PDA

View Full Version : Дали тя ме харесва



Xintz13
06-18-2015, 22:28
Здравейте
От много отдавна аз си харесах 1 момиче което е с 1 год. по-малко от мен.
Аз съм 7 а тя е 6 клас.
Познаваме се от много малки.
Излизаме навън с приятели и играем много до късно.
Забелязал съм, че когато има много хора около нас тя винаги ми казва моето име примерно колко е часът и от цялата компания решава точно мен да попита.
Пишем си много по фейсбук. Хвърля ми някакви погледи, защитава ме винаги е на моя страна обича да гледа страшни филми до късно заедно. Изобщо много добре я познавам, но не я познавам отвътре.
Наскоро 1 пич и предложи на сериозно, но тя не му прие защото не го харесва, но се е чудила как да му откаже,защото не искала да го нарани все пак са били много добри приятели.
И аз съм и един от най-добрите приятели (момчета) просто съм сигурен защото винаги ми е обръщала много внимание.
И се страхувам и с мен да не стане същото....
Та исках да ви попитам дали според вас тя ме харесва?
И ако може някакви съвети как да я хвана?
Моля ви без такива заведи я на кино,купи и цветя и такива...ъ
и че съм малък. Харесвам я много и мисля че колкото повече чакам толкова повече ми се увеличават шансовете да я загубя. А и все пак не се от 1 и същи градове.
Просто сме на село :Д лятната ваканция и няма къде да я заведа на кино или да и купя цветя :д и си търся гадже за лятната ваканция, а и междудругото наскоро ме попита дали съм девствен .... и аз я попитах защо питаш и тя вика просто питам (много е перверзна)Аз не искам секс от нея :Д Просто искам да си хвана гадже за лятото.
И това ще ми е първото и мисля да е тя защото я харесвам и мисля че със нея имам много по голям шанс отколкото със другите момичета... А и съм малко срамежлив както казах и двамата се познаваме отдавна така че мисля заради това че имам по-голям шанс за добро начало със нея ..

Съжалявам, ако има правописни грешки и, ако не разбирате това което съм ви обяснил.
Просто текста стана много дълъг и не ми се чете за редакция на правописните грешки :Д
Благодаря предварително.

HollyGolightly
06-19-2015, 00:46
Аз съм 7 а тя е 6 клас.
Познаваме се от много малки.
Излизаме навън с приятели и играем много до късно.
...
И ако може някакви съвети как да я хвана?
Спъни я като играете на гоненица и няма как да не я хванеш.
И колкото и да не искаш да го четеш това, 7ми и 6ти клас сте малки за гаджета, няма за къде да бързате. Играйте си до късно, говорете си, но не се занимавайте с връзки и гаджета все още.



Аз не искам секс от нея :Д.
:shock: То пък само това оставаше

kosh tramb
06-19-2015, 15:54
spani q i i pracni v liceto

http://i.ytimg.com/vi/edxB2M1jK54/hqdefault.jpg

karambaS89
06-22-2015, 10:31
Odari i edn samar i i kazi poseguval se

kosh tramb
06-22-2015, 10:57
dobri sav mu daidohte

Dobri Djurov.

baby_baby
06-27-2015, 13:16
Това да те е страх дали ще те одреже е много лошо и да те отреже какво толкова не е краят на света

Ние няма как да ти кажем дали те харесва

Но аз мисля че не те харесва нормално е да ти пита колко е часът и други работи просто пробвай нищо не губиш