PDA

View Full Version : Не ми пуска



lifo
06-13-2015, 20:11
Здравейте пичове, имам един дерт ТА от както сме заедно с мойта мацка сме правили секс 2 пъти и то се като е пила тя, на трезво съблича се ляга и заспива. Нз как да постъпя. Студенти сме 1-ви курс.Кажете как да постъпя, то като няма нищо от нейна страна нз как да подходя. Целува ме за лека нощ обръща се и заспива. Дайте акъл да не съм на сухо и таз вечер :Д

prosto_chovek
06-13-2015, 20:12
Иди в Памука.

lifo
06-13-2015, 20:14
По нашия край памук няма :Д , не се шегувам Съвсем сериозно питам

prosto_chovek
06-13-2015, 20:17
Ми поеми инициативата, кажи й някоя и друга приказка по темата, пипни я на разни места, ако не се сети, питай си я в прав текст, нали сте гаджета.

Rakshy
06-13-2015, 22:27
Има места като Нощен полет, Памук, Мега танц, Плаза, Игрална къща... :D :D :D ахахах

CrazyLittleThing
06-14-2015, 21:38
прави т намеци, че иска да я ебеш у гъзО

AliceSw
06-15-2015, 01:41
приятелката ти си ляга гола до тебе и ти питаш във форум какво да правиш?!?

първо, ако си толкова спечен, че не смееш да инициираш физически контакт, като те целуне продължи и не я оставяй да заспи, поне се пробвай, щом ти е гадже би трябвало да те харесва и да не ти откаже...

второ...най-вероятно и тя не е особено освободена, но все пак си ляга при тебе, пробвай да я възбудиш - начинът е по твои избор - със думи, с докосвания на ключови места, с целувка...ама верно вземи направи нещо, че ще си помисли, че не я искаш иначе...

RapExotic
06-15-2015, 09:06
Спри и издръжката.

Meth
06-15-2015, 10:14
Виж ся моето момченце, когато се легне тая мацка почваш да бараш по ерогенните места и бавно по бавно почваш да бараш оная й работа...след това правиш й една хубава орална, така че да може да се възбуди максимално и няма как да не го иска и да не ти пусне !
П.С. Използвайте предпазни мерки ! С презерватив е най-добре !