PDA

View Full Version : Забавяне



denios
06-15-2015, 08:55
Става въпрос затова как да забавя цикъла си и то в последния момент :Д .Под последния момент се има в предвид това,че се позабравих и се оказа,че вчера трябваше да ми дойде. Обикновено ми закъснява,но с максимум няколко дни. От четвъртък до неделя съм на нещо като тренировъчен лагер и не е желателно да съм точно сега в цикъл. Не че не съм играла и така,но нещото,което ме притеснява е евентуалната болка,която се явява почти всеки месец. Обезболяващите не винаги я потушават и постоянно чувствам тъпа болка или периодична остра такава,което ще продължи до втория ден включително.
Ако е късно да отлагам цикъла с витамин Ц,което май не винаги е решение,защото явно ще ми идва точно,когато не трябва споделете как да предотвратя появата на болка изобщо,защото тя ще ми пречи много повече.

afrodita18
06-15-2015, 20:39
С витамин Ц при мен не се получи.
Бях си взела едни хапчета за забавяне на цикъл миналата година за морето,но не си спомням какви бяха.
По принцип е хубаво да се консултираш с доктор,аз го бях направила и се оказа безпомощно,понеже лекарката ми не се съгласи да ми изпише предназначени хапчета.
За това потърсих в интернет и си ги взех на своя отговорност.Ако смяташ,че ти е много наложително потърси,ще ги намериш,но да знаеш,че след това ще имаш проблеми с цикъла.
Аз тотално се бях объркала,поне три месеца се възстановявах.