PDA

View Full Version : Bivsh i nastoqsht



Gmmggm
06-15-2015, 07:36
Zdraveite, imam nujda ot malko pomosht.v momenta sym v takova polojenie che nez koi da izbera ot bivshiq mi i nastqshtiq mi. Segashniq mi priqtel e syper dobyr ugajda mi za vsichko dyrji se dobre s men griji se za men no v nqkoi otnosheniq ne e bivshiq mi i postoqnno mislq za nego i toi syshto i iska otnovo da se syberem no az ne mu vqrvam zaashtoto predi godini az ostavix vs zaradi nego dori semeistvoto si i otidox pri nego a toi sled edin mesec mi kaza da si trygvam i sega sled dve godini tvyrdi che veche e siguren v chuvstvata si. I iska da e s men no sega az sam oburkana xem iskam da sam s nego xem ne mu vqrvam i ne sym sigyrna pyk sys segashniq mi sym sviknala no neshto ne mi dostiga neznam kakvo da pravq shte sam vi blagodarna ako mi dadete nqkakyv syvet mersi :)

jghgh
06-15-2015, 07:59
зарежи и двамата, фокусирай се върху себе си


сериозно... от личен [и не само личен] опит, не съм видяла връщането назад да носи ползи на когото и да е.
доверието, веднъж разрушено, не може да се съгради отново. просто не става... можеш само да се надяваш, докато неизбежно си спомняш предателството от миналите събития.

а щом толкова сравняваш настоящия си с бившия си, очевидно не го обичаш и него и просто седиш с него от удобство (че е добър, че ти угажда). и от това няма смисъл, да не говорим, че не е честно и за момчето. по-добре да е с някоя, която също го обича. иначе така само го експлоатираш.


махай ги и двамата. обичай себе си, развивай се.
след време ще си намериш някого, с когото чувствата да са взаимни и да градите на чисто.
добри основи - взаимно привличане, уважение, съвместно градене на доверие и привързаност и т.н.; а не страх, надяване, обида, чудене и т.н.

Gmmggm
06-15-2015, 08:04
Blagodarq ti mnogo :)

Gmmggm
06-15-2015, 08:12
Prosto mai nqmam. Smeslost da ostana sama znam li i az...