PDA

View Full Version : Да му докажа колко е важен за мен



pam_cr7
06-08-2015, 08:20
Здравейте,за първи път пиша тук..причината е че искам да направя някакъв жест с който да покажа и докажа на гаджето ми колко е специален за мен и колко много го обичам..Често му го казвам,но и много често се караме за глупости,за които по принцип аз съм виновна..Много се ядосва,но ме обича и иска да си оправим отношенията.Искам да направя нещо с което да му докажа любовта си и да му докажа,че ще се променя и повече няма да го нервирам излишно..
ПС: питах приятели за идеи,но не искам да е нещо обикновено което всеки втори прави за половинката си.
Благодаря Ви предварително :)

RapExotic
06-09-2015, 12:51
Предложи му брак.. Неангажиращ. Това е мечтата на всеки мъж.

heartsdesire
06-09-2015, 19:44
Кажи му каква тема си написала в teenproblem

PimKie
06-09-2015, 23:18
А защо просто не спреш да вършиш глупости и да не правиш неща, за които да се карате. Мисля, че ще е достатъчно.

pam_cr7
06-10-2015, 17:49
RapExotic , брака му го предложих наистина и той прие .. heartsdesire,хаха колко забавно само дето забравих да се смея .. PimKie, аз не върша глупости,напротив даже обяснявам му се в любов всеки ден :)

an7raks
06-10-2015, 17:53
Здравейте,за първи път пиша тук..причината е че искам да направя някакъв жест с който да покажа и докажа на гаджето ми колко е специален за мен и колко много го обичам..Често му го казвам,но и много често се караме за глупости,за които по принцип аз съм виновна..Много се ядосва,но ме обича и иска да си оправим отношенията.Искам да направя нещо с което да му докажа любовта си и да му докажа,че ще се променя и повече няма да го нервирам излишно..
ПС: питах приятели за идеи,но не искам да е нещо обикновено което всеки втори прави за половинката си.
Благодаря Ви предварително :)

Ми, спри да правиш неща, които го ядосват, щом и сама осъзнаваш, че си виновна.
//Можеш и да му купиш турбо кит за колата, ама едва ли ти е по силите.

Elena3232
06-10-2015, 17:56
RapExotic , брака му го предложих наистина и той прие .. heartsdesire,хаха колко забавно само дето забравих да се смея .. PimKie, аз не върша глупости,напротив даже обяснявам му се в любов всеки ден :)

Всеки ден ? Бързо ще омръзнеш :D

RapExotic
06-10-2015, 18:51
RapExotic , брака му го предложих наистина и той прие ..

Явно си пропуснала да му споменеш, че ще е неангажиращ. Стресирала си го. Това обяснява всичко.

pаpugai
06-12-2015, 12:36
Купи му понички.