PDA

View Full Version : Как мога да се отърва от космите по краката, ръцете и т.н. за 3-4 години?



divinity2
06-08-2015, 19:43
Здравейте, искам да се избръсна или да се подложа на някакъв вид премахване на космите по ръцете, краката, както и по брадата и мустаците за около 3-4 (може и 5) години, защото мисля че имам прекалено много и изглеждам абсолютно като горила за моята възраст! На 15 съм! Моля да не ми давате акъл да ги подстригвам с тример или каквото и да е било, защото не искам въобще до поне 18-19 годишна възраст да имам косми по тялото освен "там долу" и косата разбира се и не искам да ги поддържам, затова искам да се отърва от тях!
Благодаря предварително!

jghgh
06-08-2015, 22:42
ами имаш много нереалистични цели.

дори с лазерна епилация ефектът на "безкосмие" е година, година и нещо.. и то не при всички хора и не при всички видове косми. поинтересувай се. някои хора даже твърдят че тея методи са пълна измама, ама знам ли.. не познавам директни клиенти на такива услуги.

друг вариант е да си правиш/да ходиш на кола маска, но си имай наум риска че ще ти се подиграват, че си педал.

или се научи да харесваш себе си, едно тяло имаш, с едни предразположения и така ще е доживот. друга идея за свикване е, че ако ще ги махаш, това е всекидневно бръснене, ежемесечна кола маска, или на няколко месеца лазер. в зависимост какво си избереш, дето се вика..

anonymous908491
06-09-2015, 11:53
Инжекции с естроген, стига да не ти пречи, че ще ти пораснат цици.

kamelia35
07-14-2015, 13:55
Иди в Инканто да ти направят една лазерна епилация и няма да имаш ядове доста дълго време. :P

BeautyCupcake
07-14-2015, 17:49
Инжекции с естроген, стига да не ти пречи, че ще ти пораснат цици.
+++ :D

Mila_Sa
01-18-2016, 14:15
Не мисля, че в България можеш да се подложиш на процедура с която да нямаш кости 3-4 а каму ли 5 години. Може да ходиш на лазерна епилация, или на кола маска. Това са двате решения за момента

georgi12
01-18-2016, 14:29
Не мисля, че в България можеш да се подложиш на процедура с която да нямаш кости 3-4 а каму ли 5 години. Може да ходиш на лазерна епилация, или на кола маска. Това са двате решения за момента

Да няма косТи? Че зашо да няма косТи?