PDA

View Full Version : Искам да отида на концерт,далеч от моя град



kriskoff
06-08-2015, 20:23
Moje i da ne sum ocelil foruma no sum nov v saita (sujalqvam za prichinenoto neudobstvo).Ta moq problem e sledniq iskam da otida na koncert na Inna v Kyostendil a az jiveq v Ruse. Govorih s nashite i te mi kazaha kategorichno ne , no ne iskam da se suglasq sus tqh , shte otida na moi raznoski imam predvid che ne iskam pari ot tqh ili kakvoto i da bilo samo razreshenieto im i im kazah che dori shte se pribera s purviq vlak koito doide ,no te mi kazaha che ne zaslujavam.Az kazah che spored men tova ne e taka ,zashtoto me prieha v nai-elitnata paralelka v grada (kandidatsvah po tqhno jelanie) sega sum na 14 a oktomvri pravq 15.Povecheto mi priqteli sa na 15-17 godini i edna moq priqtelka minaloto lqto q pusnaha cqlo lqto da raboti v Obzor (beshe na 16 , no za boga tq otide za 3 meseca az iskam za edin den + tova tq e momiche);Sega 4ma ot kompaniqta mi (nie sme 6 choveka) otivat na fest za 3 dni v Burgas i nashite otnovo ne mi dadoha (pitah gi noemvri nqkude) , a tam otiva edin priqtel koito e roden 2001 i e po-maluk ot men .... Bih vi bil mnogo blagodaren ako mi pomognete http://www.teenproblem.net/forum/images/icons/icon11.png

RapExotic
06-09-2015, 13:06
i im kazah che dori shte se pribera s purviq vlak koito doide

Имаш ли представа какво е разстоянието от Русе до Кюстендил?

На 15 принципно нямаш право да се мотаеш навън сам след 22 часа. Единствения ти начин е да си намериш някой пълнолетен придружител, на който вашите да имат доверие.