PDA

View Full Version : Имам проблеми с това да заговарям момичета,които харесвам !



georgi_ilianov94
06-15-2015, 21:46
Здравейте аз съм момче на 20 години и имам проблеми със заговарянето на дадено момиче.Проблема ми не е толкова до това,че ме е срам или нещо от сорта,а проблема е,че не знам просто как да започна !

Принципно съм забавен,интересен и много положителен човек (пея,танцувам,ходя на фитнес,главата на компанията и винаги е забавно покрай мене,но когато съм в приятелски кръг,може би това е и много голяма част от характера ми,също така съм зодия лъв ако това има нещо общо) лошото е ,че едно непознато момиче не знае нищо от изброените неща горе,а много приятелки с времето са ми казвали,че съм много по-свестен от,колкото изглеждам (може би отстрани някой хора ме приемат,като някакъв надут или някакъв с високо самочуствие,което може би се дължи на това как изглеждам и как се обличам,жестове и т.н. или просто ме мислят за някакъв тъпак).

Имам нужда от съвет как да го превъзмогна този страх,напрежение или може би срам от това как ще се приема в очите на едно момиче,което искам да заговоря ! Давам пример: Случвало ми се е да срещна момиче в ежедневието,което съм имал възможност да я заговоря,но все и не го правя ... Ето миналата седмица бях на дискотека с приятели и видях едно много красиво момиче,което танцуваше с нейни приятелки и си казвам на ум: Добре сега как да ида да я заговоря,като тя дори не ме е забелязала,не мога просто така да се натрапя пред нея и да и кажа нещо. Принципно се държа отпуснато с момичета,които познавам,но проблема ми е заговарянето !

Със сигурност не съм първия на,който му се случва такова нещо,но моля ви дайте някакви съвети как мога да се отпусна или да се надъхам (както искате го наречете),но просто искам да превъзмогна това вече мъчение за мен ! Ако имате някакви въпроси от към това как изглеждам,как се обличам и всякакви по-лични въпроси моля питайте ако това ще помогне във вашия отговор !

Благодаря за четенето !

nevermorevon
06-15-2015, 22:09
Адаш си ми, същата зодия и всичко, което написа се отнася и за мен :D. Даже имах същата случка преди 2 седмици в 1 дискотека, обаче писах на момичето защо не искаха да ги пускат и тръгна разговора. Както и да е, ще чета темата с интерес :D

georgi_ilianov94
06-15-2015, 22:11
Явно ние лъвовете сме такива по природа :D ... Отначалото малко срамежливи,дай ни шанс да се опознаем и ти се качваме на главата :D !

nevermorevon
06-15-2015, 22:14
Ами не знам, доста такива случки съм имал и съм си викал, какво да я притеснявам, какво ли ще си помисли някакъв непознат идва дя притеснява :D

RapExotic
06-16-2015, 10:28
Принципно съм забавен,интересен и много положителен човек

Това баба ли ти го каза?

georgi_ilianov94
06-16-2015, 16:39
Това баба ли ти го каза?

Първо прочети правата във форума преди да пишеш некви' идиотщини ... Мнения от 12-13 годишни са ми в излишък и ако беше прочел всичко,което съм написал нямаше да спамиш някви' глупости,но явно си си тъп.

anonymous908491
06-16-2015, 16:45
ако беше прочел всичко,което съм написал

Защо да чете всичко, това е достатъчно 'Имам проблеми с това да заговарям момичета,които харесвам !'

paradosou
06-16-2015, 17:04
(пея,танцувам,ходя на фитнес,главата на компанията
Пантерата наскоро правилно отбеляза, че напоследък в тийна валят безумни изрази 8-). Не го казвам с лошо де.


Банални неща ще ти напиша, ама... факт, че няма какво толкова да го мислиш, в действието е истината. И друг път съм казвала - очевидно не на всеки му ходи да е стабилно уверен, с подчертано свободно държание и пр. Тва обаче не е причина да си оставиш уменията такива, каквито са в момента, т.е практически липсващи. Казваш си, че няма какво толкова да стане, най-много някоя не просто да те отреже, а да го направи по кофти начин 8-) (доста малко вероятно, поне според моите наблюдения, споко)... Пробвай да се забавляваш, независимо че може да се случи така, че да стане разминавка с одобрението на някоя конкретна. Момичетата усещаме, когато някой е болезнено зависим от реакции. Игнор ще има, ама ако си умен и анализираш правилно често ще хващаш причините и ще се подобряваш за бъдещи контакти. Като претръпнеш достатъчно, всичко започва да си идва на мястото :).

georgi_ilianov94
06-16-2015, 17:05
Защо да чете всичко, това е достатъчно 'Имам проблеми с това да заговарям момичета,които харесвам !'

