PDA

View Full Version : Нуждая се от съвети..



Elina8
06-06-2015, 15:34
Здравейте всички, пише ви едно 16 годишно момиче.
Таа има едно момче от класа ми, с което имаме взаимни симпатии. От няколко месеца все си разменяме погледи, но комуникациите куцат. Причината е, че и двамата сме доста срамежливи, особено аз. Опитала съм доста неща, които не проработиха особено и за това мисля да пробвам с друго, като например с алкохол или енергийна напитка.
Впрочем пробвала съм с бира, но ме държа не повече от 40 минути. Бихте ли ми препоръчали алкохол, който да ме държи поне 3-4 часа като го пия преди училище, ако изобщо има такъв. Тука не говоря за напиване, а за съвсем леко пийване колкото да ми стане весело и по-отпуснато така да го кажем и бих се радвала ако ме държи повечко време, без да ми личи че съм пила нещо. Надявам се само да не мириша на алкохол или джибри след това.
Другия вариянт за който си мисля е енергийна напитка. Попринцип като имам повече енергия съм забелязала, че и самочувствието ми е по-голямо и за това си мисля, че би ми помогнало. Преди време съм пила, но доколкото си спомням май само ме направи по-нервна и нищо повече. Може и да кажете на вас как ви действат.
Много ще се радвам, ако ми дадете съвети по тази тема тема без да увъртате и да ме хейтвате. Благодаря предварително. :)

NomNomNom
06-06-2015, 15:55
Няма да ти помогне.
отиди и седни до него :д

GuardianAngel
06-06-2015, 16:03
Пий половинка диазепам и дори извънземно да има до теб няма да ти пука :Д (това в кръга на шегата де)

Нищо от изброните от теб неща не помага.Просто се престраши да говориш свободно и занапред в живота ще ти е много по- лесна комуникацията.Няма нищо страшно в това да общуваш с хората които харесваш,няма да те изядат :)
Бъди нахална,почни да го разпитваш(ама не много де) и да хвърляш по някоя друга усмивка и работата ще стане.

lifo
06-06-2015, 17:10
Здрасти и аз като учеик бях срамежлив Но... на момчето ще му стане приятно кога то седнеш ако може за цял час.. Седно до него и започни най-елементарен диалог _Като започнеш с широка усмивка и е едно може ли този час да седна до тебе.. и продължиш и с научли щото примерно аз не съм (и ако той е -- значи ти ще помагаш ако се наложи и така) ако не можете да си говори поиграйте морски шах бий го 2-3 игри. Не се притеснявай той не хапе... Изкарай един час до него --може да си пишете на лист примерно ние така правихме да не дигаме шум като ЧАТ... и докато си пишете питаш го какво ще прави след даскало ако не те изпревари щото и той го има тоз проблем и излезте се поразходете и така :) дано да съм помогнал

RapExotic
06-06-2015, 18:36
Джойнт?

prosto_chovek
06-06-2015, 22:43
Ако едно срамежливо момиче седне до едно момче и му покаже, че го харесва, на момчето ще му стане по - готино, отколкото до него да седне пияно момиче. Няма да ти препоръчвам никакъв алкохол и никакви глупости, а ще ти кажа следното. Щом и двамата сте срамежливи и той явно не се сеща да те заговори, отиди и започни да се държиш мило с него, но не рязко, когато няма никой около вас го покани да излезете, вече излезете ли, ще стане химията. Срамежливите момчета съм забелязал, че гледат втрещени разкрепостените момичета и пилите такива. Не мисля, че искаш да постигнеш този ефект.

GLaDOS
06-06-2015, 23:16
Джойнт?

Това ти е отговора. Малко ,колкото да те отпусне и си в играта.Един милион пъти по-добре е от алкохола,нито ще му миришеш на бъчва,нито на бира,а повярвай ми,това отблъсква.

AnarchyBoy
06-07-2015, 03:57
То щото като си се надърпал не си личи..

strawberry88
06-07-2015, 22:51
И какво, винаги ли ще разчиташ на алкохола като те е срам? :D

lovelemons97
06-08-2015, 07:44
Това ти е отговора. Малко ,колкото да те отпусне и си в играта.Един милион пъти по-добре е от алкохола,нито ще му миришеш на бъчва,нито на бира,а повярвай ми,това отблъсква.

Ще го отблъсне като я види колко е спряла и колко бавно загрява с тоя джоинт.
Пийни половин чашка вино ^^

Животно
06-08-2015, 11:30
рИкия

inewton
06-08-2015, 11:36
In vino veritas. :D

EliTo165
06-10-2015, 19:20
Няма смисъл от алкохол или енергийна напитка. Най-малкото не можеш да пиеш всеки ден само, за да разговаряш с него. Сама казваш, че симпатиите са взаимни. Знам, че срамежливостта се преодолява трудно, но все някога трябва да се престрашиш. За по-лесно може първо да му пишеш. Намери си оправдание да разговаряш с него (училище, спорт, филми и т.н.)