PDA

View Full Version : Импотентен на 16



bigfatlp
06-16-2015, 17:29
Здравейте, хора. На 16 години съм и да, аз съм импотентен. Нямам си никаква идея как станах импотентен, но е факт. Не съм имал стабилна ерекция от може би 2 години. Девствен съм. Пропускам сутрешните ерекции, но не мисля, че имам проблем с тестостерона. Направих си изследвания преди няколко месеца и той ми беше около 3,17. Не мастурбирам и не е защото няма как :D, а просто не искам. Също така не мисля че е на психическа основа, защото не подлежа на никакъв стрес. Спя по 7-8 часа. Реших да пусна темата, защото чух, че пенисът се смалявал с всяка година при импотентните - а това не е добре. Как да постъпя? За тези неща ме е доста срам да говоря пред доктори, а да не става въпрос за пред моите родители... Благодаря ви предварително. Поздрави!!

kaRamella
06-16-2015, 17:42
Импотентните не я им става, а не че просто не искат като теб. Кой ти я постави тая диагноза??

bigfatlp
06-16-2015, 18:23
Импотентните не я им става, а не че просто не искат като теб. Кой ти я постави тая диагноза??

Аз си поставих диагнозата, защото не съм имал ерекция от толкова много време, а съм в пубертет. Пробвал съм с еротика и какво ли не. Не се получава нищо :)

anonymous908491
06-16-2015, 18:26
Аз си поставих диагнозата, защото не съм имал ерекция от толкова много време, а съм в пубертет. Пробвал съм с еротика и какво ли не. Не се получава нищо :)

С родителите си ли живееш, сутрин дават ли ти чай или нещо подобно ?
Защото може да сипват бром в него и от това да не ти става.

kaRamella
06-16-2015, 18:59
Аз си поставих диагнозата, защото не съм имал ерекция от толкова много време, а съм в пубертет. Пробвал съм с еротика и какво ли не. Не се получава нищо :)

АХААААААА
ЗАЩОТО АЗ ДРУГО РАЗБРАХ ОТ ТОВА :

Не мастурбирам и не е защото няма как :D, а просто не искам.

В такъв случай ние няма как да ти помогнем. Ще трябва да потърсиш лекарска помощ.

Pug_306
06-17-2015, 06:56
И как така сам си поставяш диагнозите не мога те разбера ? Ти доктор ли си, къв си ? Я отивай на доктор и не се занимавай с лапешки истории !

LoveInfect
06-19-2015, 05:51
Трябва да отидеш на доктор сега. Иначе ще стане по-зле.

tochko
06-19-2015, 12:32
Да човек, не си поставяй сам такива ужасни диагнози. Върви на лекар, и това което ми идва веднага на ума е прием на цинк, който вдига тестостерона. Нещата с ерекцията може да са прости, но ти просто да не знаеш. Върви на доктор.

anonymous895156
06-19-2015, 14:46
може да си асексуален

karambaS89
06-19-2015, 16:49
Analogazlalen tie proplana.No inace me zabola topkata na pacisteto kato procel

draid
06-20-2015, 23:43
С родителите си ли живееш, сутрин дават ли ти чай или нещо подобно ?
Защото може да сипват бром в него и от това да не ти става.

Ти представяш ли си, това ще е голям смях.

anonymous908491
06-21-2015, 08:38
Ти представяш ли си, това ще е голям смях.

То е смях, ако не си на негово място, а знам за такъв случай с един познат, на който родителите му го правеха, защото бяха някви лудо религиозни, в няква секта май, та там им бяха препоръчали да го направят, за да се пазел чист за жена си.

draid
06-21-2015, 08:47
Не ме учудва, лудите са навсякъде.