PDA

View Full Version : Защо на мен?



Lv4e
06-05-2015, 22:11
Здравейте. Не знаех точно в кой раздел да напиша.
Казват ми, че съм красива: подмазвачите, мама и приятелките ми(ест. за да не ми е тъпо) -.- всичко това осъзнавам.

Проблема е че: Да, на 15 съмне съм в някакво търсене на гадже. Досега предложенията са били от момчета, които не могат да си намерят гадже и нещо за боцкане -.- ест. че им отказах. Досега веднъж ми е предлагало момче, което наистина ме харесваше. Проблема ми не е, че искам гадже - напротив все още не искам.

Тези предложения, от такива момчета ме карат да се замислям "Само толкова ли ми е нивото?!" или просто си пробват шанса и с мен. Не мога да реша защо само от такива?

Не мога да си приема, че дори са ми предлагали с**с срещу пари. Какво? За пр*ститутка, к*чка ли ме мислят?

Не съм такава, но защо ми предлагат такива неща?????????????? На мен?!???2

strawberry88
06-06-2015, 02:05
ХАХАХХАХАХХАХАХАХАХХАХАХА ХАХАХААХХА :lol:

fanton1
06-06-2015, 05:20
Понеже по-малко привлекателните момичета се смятат ,че са отчаяни и никои не им обръща внимание и за това се пробват с теб.

nevermorevon
06-06-2015, 13:44
Дай да видим няква снимка и ще ти кажем със сигурност как стоят нещата :D

RapExotic
06-06-2015, 18:40
Щом привличаш само боклуци към себе си помисли дали проблема не е в теб.. или в самочувствието ти.

dreamwalker
06-06-2015, 18:42
По-добре боклуци отколкото социопати.

RapExotic
06-06-2015, 18:49
По-добре боклуци отколкото социопати.

Е те тези, които предлагат пари за секс какви са.. точно социопати.

dreamwalker
06-06-2015, 18:56
Е те тези, които предлагат пари за секс какви са.. точно социопати.

По-голяма част са просто пати.

Lv4e
06-06-2015, 19:19
Щом привличаш само боклуци към себе си помисли дали проблема не е в теб.. или в самочувствието ти.

Проблема не мисля, че е в мен. Самочувствието ми си е толкова, колкото трябва.

Lv4e
06-06-2015, 19:21
Дай да видим няква снимка и ще ти кажем със сигурност как стоят нещата :D

Не искам да си сложа снимката. Ще има хора с различни мнения. Някои са ми казвали, че съм много красива. Имало е хора, които са ме обиждали, че съм грозна. Всеки си е с различен вкус :)

Lv4e
06-06-2015, 19:23
Понеже по-малко привлекателните момичета се смятат ,че са отчаяни и никои не им обръща внимание и за това се пробват с теб.

Това с по-малко привлекателни какво имаше предвид : външен вид, характер или интелигентност?

fanton1
06-06-2015, 19:53
Това с по-малко привлекателни какво имаше предвид : външен вид, характер или интелигентност?
Предимно външния вид и действията им следователно се считат за отчаяни и за лесна цел.

Lv4e
06-06-2015, 20:43
Предимно външния вид и действията им следователно се считат за отчаяни и за лесна цел.

Не мисля, че изглеждам отчаяна :D

fanton1
06-06-2015, 20:45
Не мисля, че изглеждам отчаяна :D
Казвам ти просто какво имах предвид иначе нямам представа как изглеждаш.

Lv4e
06-06-2015, 20:48
Казвам ти просто какво имах предвид иначе нямам представа как изглеждаш.

Разбирам. :)

prosto_chovek
06-06-2015, 22:11
Дано си промениш начина на разсъждения, за да не те чака много самотен живот.

Lv4e
06-06-2015, 22:15
Дано си промениш начина на разсъждения, за да не те чака много самотен живот.

Например от кое да започна? ... Не знам къде допускам грешки. Точно заради това писах тук.

prosto_chovek
06-06-2015, 22:19
Например от кое да започна? ... Не знам къде допускам грешки. Точно заради това писах тук.

Не може да се дразниш от това, че те харесват. Научи се да разграничаваш кога те търсят само за "боцкане" и кога има нещо истинско. Замисли се защо точно не искаш гадже и има ли основателна причина за това. И ако някой наистина те харесва и ти него, дали не го режеш само защото си си казала, че не искаш гадже. Знам случаи, в които момичета, които не излизат с момчета, само и само да не ги помислят за лесни, накрая остават сами. Не бъди такава. Просто разделяй едните от другите. :)

dreamwalker
06-06-2015, 22:20
Как живеете така?

Lv4e
06-06-2015, 22:23
Не може да се дразниш от това, че те харесват. Научи се да разграничаваш кога те търсят само за "боцкане" и кога има нещо истинско. Замисли се защо точно не искаш гадже и има ли основателна причина за това. И ако някой наистина те харесва и ти него, дали не го режеш само защото си си казала, че не искаш гадже. Знам случаи, в които момичета, които не излизат с момчета, само и само да не ги помислят за лесни, накрая остават сами. Не бъди такава. Просто разделяй едните от другите. :)

Аз на това момче му дадох шанс, за да видим дали ще се получи. Просто не стана, не бяхме един за друг. Не искам гадже, защото не съм готова. И мога да кажа, че ме е срам от мама и татко. Благодаря ти :)

Lv4e
06-06-2015, 22:24
Как живеете така?

Аз? Без гадже ли?

dreamwalker
06-06-2015, 22:25
Аз? Без гадже ли?


Не може да се дразниш от това, че те харесват. Научи се да разграничаваш кога те търсят само за "боцкане" и кога има нещо истинско. Замисли се защо точно не искаш гадже и има ли основателна причина за това. И ако някой наистина те харесва и ти него, дали не го режеш само защото си си казала, че не искаш гадже. Знам случаи, в които момичета, които не излизат с момчета, само и само да не ги помислят за лесни, накрая остават сами. Не бъди такава. Просто разделяй едните от другите. :)

Human waste.

prosto_chovek
06-06-2015, 22:30
Аз на това момче му дадох шанс, за да видим дали ще се получи. Просто не стана, не бяхме един за друг. Не искам гадже, защото не съм готова. И мога да кажа, че ме е срам от мама и татко. Благодаря ти :)

Никога, запомни, никога не трябва да те е срам от чувствата ти било то пред вашите, пред приятели или пред когото и да било и към когото и да са те. Все пак и вашите са минали по този път, щом те има, очевидно, така че, дори и да влязат в ролята на строгия родител и да ти се скарат, че си малка за момчета, те ще те разберат, а четенето на морал в този случай е тяхно задължение. Щом не се чувстваш готова, ок. И е нормално, аман от разни 13 - 15 годишни, дето вече са изневерили на 380-си приятеля с 530 други. Но все пак - когато наистина харесаш някого, не мисли за вашите. Хората, които винаги мислят за нещата които правят от гледна точка дали ще бъдат одобрени от някого, винаги остават губещи или нещастни. Човек се срамува от нещо лошо, което прави, а това не е такова, освен ако не се хванеш с наркоман или рецидивист или и двете (или някой 30 годишен чичка за теб). :)


Human waste.
не си прочела първия й пост, за да разбереш, че я цитирам, нали?