повод. /стачка != протест/
Кажи ми ти какво работиш и за какво го работиш? Щото ми се струва, че всички работят, за да изкарват пари.
едит: Под уважение нямам предвид да ги имаш за нещо повече от другите...

anonymous908491
06-09-2015, 10:16
Само мога да ти кажа, че нямат право да стачкуват по никакъв повод. /стачка != протест/

http://www.bnews.bg/article-89896
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=598466
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=313115
и още десетки такива, защото за заплати и възраст за пенсия реват, но не осъзнават, че една камера за видеонаблюдение върши повече от тях

an7raks
06-09-2015, 12:55
/стачка != протест/

Кое от това не разбра?
И не ми отговори ти какво работиш и за какво го работиш? Или ти работиш за благотворителност, а през свободното си време ходиш да се разправяш с въоръжени психично болни, вадиш хора от огъня и лекуваш раково болни отново без заплащане, естествено? Щото не съм чул за видеонаблюдение, което залавя някого, вади хора от пожари или лекува. Извинявам се, ако не съм в час с последните постижения на техниката, но само Хорейшио може да "изчиства образите" на 2MP камера, снимаща от 200 метра и после по този образ да намери извършителя чрез супер-трурбо-мега компютърната си система. Кофтито е, че даже и тогава, пак някой трябва да се навие да иде да го хване с риск за собствения си живот.

anonymous908491
06-09-2015, 13:03
но само Хорейшио може да "изчиства образите" на 2MP камера, снимаща от 200 метра и после по този образ да намери извършителя чрез супер-трурбо-мега компютърната си система.

Във Варна толкова ли сте изостанали, защото в София камерите са с качество, което и по филмите няма да видиш.
А пък да ми приравниш лекарската професия с полицейската е такава глупост, че само доказваш, че си роднина на кука.

http://www.blitz.bg/news/article/341568
http://www.blitz.bg/news/article/341641 красавците от Варна как си изкарват заплатите

an7raks
06-09-2015, 13:16
Много сме изостанали, да, а ти ще ми отговориш ли на въпросите? Щото само доказваш, че си плюнчо май? Я ми дай линк с новина "Софийска камера залови въоръжен психично болен, стрелящ на посоки"!
Ти сам ги приравни в по-горните си постове.

anonymous908491
06-09-2015, 13:22
http://www.blitz.bg/news/article/341602
http://www.blitz.bg/news/article/341288 това ми е по-забавно, а и показва нивото на полицията

Никога не бих приравнил прост полицай с лекар, тия простотии ги изтърси жена ти. Не се ли питаш защо куките са харесвани само от роднините си и от никой друг, защото това е доста показателно.

an7raks
06-09-2015, 13:34
То и лекарите са същите

Да, това са думи на жена ми написани от твоя профил... Смешник.. :lol:
Никой не ти говори за харесване. Говори се да не се обобщава на база на част/пък била тя и по-голямата/ от тях. Щото и аз не те харесвам, ама дай сега да кажа, че всички папагали са палячовци.
Каквото и да се плюнчиш, пак не можа да ми отговориш на въпросите.

anonymous908491
06-09-2015, 13:45
Ти си яко прост, куките носят униформи, значи са същите като затворниците, защото и те са с униформи.
На кои въпроси да ти отговарям, че понеже само някой без акъл би станал ченге, това не означава, че всички куки са тъпи ли. Еми такива са, те с причина там влизат след като ги скъсат за всичко друго, защото е единственото място, което приема и бавноразвиващи се.

Още в началото като разбрах, че си дете на такива трябваше да спра да ти обръщам внимание, защото контактуваш ли с такива, такъв и ставаш.

aurissaaaaa
06-09-2015, 14:06
стига се хранутихте ве

мои познати ги спряха преди г/д година с трева ; едно от момчетата да речем че е със заможни родители и е предложил стабилна сума, но са отказали, та даже са го и предупредили най-добронамерено да внимава какви ги приказва, че може доста по-големи неприятности да си навлече като предлага подкуп в ситуацията, в която се намира.
тъпо ми се вижда, че баш за трева са намерили да прибират хора, и то на практика деца, ама ...

иначе и мен често си ме спират, 'щото ако излизам е вечерно време за по бира с едно приятелче и по-възрастните масово са арогантни говеда и простаци - попадал съм и на свестни, де. Младите обаче са окей - възпитано се държат и не се правят на интересни.

