PDA

View Full Version : Бивш- Настоящ! За-Против!



martinstil
06-11-2015, 14:04
Здравейте, казвам се Никол на 22 години от Разград. Имам следната дилема!! Когато бях 10 клас се запознах с едно момче, бяхме заедно 2 години. По обстоятелствата на живота ние се разделихме, нооо поддържахме контакти (пишехме си и чат-пат се виждахме) не често, но все пак беше нещо. След това аз си имах приятел, той приятелка и докато и двамата бяхме обвързани не се търсехме много, но приключи ли единия приключва и другия иии пак писаници излизаници докато не си намери той някоя и аз някой и пак отново.
В момента аз си имам приятел от година и половина, ноо както вече можете и сами да отгатнете и той си има... къде е проблема?? Знам, че по една или друга причина ние трябва да сме заедно. Пътя ту ни събира.. ту ни разделя.. Изпитание ли е?? Глупост ли е ?? Не знам!! Но мисля, че страшно много го обичам!! Не искам да нараня момчето с което съм, но нито мога да го целуна с желание, нито да правя секс с него с желание... :((( Мислите са ми в бившия!! А моят приятел, да, внимателен е, обгрижва ме, мисли за мен, но... нещо ми липсва... От друга страна не искам и да наранявам и неговата сегашна приятелка. И честно казано не знам какво да правя. Знам, че и той ме обича, знам, че и той мисли за мен! Доста съм объркана... Има ли решение?? Не искам да излезе така, че от два стола да седна на земята, въпреки, че знам, че бившия няма да ме пренебрегне... ноо мъж е, от къде да знае човек какво ще му хрумне!!??!! Ииии тези който ще тръгнат да ме съдят, че не знам какво искам, еми ще им кажа само, че съм на път да завърша висшето си, живея самостоятелно и имам прекрасна работа с достатъчно голяма заплата и АЗ ЗНАМ КАКВО ИСКАМ, но всеки човек има моменти в който се колебае!?! Искам съвет а не упрек или ако е упрек да е нещо съществено!!! Благодаря предварително !!!

Indistinct
06-11-2015, 18:09
Говорила ли си с бившия ти по този въпрос?

jghgh
06-11-2015, 18:21
Здравей, Никол!!!!!
Била съм в ситуация като твоята!!!!!! Наистина трудно е да се вземе решение?!!?!??!!?!!
Отсега ти казвам, не си заслужава да си с мъж, който нямаш желание да целунеш, или да правиш секс с него!!!
Независимо, че те обгрижва, щом на теб не ти трепти отвътре, не се занимавай!!!!!


Добре, сега по-сериозно..

Наистина съм била в същата ситуация, и връщането при бившия не ме направи никак щастлива. Каквото е минало, си е минало.
Да седиш с някого, към когото нямаш чувства, също е безсмислено, ако ще да е ангел паднал от небето.
Няма значение колко те обича и обгрижва, колко е мил и внимателен. Щом не ти трепти за него, в крайна сметка ще го намразиш. Да целуваш насила, да бъдеш интимна насила.. Просто не си струва издевателството над себе си.
Не се опитвай да рационализираш. Зарежи колко е добър и колко не искаш да го нараниш. Щом не го обичаш - нямаш място в тази връзка. Също така, не стой с него и от страхове да не си сама, и дали няма да останеш от двата стола на земята. Определено е по-добре да си "на земята", отколкото в една изкуствена, неавтентична връзка.

Бъди само с този, който разпалва сърцето ти - няма 2 мнения по въпроса...

Откровено казвам: смятам че и да се върнеш при бившия си, нещата няма да се получат. Миналото има защо да е минало, и има защо да не се е получило от 1вия път. Смятам и че двамата са неподходящи за теб.
Но подкрепям да се пробваш с него все пак. Има дори една миниатюрна вероятност нещата да провървят. А и понякога ни трябва "последната сламка", която да пламне и да изгори съществуващите мостове. Понякога трябва да се опариш, за да се откажеш окончателно.

