PDA

View Full Version : Телефон



dsfasdaa
06-17-2015, 22:42
Можете ли да ми предложите възможно най-хубавия телефон за 450 лв. Благодаря предварително :)

kaRamella
06-19-2015, 23:59
На какво държиш най-много?

sexybieber94
06-20-2015, 18:17
Най - хубавият телефон си остава Iphone, но за 450лв. няма да намериш друго, освен реплика или втора употреба.
Аз съм с Sony Xperia и съм много доволна. По едно време пускаха големи промоции тук-там и може и да са паднали на 450.
До колкото знам и HTC са добри, но не съм запозната с цените, въпреки че мисля надхвърлят 450, освен ако не вземеш стар модел.
Вече Samsung си имат моделчета за 450 колкото искаш, но една приятелка има S3Mini и постоянно ѝ е бъгнат, но по дизайни, кейсове и такива глупости си ги бива. :D

BeautyCupcake
07-09-2015, 21:46
Еми според мен Lenovo ако намериш някой по-евтин. Аз имам и лично не съм много доволна от него, но както си решиш.
-----------------
sexybieber94 - И аз съм на твоето мнение! iPhone до гроб!

Dwyd96
07-10-2015, 05:41
Най - хубавият телефон си остава Iphone, но за 450лв. няма да намериш друго, освен реплика или втора употреба.. :D
Хахаха тва беше покъртителен виц. Още ми е лошо от тва твое мнение. Кво му е доброто на Iphone? Дали дефектния материал от който Iphone 5 се огъваше или пък супер добрите характеристики на телефоните им.. A може би факта че не можеш да си пратиш и 1 снимка ако нямаш интернет.. Или пък прекрасния софтуер на телефона, с който телефона работи като тостер- и всичкото това на няква космична цена..
До автора: за тия пари можеш да си земеш някое lеnovo с доста добри характеристики като се има предвид цената. Аз от моето леново съм изключително доволен.. Самсунг също е вариант, имат доста читави ефтини модели, пък и правят може би най-качествените телефони за момента.

svilengrad_8990
07-29-2015, 21:20
За телефон само Huawei

LoadRunner
07-29-2015, 21:36
НАЙ-ДОБРИЯТ телефон за тая цена е one plus one 16GB бял, само че е 530 лв

Genasis
07-29-2015, 23:49
samsung galaxy s 3 neo

Ivo.G
08-03-2015, 21:56
sony xperia t3/sony xperia e4g/sony xperia m4 aqua/sony xperia c3

muhatacece
08-14-2015, 04:25
Кви сте заблудени овце с тия български телефони .. Влез в gearbest и глей за кво става въпрос. Eто пример http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_180347.html Сестра ми имаше такова китайско телефонче от gearbest и 1 година си бачкаше без проблеми, само дет го изтърва в банята и дънната платка изгоря. А аз в момента съм с Lenovo А536 и си бачка без проблеми, въпреки че го тръшкам и бия

pamela112
09-12-2015, 19:00
Хахаха тва беше покъртителен виц. Още ми е лошо от тва твое мнение. Кво му е доброто на Iphone? Дали дефектния материал от който Iphone 5 се огъваше или пък супер добрите характеристики на телефоните им.. A може би факта че не можеш да си пратиш и 1 снимка ако нямаш интернет.. Или пък прекрасния софтуер на телефона, с който телефона работи като тостер- и всичкото това на няква космична цена..
До автора: за тия пари можеш да си земеш някое lеnovo с доста добри характеристики като се има предвид цената. Аз от моето леново съм изключително доволен.. Самсунг също е вариант, имат доста читави ефтини модели, пък и правят може би най-качествените телефони за момента.