а и на едно приятелче от гимназията баща му беше полицай - ми най-обикновен човек си беше. Ник'ва разлика в цялостното поведение и мирогледа между униформените и хората, разхождащи се по улицата. В тия времена българите са си малко чалнати. Да спреш някого в магазина, да му дадеш значка и да го пратиш да върши същата работа - вероятно баш така ще си се държи. То българското общество такова поведение си се насърчава, пък после се сърдим

tori
06-09-2015, 14:18
Никога не бих приравнил прост полицай с лекар, тия простотии ги изтърси жена ти.
Баш ти си ги приравни и аз скочих да обясня, че няма безплатен обяд и понякога евтиното ти излиза 10 пъти по-силно нервозно от скъпото. И обясних защо е така. Дадох примери. Нищо не съм приравнявала, тва, че казах, че никой не бачка за черните ти очи, далеч не значи приравняване.
А пък за да си взема някой почерпка, искана или не, било то полицай, сервитьор, лекар или банкер, сме виновни ние като народо-психология (да почерпя за здраве/да мина метър/щот ми е познат и т. н.) и няма на кого да се сърдим. Аз лично се имам за що-годе адекватна част от обществото, на теб не знам кой еднорог ти е давал пари, за да (не) буташ на полицаи и лекари.

И само отстрани на всичко - ничия жена не съм още, не слагай каруцата пред коня. Още съм приятелка/любима/гадже/квото-си-решиш.

an7raks
06-09-2015, 14:27
Ти си яко прост, куките носят униформи, значи са същите като затворниците, защото и те са с униформи.
На кои въпроси да ти отговарям, че понеже само някой без акъл би станал ченге, това не означава, че всички куки са тъпи ли. Еми такива са, те с причина там влизат след като ги скъсат за всичко друго, защото е единственото място, което приема и бавноразвиващи се.

Още в началото като разбрах, че си дете на такива трябваше да спра да ти обръщам внимание, защото контактуваш ли с такива, такъв и ставаш.

:lol:
Вярно си невменяем, нали?
От къде ги извади тези заключения? Или просто ей така, щото си дочул от някъде и вече можеш да извеждаш статистики?
Кажи ми ти какво работиш и за какво го работиш, ако не за пари? За 100-тен път питам.

роднина и родител са различни неща...

anonymous708973
06-09-2015, 23:16
Ти го изкара няква приказка, където са се сбрали ученолюбивите дечица по седянки и литературни четения едва ли не.


Да не забравяме върховната аргументация на Константин, когато искаха да въвеждат вечерен час за дискотеките:
"Това са млади хора, жадни за .... и знание".

anonymous708973
06-09-2015, 23:19
Щото като си викнеш майстор да ти лепи плочките в банята, той не го прави даром, от жалост, че нямаш плочки или че нямаш баня.

Тъп пример.
На майстора му плащаш, за да си свърши работата.
На лекаря също, ама му буташ още трицифрена сумичка ОТГОРЕ.
На ква база ги сравняваш точно? Защитаваш плащането на услугата ли, ми, добрутро, ще си платиш за плочките. Или защитаваш изнудването, щото "като си на зор, ще плащаш", вземи се изясни.

И на ква база сравняваш спешното със Съни Бийч, където я имат да извадят стъкло от нечий крак, я нямат? Да не очакваш в спешното някой да ти обясни как да си взимаш лекарството, хах, затова е спешно. Като си на зор, звъниш на личния. Или питаш в аптеката. Или четеш листовката.

Изобщо... аргументация ЙОК.

dreamwalker
06-10-2015, 02:59
Да не забравяме върховната аргументация на Константин, когато искаха да въвеждат вечерен час за дискотеките:
"Това са млади хора, жадни за .... и знание".

:lol:

an7raks
06-10-2015, 08:52
И на ква база сравняваш спешното със Съни Бийч, където я имат да извадят стъкло от нечий крак, я нямат? Да не очакваш в спешното някой да ти обясни как да си взимаш лекарството, хах, затова е спешно. Като си на зор, звъниш на личния. Или питаш в аптеката. Или четеш листовката.

Изобщо... аргументация ЙОК.

Личния едва ли може да направи нещо от 300км разстояние, когато се иска някаква процедура, а денонощна аптека нямаше никъде в шибания КУРорт, щото сезона не бил баш започнал.

anonymous708973
06-10-2015, 23:33
Точно на мен не ми говори за липса на денонощни аптеки :D

an7raks
06-11-2015, 07:03
Ми тогава що се дръвчиш и говориш глупости?

golemiq_korab_minava
06-11-2015, 07:22
куките били лоши, лекарите били лоши, всички под ножа? :Д :Д :Д

https://www.google.bg/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0CCYQ3ywwAGoVChMIkomPzY2HxgIVioosCh0YYwDv&url=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DVjV e5r7tfvk&ei=JDd5VZLnCoqVsgGYxoH4Dg&usg=AFQjCNEq3HT4u895bFvbmL9NByjtS6S6cg&bvm=bv.95277229,d.bGg

Неймар
06-11-2015, 08:10
Някой може ли да ме информира повече за професията полицай. Благодаря предварително.

stani voenen a ne poli4ai