Това е от мен.
И все пак успех. Нали знаеш.. Никога не се знае.

anonymous908491
06-11-2015, 18:31
Който има повече кинти, ти принцеса ли си или пън.

GLaDOS
06-11-2015, 23:24
Съдя те.
Не ми пука колко е голяма заплатата ти и какво завършваш.
Тъпа патка си,за това че егоистично губиш времето на свестното момче.Приеми го като знак от един Бок.

RapExotic
06-11-2015, 23:29
Не искам да излезе така, че от два стола да седна на земята

Ти така или иначе в момента си там. Ходиш с човек, в който не си влюбена, а човека в който си влюбена ходи с друга. Като за начало прекрати връзката си, защото е глупаво да ходиш с някой просто за да не си сама. Пък ако си толкова сигурна, че ви е писано да сте заедно направи нещо по въпроса.

HollyGolightly
06-12-2015, 00:39
Ииии тези който ще тръгнат да ме съдят, че не знам какво искам, еми ще им кажа само, че съм на път да завърша висшето си, живея самостоятелно и имам прекрасна работа с достатъчно голяма заплата и АЗ ЗНАМ КАКВО ИСКАМ, но всеки човек има моменти в който се колебае!?! Искам съвет а не упрек или ако е упрек да е нещо съществено!!! Благодаря предварително !!!
Е как човек да ти напише нормален коментар, след това изказване? Какъв беше смисълът да го пишеш всичко това, при все, че на никой не му пука? Човек може да има невероятна работа и все пак в любовен план да си няма и идея какво иска.

И се пише "за тези, които," а не "който" :?

Животно
06-12-2015, 11:41
Не губи времето на момчето бе, пачъ

CrazyLittleThing
06-14-2015, 23:12
Бъди егоист. Ич да не ти е за сегашния и за сегашната на бившия ти. Пробвай се с тоя дето ти предизвиква пеперудите в корема и точка по въпроса. И за да не изгаднявам прекалено, и преди да сте ме помислили за безсърдечно животно - да, както казаха и преди мен, редно е да скъсаш с момчето, с което си в момента, поне от уважение към него.
Таа.. гони си интересите. И спри с тия удивителни и въпросителни на всяко изречение. Все пак това е форум, не сборник с художествена литература. Всичко хубаво от мен и пиши как се развиват нещата.

Niakoitam
06-15-2015, 13:20
Аз пък мисля,че онзи го желаеш,защото не можеш да го имаш,а този просто си го приела за даденост заради доброто му отношение към теб и поради липсата на драма от каквато много жени сякаш имате нужда в любовните си отношения. :)

FemaleEyes
06-15-2015, 21:19
Когато пишеш в този сайт никога не си казвай името и от къде си, кой знае какво може да стане. И освен това никой не го интересува :). Ти пишеш темата с цел да получиш съвет, а като казваш името си това няма да подобри качеството на съвета който ще/ако получиш.

CrazyLittleThing
06-16-2015, 21:35
Аз пък мисля,че онзи го желаеш,защото не можеш да го имаш,а този просто си го приела за даденост заради доброто му отношение към теб и поради липсата на драма от каквато много жени сякаш имате нужда в любовните си отношения. :)

Има много истина в това, което казваш. Не се знае, може и това да й е случаят на момичето.

baby_baby
06-20-2015, 12:53
Никол това че имаш хубава работа няма нищо общо с това че някой ще ти каже че нз какво искаш

Направи услуга на приятеля ти и не го занимавай като си такава но не може да си сиг дали бившия ще си зареже гаджето заради теб

Violenza
06-20-2015, 16:23
За 22 годишна си много наивна. Бившите са бита карта, това е трябвало отдавна да ти е ясно. Ама сега се събираме, сега се разделяме... Дрън-дрън.
Язък за момчето, с което си в момента, ако наистина е толкова свестен, колкото го описваш. Направи му услуга и го остави да си намери момиче, което го заслужава. Ти си голяма егоистка. Като ти се гони дивото, гони го без питомното под ръка.