А аз умрях от смях от твоето мнение завинаги Iphone ще е най-хубавият телефон

urpa4a
09-16-2015, 00:04
За 450 лева бих си взел една нокиа с две карти за 100 и с другите бих си направил незабравимия купон ;)
Ако говориме за телефон де - не за компютър с 12 пикселова камера и безметежен рейт из селфи-фейсбук тагването от тоалетната, на заведението в което сме ;)

Jane-Ann
09-18-2015, 10:10
Sony Xperia M4 Aqua

fuckdotnet
09-18-2015, 15:54
А аз умрях от смях от твоето мнение завинаги Iphone ще е най-хубавият телефон

Възможно ли е да си толкова проста, че чак това да е тъжно, а не смешно?

bReAk3R
09-19-2015, 13:49
Хахахаха iphone най-хубав хахахаха майко да не чува.. :д ;д; Като визия е уникален (в двата смисъла) спор няма, ама да ми кажеш, че кат цяло е най-хубавия, от тва по-голяма трагедия няма :Д :Д :Д Поне като ще се изживявате на разбирачи, имайте поне малко знания по темата, щото наистина е тъжна ситуацията. А тва пък, че за 450лв нов нямало да може да се намери, също голяма простотия, 4S 16gb ти е 60-70 лева по-надолу от 450лв, и то бял. А може да се намери и 5ца с някъв договор към оператор за около 450лв. Ама като цяло има къде къде по-добри телефони. Eто например HTC One Mini 2, чиято цена е малко по-голяма от 450лева, но и като визия, и като параметри е перфектен. Също HTC One Mini 601s, HTC Desire 626, 626g и т.н. можеш да разгледаш. Също така Alcatel One Touch Idol Alpha, Idol 3. От Самсунгите в момента съм със S3 Neo и работи доста добре засега. Освен това за супер ниската му цена разполага с 4 ядра, 1,4Ghz скорост, 1.5гб рам, 16GB вътрешна памет, 8Mpx камера и доста доволна резолюция.
И който иска да убеждава в тва, че Iphone-ите са най-хубавите, нека види сравнение на един съвсем обикновен S3 Neo от под 300 лева, с Iphone 5 от 700 и види разликата във всичко.

pamela112
09-23-2015, 16:28
За fuckdotnet и bReAk3R: използвам Айфон от 1 клас и е най-хубавият телефон - бърз, незабива, страхотен стил и много памет и да не можеш да намериш Айфон ОРИГИНАЛЕН за под 450 лева. Така че като незнаете по добре не пишете!!!

pamela112
09-23-2015, 16:30
Възможно ли е да си толкова проста, че чак това да е тъжно, а не смешно?

Ей загубеняко да не си ме обидил повече ЯСНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BeautyCupcake
09-23-2015, 17:19
Ей загубеняко да не си ме обидил повече ЯСНО!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Брат, подкрепям ти мнението, да - и мен много ме кефят iPhone - ите, ама пишеш като 5-ти клас. А и сега има няква детска мания всички да се правят на "феимъс" и за тая цел се ползва iPhone - за фукане, разбира се.

czarny_delfin
09-23-2015, 20:12
За fuckdotnet и bReAk3R: използвам Айфон от 1 клас и е най-хубавият телефон - бърз, незабива, страхотен стил и много памет и да не можеш да намериш Айфон ОРИГИНАЛЕН за под 450 лева. Така че като незнаете по добре не пишете!!!

Значи в първи клас си спряла да се развиваш умствено? Това е, защото вашите са ти купували iбоклуци, когато е било времето да ти купят буквар. Аз лично съм виждал първокласници с много повече интелект от теб.

bReAk3R
09-24-2015, 17:52
За fuckdotnet и bReAk3R: използвам Айфон от 1 клас и е най-хубавият телефон - бърз, незабива, страхотен стил и много памет и да не можеш да намериш Айфон ОРИГИНАЛЕН за под 450 лева. Така че като незнаете по добре не пишете!!!

Човек, моля ти се земи направи едно сравнение, квото ти казах и после ми пиши кое колко е добро. И кво, ти щото е скъпо ли го ползваш? А ако ти намеря чисто нов и за 100? Без значение колко стар модел е, ти каза общо за айфон ? :) Вече не знам колко човека трябва да ти кажат, че си слабоумна, за да спреш да се излагаш. Стила си е на ниво, ок, да не забива - възможно , ок, ама другите глупости айде моля ти се да не говорим и за тва колко издържа един айфон в напълно изрядно състояние. :) И аз съм за айфоните пред samsung, ама след като поне 10 работещи с телефони човека ми казаха категорично не за айфон, такова е положението.