PDA

View Full Version : Как да станем нещо повече ???



BlueDemon
06-07-2015, 22:36
Здравейте, казвам се Николай аз съм на 13 и от 1 месец харесвам едно момиче. Мисля, че и тя изпитва същото, но се държи супер странно. След като и казах, че я харесвам тя не отговори на чувствата ми. Направи се на ударена. Досега винаги ми е правила намеци като например, ела да ме изпратиш по фб винаги тя ми пише първа, смее се каквото и да кажа и където и да отида тя върви след мен. Вчера събрах смелост да я попитам когато я изпращах до тях, хванах я за ръце погледнах я и и казах ,,харесвам те а ти мен``? След което получих отговора трябва да се прибирам. Беше толкова неловко. На следващия ден излязохме с компания, но тя обръщаше внимание на другите, но не и на мен. Беше ми много гадно натъжих се и седнах. По едно време тя дойде при мен прегърна ме и каза, че съжалява. Аз не можех да забравя хилядите хора които я опипваха и прегръщаха и отказах извинението. Тя ми каза, че аз губя след което отиде при едни педали и започнаха да си говорят. Аз се натъжих и се прибрах. Днес дори не сме си писали и мисля, че и тя ми се сърди.
Аз харесвам това момиче и го искам за себе си, а не някакви си да я обарват, а аз да не мога да направя нищо. Моля съветвайте ме какво да направя.

strawberry88
06-07-2015, 22:41
аз съм на 13

Това обяснява всичко. :D

Indistinct
06-08-2015, 06:10
Тия дето на 13 вече ги обарват ги забрави. Порадвай се на свободния си живот още няколко годинки :D

lovelemons97
06-08-2015, 07:41
Според мен те харесва, но търси внимание.Не й го давай, за да спре да върти някви номерца.

Elena3232
06-08-2015, 11:16
Не ти трябва.

heartsdesire
06-08-2015, 18:27
Харесва те, но харесва себе си повече.

robEZ
06-09-2015, 19:56
Пребий педалите, който я обарваха, а ако нещо стане не и се връзвай толкова защото ако имате връзка ти ще си с по-малко намощие над нея не я глези толкова :D

NoNameBG1
06-11-2015, 08:10
>.< с 1 дума 13 годинишна и я обарват >.< забрави за тези кифли момчето ми и си потърси някое свястна !