PDA

View Full Version : Обезкосмяването



GeorgiiMitrenov
06-05-2015, 16:01
Здравейте ! Значии момчее съм на 15 годинии и реших да си избръсна космите по краката, тъй като повечето момчета от училище го правят, а пъкк и аз вече не се харесвам така. Проблема е че нямам ни най-малка представа за обезкосмяването на краката...искам да попитам с каквоо се правии то-самобръсначка ли нещо друго ? По време на душ лиии аа трябва ли да използвам някаква пяна..по посока на къде да махам космитее ии как да избегна след това раздразненията и раничките...Моля ви помогнете...

anonymous908491
06-05-2015, 16:03
Не само на краката, също на ръцете и на задника трябва, защото момчетата от училището ти правят същото, те сигурно и пишки лапат, ти смяташ ли да пробваш ?

marilyn
06-05-2015, 16:06
Не е особена философия. Аз ще те посъветвам да се минеш с машинката първо, а като косъмчетата ти станат около половин сантиметър, да отидеш на кола маска. Иначе усещането е кофти, боцкаш много, космите растат бързо, ефект - няма.

Данита
06-06-2015, 15:15
Marilyn е права.

jhgfdsa0
06-06-2015, 21:37
Божеее, момче да си бръсне краката.. какво от това, че другите си ги бръснат? Ако не си спортист си е съмнително ;) Не се излъгай, какъв мъж си, грозно е. Момче да има по-гладки крака от жена.. Като толкова те дразнят ги мини с машинка, но няма никакъв смисъл, като след няколко дни ще ти пораснат отново.