Абе вие в тоя форум по природа ли сте си тъпи или ... ?! Някъде да съм написал,че не съм имал предишни връзки или,че не се срещам с хора ? Че съм девствен,анти-социален или нещо подобно,не не съм ! ''Tова баба ми ли ми го е казала'' ами не, бил съм с достатъчно момичета и имам достатъчно приятели и близки за да знам кой за какъв ме възприема !

anonymous908491
06-16-2015, 17:08
бил съм с достатъчно момичета

Глухи ли са били ? Нали уж не знаеш как да ги заговориш.

paradosou
06-16-2015, 17:09
Още нещо, което евентуално би могло да те мотивира - казваш си, че егото и страхът от 'провал' не са по-силни от желанието ти да постигнеш по-адекватно ниво на комуникация. На мен поне ми звучи достатъчно надъхващо.

anonymous908491
06-16-2015, 17:15
казваш си, че егото и страхът от 'провал' не са по-силни от желанието ти да постигнеш по-адекватно ниво на комуникация

хехехе, ако преди всеки опит да изчука някоя го казва в някой момент ще почне и да го вярва

georgi_ilianov94
06-16-2015, 17:20
Глухи ли са били ? Нали уж не знаеш как да ги заговориш.

Абе говоря ти за конкретна ситуация,нещо моментно ... Не ти говоря за нещо,което може да ми се случи в работата или свалка чрез фейсбук ! С фейсбук,скайп и т.н. е елементарно (така съм правил и повечето пъти или са ме запознавали с конкретно момиче,мой приятели,което примерно е била позната и т.н. няма значение),но на живо е съвсем различно нещо и за това съм влязъл в тоя форум ! Абе вие май найстина нещо не сте наред,направо седя и се чудя как може пък нищо да не ви светне,лелеле ...

anonymous908491
06-16-2015, 17:25
С фейсбук,скайп и т.н. е елементарно

Ти това за пример как си говорил с момичета ли го даде ?

georgi_ilianov94
06-16-2015, 17:47
Мерси на тези,които ми отговориха,но това ми е първата и последна тема в този тролски форум, лек ден ! Напускам доброволно.

anonymous908491
06-16-2015, 17:50
Мерси на тези,които ми отговориха,но това ми е първата и последна тема в този тролски форум, лек ден ! Напускам доброволно.

Тъкмо щях да те пратя при Рабалка, тя щеше да ти помогне.

RapExotic
06-16-2015, 18:50
Първо прочети правата във форума преди да пишеш некви' идиотщини ... Мнения от 12-13 годишни са ми в излишък и ако беше прочел всичко,което съм написал нямаше да спамиш някви' глупости,но явно си си тъп.

Бих те нарекъл наборе, ама съм някоя годинка по-голям от тебе... Та забавните и интересни хора не се хвалят с това по форумите и нямат проблем със заговарянето на момичета. Явно имаш комплекс от самочувствието си и затова подхождаш толкова негативно към околните. По-добре не заговаряй момичета, че току виж някоя ти каже нещо на криво и ще зациклиш тотално.

SHPAIdURmeN
06-16-2015, 21:57
Бих казал да спрете, но начина ви на терапия винаги ме е впечатлявал. RapExotic и papugai
Сега остава и автора да осъзнае, някои свои не толкова положителни качества и т.н. И естествено да не се оправдава с това, че всеки има трески за дялкане, а направо да се заеме със самото действие.

П.П. Обърни внимание на съветите от paradosou

georgi_ilianov94
06-16-2015, 22:11
Бих казал да спрете, но начина ви на терапия винаги ме е впечатлявал. RapExotic и papugai
Сега остава и автора да осъзнае, някои свои не толкова положителни качества и т.н. И естествено да не се оправдава с това, че всеки има трески за дялкане, а направо да се заеме със самото действие.

П.П. Обърни внимание на съветите от paradosou

Разбира се,че имам трески за дялкане ... Иначе защо ще търся помощ и ще влизам в някакви форуми ? Никой не е перфектен,може би аз самия в момента съм в труден период и отговарям или пиша за някой хора явно по странен начин. Пойсках съвет,а не тролване и некви детински спамове от хора,които твърдят,че са даже на повече години от мен и се държат,като на 15 ... Ебаси !

Повтарям пак принципно не съм притеснителен човек просто понякога,като видя някоя мацка и се стягам,сега вие ако всички сте Брат Пит в личния си живот тогава съжалявам,явно съм объркал форума !

jghgh
06-16-2015, 22:19
пич, сега спри да се обясняваш за твое добро, защото във форума има една известна доза садизъм и то не никак малка, много малко потребители се водят от идеята да са полезни, и колкото повече се пениш, толкова повече храна, ирония и унижения ще завалят по пътя ти.
странно, 'ма форумът така функционира. в риъл лайф рядко някой ще е толкова груб, ако му поискаш съвет, но тук е така.



