PDA

View Full Version : Помогнете ми,моля



vlady0000
06-18-2015, 11:13
Здравейте,
Аз съм 13г. момче,което имам малко приятели не се социализира и има страх да заговаря момичета.Сигурно вече се досещате че скоро завърших 7ми клас.Искам да ви помоля за няколко неща.Няма какво да крия.Дебел съм и ми излизат пъпки по лицето
и за много хора съм неприятен.От първи до седми клас постоянно ме дразнеха и биеха,абе най-лошия клас на света.Аз съм запален геймър,което също не спомогна за социализирането ми.Както казах имам много малко приятели.И моля да ми кажете как по-лесно да се социализирам.Също така имам страх да заговарям момичета,което също се дължи на класа и на ниското ми самочувствие.Наскоро започнах да тренирам и скоро ще се записвам но футбол,но все пак ви моля да ми помогнете!
ПС-ако искате повече инфо. пишете!

Indistinct
06-19-2015, 17:56
Потренирай, пък за самочувствието трябва да се постараеш. И аз имах проблем със самочувствието, макар че нямах проблеми с теглото... точно обратното...ако искаш съвети за подобряването на самочувствието ми пиши на лично :)

HollyGolightly
06-19-2015, 19:21
Как точно разбираш помощта? Никой тук не може да дойде да тренира вместо теб, да отиде на дерматолог вместо теб или да ти вдигне самочувствието. Или се стягаш и променяш всичко, което ти е по силите и не ти харесва в теб, или си седиш такъв. Друго решение няма.