PDA

View Full Version : Специалности с най-добра реализация ? ?



elitovt
06-20-2015, 10:52
Здравейте. Момиче на 18 год. съм и другата година ще съм в 12 клас. Изпаднала съм в дилема и много се чудя какво да избера да кандидатствам след 12 клас. През главата ми са минавали много идеи,но все се чудя какво да е. Бихте ли ми предложили най-добрите и най-проспериращите специалности и такива,които са с най-добра реализация. Наистина всяко едно мнение дадено от вас ще ми бъде от полза и много ще съм ви благодарна !!! :)

ameli
06-20-2015, 16:47
какво значение има реализацията, ако на теб няма да ти е интересно да го учиш или пък да не ти се удава изобщо?

на теб какво ти се прави?

marilyn
06-20-2015, 17:00
Разбира се, че реализацията е важна, но само това ли ще гледаш, когато избираш специалност?! Според мен, с най-голяма реализация са лекарите и програмистите. Но нито една от двете професии не е за всеки човек. Избери нещо, което ти харесва и наистина искаш по-късно да продължиш да правиш.

ameli
06-21-2015, 08:17
естествено, че е важна, но съм пояснила АКО.. и най-търсената професия да си избере, като ще се тормози цял живот с нея - какъв е смисълът?

dreamwalker
06-21-2015, 08:28
естествено, че е важна, но съм пояснила АКО.. и най-търсената професия да си избере, като ще се тормози цял живот с нея - какъв е смисълът?

+