PDA

View Full Version : Майка му го тормози :х



Ch1024
06-05-2015, 22:24
Здравейте,
На 17 съм и с приятеля ми ходим от 5 месеца. Преди да се "загаджосаме" много дълго време бяхме близки приятели, та знам за проблемите му от отдавна. Има проблеми вкъщи- майка му не е нормашна и го тормози постоянно, баща му ту си е вкъщи, ту се карат с майка му и се изнася и двамата го карат да учи с брат му и му се карат като брат му прецака нещата в училище. Виждам, че това му влияе, понякога се затваря в себе си, ядосва се за глупости, говори как мрази семейството си и може би не е моя работа, но искам да му помогна да излезе от тази ситуация... Ако някой има идея как да стане, моля да пише!

GLaDOS
06-05-2015, 23:41
"загаджосаме"

Това звучи отвратително.
Освен да го поканиш да живее у вас,не виждам какво можеш да направиш.Нямаш и особеното право да се бъркаш между тях.

strawberry88
06-06-2015, 02:03
Малки сте, няма как да правите каквото искате и да се изнесете от вас. :Д Кофти, но не можеш да помогнеш.

marilyn
06-06-2015, 15:09
Освен с морална подкрепа, не виждам как можеш да му помогнеш. Просто го изслушвай, предразполагай го да споделя.

Lv4e
06-06-2015, 20:55
Нали те са РОДИТЕЛИ имат правото да го тормозят. -.- Да, родителите, които тормозят децата си, не спират. Нали са родители, могат всичко! Освен морална подкрепа нищо друго не можеш. Дори и да му помогнеш, ще продължат - няма начин.