PDA

View Full Version : ОГРАНИЧЕН STEAM АКАУНТ



Mitko3005
06-19-2015, 13:01
Здравейте,пиша тази тема,защото имам проблем със Steam.Направих си нов профил , активирах го както трябва,но когато искам да добавя приятел ми излиза , че ''акаунтът ми не отговаря на изискванията.''Търсих съвети и ми казаха,че трябва да имам поне една изтеглена игра-аз си купих,изтеглих я,но проблема си остана.Другаде видях,че трябва да съм похарчил поне пет долара,за да имам пълен акаунт.Искам да знам,дали това е вярно,така че ако някой знае,моля да ми помогне.Благодаря предварително.

SprayPaint
06-19-2015, 14:11
Трябва да добавиш 5 евро в Steam портфейла или да купиш игра(игри), която е по-скъпа от 5 евро и ще се махне ограничението.
Не можеш да добавяш приятели, но могат на теб да ти пращат покани за приятелство.

Това ограничение го направиха скоро, защото много измамници си правят нови акаунти и с ботове изпращат покани и като приемеш ти изпращат линкове към вируси.

https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=3330-IAGK-7663

Mitko3005
06-20-2015, 09:07
Значи ако добавя 10 лева проблема ще се оправи,така ли?

SprayPaint
06-20-2015, 16:58
Да (уж)

anonymous682486
06-20-2015, 19:12
При мен се оправи като един приятел ми изпрати някаква игра, аз я активирах и ми се отключи възможността да си добавя приятели.

F[3]AR
05-06-2017, 23:00
Искам да кажа че и аз имам ограничение на акаунта и моля някой да помогне и да ми каже как да се оплача на Steam да ми махнат ограничението защото аз преди 2-години си бях купил ''cs:go'' която тогава беше 25-евро и знам че по принцип трябва да се вкара 5 евро в акаунта за да махнат ограничението но отново казвам че бях си купил ''cs:go'' и все още имам ограничение в акаунта :@


МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ !!!