PDA

View Full Version : Болка ..



teenagexdramaxqueen
06-07-2015, 19:41
Знам , че има много такива теми , но все пак да питам дали и някой изпитва такава болка .
По време на цикъл първия ден умирам , сега ми дойде и днеска както всеки ден ме болеше супер много 3,4 часа и след това спря .. Винаги е така , но понякога не се търпи .. Слагам си колан , възглавници ( абе всичко възможно , което да ме притиска ) , но не издържам ии ми става студеноо , топлоо .. Почти винаги се прибирам от училище и имам чувството , че ще припадна , докато не си легна в нас .. Абе чувството е ужасно .. има едно хапче ''ибупрофен '' от Америка , който за ми действа , но трябва да изпия поне 2 а майка ми не ми дава , защото трябвало да изчакам 3 часа след приемането на първото .. Та всеки път е така първия ден за няколко часа - НЕТЪРПИМО . Момичета , вие ако имате някакви чайове или лекарства или методи , които използвате моля ви кажете :)

marilyn
06-07-2015, 20:47
Ибупрофен си има и в България, но е по-познато като Нурофен. Иначе май оправия няма, пиеш си хапчета и това е. :(

stunkaaaaa
06-09-2015, 20:12
Зависи на колко си колко кг си и колко мг ибупрофен има в хапчетата ти. С чайове и такива глупости няма да има никъв ефект. Може да пиеш и Аулин, но и две хапчета ибупрофен 400 мг едва ли ще ти стане нещо.