по проблема ти не знам.. явно е че имаш вътрешна неувереност в себе си, ако нямаше, може би наистина нямаше да даваш толкова подробности колко всъщност си уверен и всичко ти е на 6.
но повечето хора СА притеснителни, когато заговарят някой, който наистина харесват.. така че това е донякъде нормално.
просто се усмихвай широко, дори фалшивата усмивка понякога подобрява настроението.
напомни си защо си този, който си. бъди си центриран в себе си, знай стойността си.
с практика ще спре да ти пука толкова, както paradosu ти каза
и си преобърни нагласите.. и какво ако някоя те отреже? да се запознаваш, да търсиш връзка с друг човек, това не е подвиг, това не е изпълнение на сцена.. това е просто търсене на контакт. и ако не може да се осъществи, явно това не е твоето момиче.
бъди си естествен, напомняй си положителните качества, работи върху лошите.. усмихвай се дори и насила и тва е.
влизаш в боя и каквото сабя покаже. твърде многото мислене не води доникъде

georgi_ilianov94
06-16-2015, 22:32
пич, сега спри да се обясняваш за твое добро, защото във форума има една известна доза садизъм и то не никак малка, много малко потребители се водят от идеята да са полезни, и колкото повече се пениш, толкова повече храна, ирония и унижения ще завалят по пътя ти.
странно, 'ма форумът така функционира. в риъл лайф рядко някой ще е толкова груб, ако му поискаш съвет, но тук е така.



по проблема ти не знам.. явно е че имаш вътрешна неувереност в себе си, ако нямаше, може би наистина нямаше да даваш толкова подробности колко всъщност си уверен и всичко ти е на 6.
но повечето хора СА притеснителни, когато заговарят някой, който наистина харесват.. така че това е донякъде нормално.
просто се усмихвай широко, дори фалшивата усмивка понякога подобрява настроението.
напомни си защо си този, който си. бъди си центриран в себе си, знай стойността си.
с практика ще спре да ти пука толкова, както paradosu ти каза
и си преобърни нагласите.. и какво ако някоя те отреже? да се запознаваш, да търсиш връзка с друг човек, това не е подвиг, това не е изпълнение на сцена.. това е просто търсене на контакт. и ако не може да се осъществи, явно това не е твоето момиче.
бъди си естествен, напомняй си положителните качества, работи върху лошите.. усмихвай се дори и насила и тва е.
влизаш в боя и каквото сабя покаже. твърде многото мислене не води доникъде

Да забелязах,че форума е пълен с тъпаци те и без това им знае устата само по форумите на живо не смеят да гъгнат,та както и да е това е друга тема. Не съм казал,че всичко ми е 6,просто се смятам за интересен и полужителен човек,защото са ми го казвали близки хора и приятели,но просто повечето хора,които не ме познават разбира се не го и знаят.

Всеки си има недостатъци може би това е един от мойте,че понякога ставам леко притеснителен от хорското мнение или от даден непознат човек. Надявам се с времето това да се промени и,както се казва всичко си идва с времето ... Благодаря ти за отговора все пак,ще се постарая да го превъзмогна този комплекс или то и аз дори не знам какво е,лека вечер !

RapExotic
06-16-2015, 23:12
Това баба ли ти го каза?


просто се смятам за интересен и полужителен човек,защото са ми го казвали близки хора

Явно бабите за нищо ги нямате..

georgi_ilianov94
06-16-2015, 23:19
Явно бабите за нищо ги нямате..

За бабите не знам,но да питаме майка ти ? Какво е чувството да си рядко тъп ? Сиг. ти е тегаво,направо ми стана жал ...

RapExotic
06-16-2015, 23:35
Имаш интересна представа за забавен и полУжителен човек. Ако тези 9 поста олицетворяват поведението ти на живо значи написаното във вторите скоби на темата е вярно.


(може би отстрани някой хора ме приемат,като някакъв надут или някакъв с високо самочуствие,което може би се дължи на това как изглеждам и как се обличам,жестове и т.н. или просто ме мислят за някакъв тъпак).

georgi_ilianov94
06-16-2015, 23:46
Имаш интересна представа за забавен и полУжителен човек. Ако тези 9 поста олицетворяват поведението ти на живо значи написаното във вторите скоби на темата е вярно.

И ти имаш интересен начин да тролваш,но не ти се получава. И не не съм такъв,но каквото повикало такова се обадило и дали ме интересува г-н никой какво мисли за мене ? Въобще се чудя защо ти падам на нивото даже да ти отговарям на глупостите,оставям те да си спамиш ако искаш цяла нощ брато,лека !