PDA

View Full Version : Пълна НУЛА с момичета



Sun4000
06-15-2015, 00:25
hi,

Харесвам едно момиче, но лично не се познаваме а и нямаме общи познати, Много бих искал да се запозная с нея, но като се знам какъв се спичам- направо ужас...


Някакви съвети?

dreamwalker
06-15-2015, 00:33
Радвай се, че си пълна нула, а не отрицателно число.

an7raks
06-15-2015, 00:53
Като за начало, поплувай в шадравана, където са ти метнати топките. После ги намери и си ги вземи. Натам всичко ще се подреди. ;)

jghgh
06-15-2015, 08:39
тренирай, това винаги дава самочувствие.
и се гледай в огледалото за мотивация..
честно, т'ва действа.
напиши си хубавите черти на лист хартия, чети си ги ежедневно. такива неща.
занимавай се с нещо, което обичаш. постигай нещо - напр. като се научиш да правиш повече серии набирания, или като най-накрая разрешиш някоя математическа задача - не знам какви са ти интересите, но ще ти е по-лесно да заговаряш, ако си човек, който е горд от себе си и не се нуждае толкова от нейното одобрение.


а в кайна сметка.. страхът се бори и с действие.
поеми си въздух и се запознай с нея - какво ако/като те отреже?



иначе..
нещо друго, нещо друго..
ако съм на твое място (но аз предпочитам да имам някаква стратегия или нещата да стават бавно) бих се запознала с някои от нейните приятели момчета и лека-полека да вляза в средите, не просто така да отида и да се запозная. но и двата варианта биха могли да проработят или да се провалят. защото в края на краищата, харесването или става, или не става, няма значение отколко надалеч го подхванеш. :)

Животно
06-15-2015, 10:09
Вземи се стегни, мъж ли си или кво

Животно
06-15-2015, 10:10
Да си от мъжки пол е даденост, да си мъж е въпрос на личен избор, така че действай

Sun4000
06-15-2015, 23:22
Проблема е,че още от малък 5клас напуснах даскало преместих се да уча в друг град.. след това гимназия и сега пак стана така,че се върнах в родното си място ...но с повечето хора просто няма как да завържа разговор и да излезна с някой,

Юлиян
06-16-2015, 00:43
Неовереноста ти ги отблъсква. Ти първо трябва да и покажеш , че тя може да разчита на теб и че може да ти има доверие
прави и комплименти и я карай да се чувства специална когато си "чатите"
успех.

Indistinct
06-16-2015, 06:05
И никога, ама никога не нарушавай обещание, колкото и маловажно да е то. Няма значение дали те е помолила да й пратиш някакви записки в училище или сте се уговорили да излезете - НЕДЕЙ ДА ЗАБРАВЯШ! :D

an7raks
06-16-2015, 11:13
Неовереноста ти ги отблъсква.
Същото важи и за неграмотността.

GoodEnough
06-16-2015, 14:05
тренирай, това винаги дава самочувствие.
и се гледай в огледалото за мотивация..
честно, т'ва действа.


Да действа, да действа....Колко да действа ? Честно казано, аз не се радвам на много по - голямо внимание сега, от колкото преди, когато бях шопарче (не, че сега съм машина). Това наистина придава по-добро първо впечатление към теб от отсрещната страна. Помага и за собственото ти самочувствие ама не е решаващ фактор. Голям е шанса и да те сметнат за надуфка. И пак най - важното е какъв човек си.
До автора: - Преди да започнеш да пишеш си кажи: "Айде ве, тя да не е нещо повече от мен". Звучи тъпо, ама в твоя случай може да помогне. Не се комплексирай !

Sun4000
06-16-2015, 22:37
Не бих желал да започвам да я опознавам през социалните мрежи, някакво банално и тъпо ми се струва...

Може би да ме смятат за високомерен или надуфка (както каза ти),но никой не съм обидил или нагрубил просто не допускам да бъда използван и не обичам лицемерието... Е нормално ся като някой като иска помощ, услуга да му помогнеш, ам като започне да прекалява- е сори майна...

Юлиян
06-17-2015, 13:18
Успех