PDA

View Full Version : Объркана..



Maria97
06-14-2015, 10:39
Здравейте.Аз съм Мария на 17 години от Варна.Другата година ще съм абитуриентка.Има едно момче,което ми каза,че ако си нямам кавалер за бала той би искал да ми бъде.Според вас това дали е знак,че ме харесва? И всъщност каква е ролята на кавалера,каква е символиката?Романтична или просто да имаш там някой дето да ти виси над главата цяла вечер.Вие как смятате?Ще се радвам да споделите мнението си :)

fanton1
06-14-2015, 10:44
Да има някакви симпатии към теб. Това дали те харесва или не ти трябва да кажеш,а не ние.

Wildmagnoliq
06-14-2015, 11:03
Здравей Мария!!! Това за което питаш е нещо относително,защото аз имах същия проблем.Момчето само ме покани на бала ми държеше се така мило и аз си мислех,че ме харесва.Цялото училище си мислеше, че ходим,уви всичко беше прекрасно,бяхме и много добри приятели,споделяхме си всичко и хоп в навечерието на бала когато се прибирахме той ме изпрати и ми каза да не ме обърква,защото не харесвал момичета.Тогава много страдах и плаках но уви няма как такъв е животът.Не казвам,че е задължително и при теб да се случи така не ме разбирай погрешно.Разказах ти моята история за да не се разочароваш и ти.Не очаквай много и не се надявай прекалено,а ако ти се случи ще е много хубаво.Пожелавам ти късмет,слушай сърцето си и бъди разумна.Възможно е момчето да има симпатии към теб,но не бързай дай му шанс сам да ти го покаже и докаже не прибързвай .А за ролята на кавалерът той е там да те накара да се почувстваш дама и жена,да се почувстваш обгрижвана,да ти отвори вратата,да ти дръпне стола колкото и старомодна да звуча.Жалко е, че вече кавалерите са много малко важно е,че все още се намират.

sl1nceetoo
06-14-2015, 11:03
Понякога го има романтичното, но повечето момчета канят просто някое по- близко момиче, с което им върви приказката и са приятели.

Maria97
06-14-2015, 11:09
Много благодаря и знам,че трябва да бъда разумна и да не прибързвам с някакви надежди..за това исках да чуя мнения, горе-долу да добия някаква представа.. До сега с него сме имали приятелски отношения,нямам представа дали ме харесва няколко пъти е казвал,че съм много хубава..и сега дето изръси,че иска да ми бъде кавалер при положение,че нищо не съм му споменавала относно бала си..Той се самопокани да ми бъде кавалер,което ме обърка.

anonymous908491
06-14-2015, 11:24
защото не харесвал момичета

Още 3-4 профила си направи, защото и Мечо Пух го е казал.

Wildmagnoliq
06-14-2015, 11:54
Вижте какво не обичам да се заяждам.Просто разказах историята си и нямам други профили.Имам само този и си го направих днес за да,отговоря на момичето.А Вие какъв сте? Полицаят на форума,който следи кой колко профила има,как пише и се изказва.Не ме интересува кой и как го е казал аз съм достатъчно разумен човек и исках да го кажа деликатно а не да го обиждам,защото уважавам различните.А Вие явно не уважавате никого,дори себе си.Приятен ден господине! Не знам на колко години сте и не ме интересува,но да ви кажа на колкото и да сте не ви отива.Довиждане!

CrazyLittleThing
06-14-2015, 23:15
Доста неща ще се променят докато се стигне до бала, затова не го мисли отсега.

RapExotic
06-15-2015, 09:10
И всъщност каква е ролята на кавалера,каква е символиката?Романтична или просто да имаш там някой дето да ти виси над главата цяла вечер.Вие как смятате?Ще се радвам да споделите мнението си :)

Ролята е да се напие и наяде за твоя сметка.. А след това евентуално да те изчука в някоя обществена тоалетна след като се понапиеш прилично.

-Не знам защо на целия този цикро-парад му казват бал. Думата БАЛ има съвсем различно значение от напиване до безпаметност, кючеци върху масите и парадиране със скъпи дрехи, за които нямаш нужната култура да носиш.

NissaN
06-16-2015, 12:42
Мое и простода се майтапи.