PDA

View Full Version : нямам приятели какво да направя, отчаян съм



terminatortor
06-20-2015, 23:12
Завърших у-ще, почнах университета и си мислих,че моне там ще намеря някой с когото да си допадна, но нямаше.. в последните години изобщо с никой не комуникирам.. като пън съм станал...

Пробвам да излезна в селото от което съм, няма все едно всички ме отбягват.. имах два-трима приятела, единия преди две години за едното нищо спря да ми говори, като се разминаваме се обръща на другата страна...

Другия излизаме от време на време,но някъв нз не мога да го разбера, днеска едно говори утре друго прави,...

и като цяло си останах сам от там няма дори и с едно момиче с което да си говоря ей така приятелски, да не говорим за нещо повече...

Направо съм се отчаял...работя, ходя на фитнес, купих си дори кола със мои лични спестявания, няма бате няма с кой да излезнеш като дебил съм...

Дори съм забравил да се смея, искам да се запозная с някое момиче, нямам смелост и кураж..нз какво да и кажа, притеснявам се...

FemaleEyes
06-21-2015, 08:30
Приятели не ти трябват, трябва ти приятелка :).

DarkManX
06-21-2015, 08:42
Приятели не ти трябват, трябва ти приятелка :).

Ванио дотата :d

terminatortor
06-21-2015, 20:44
То хубаво приятелка, ам къв съм станал срамежлив и притеснителен :(.....

anonymous908491
06-21-2015, 20:46
Пробвам да излезна в селото от което съм

Недей, там ти е най-хубаво.

RapExotic
06-21-2015, 21:03
Започни да пиеш бира.

V.VaRBanoV
06-21-2015, 22:07
Завърших у-ще, почнах университета и си мислих,че моне там ще намеря някой с когото да си допадна, но нямаше.. в последните години изобщо с никой не комуникирам.. като пън съм станал...

Пробвам да излезна в селото от което съм, няма все едно всички ме отбягват.. имах два-трима приятела, единия преди две години за едното нищо спря да ми говори, като се разминаваме се обръща на другата страна...

Другия излизаме от време на време,но някъв нз не мога да го разбера, днеска едно говори утре друго прави,...

и като цяло си останах сам от там няма дори и с едно момиче с което да си говоря ей така приятелски, да не говорим за нещо повече...

Направо съм се отчаял...работя, ходя на фитнес, купих си дори кола със мои лични спестявания, няма бате няма с кой да излезнеш като дебил съм...

Дори съм забравил да се смея, искам да се запозная с някое момиче, нямам смелост и кураж..нз какво да и кажа, притеснявам се...

Не се отчавай не си първия вълк единак,и при мен е нещо такова,но ще се оправят нещата рано или късно,важното е да не ти пука :),че иначе ще нагазиш още по-надълбоко и депресията ще те обвземе още повече,по-селата си е кофти всички по-млади бягат към по-големите градове най-вече София или направо бият за чужбина и остават само старите хорица и тук,там някой по-млад,но не с всеки става приказка...или да завържеш някой смислен разговор,защото като няма нови хора в селото или всеки ден се гледате, едни и същи хора направо полудяваш едни и същи глупости се говорят,и най-вече много интриганти има!!! Хора с ограничено мислене и така....

CrazyLittleThing
06-23-2015, 01:00
Пробвай се със случайни хора по улицата, така и така повече няма да ги срещнеш в случай, че се изложиш

karambaS89
06-23-2015, 18:14
Kopi si niakloklo kukli i saprakazvai s tiah

karambaS89
06-23-2015, 18:15
Vozi gi v trataikata naliavo n a diasno iS selotto

Indistinct
06-23-2015, 18:51
Намери някой от фитнеса, когото да заговориш за спорт, и се сприятели с него/нея.

terminatortor
06-24-2015, 20:47
Пробвал съм, нали нещо да излезнем по бира това онова..Отговор: е Братле аре някой друг път сега съм много зает, имам работа, ще измислим нещо не се коси....

един-два-три пъти...няма смисъл да се натрапвам като не иска ;)

DarkManX
06-24-2015, 21:51
Ако си напълно сам, аз бих сменил обстановката колкото и странно да звучи, ако смениш местоположението, намериш по-добра работа и пари, едно, че ще намериш други хора с които да общуваш, друго че тези от селото внезапно ще ти станат по-добри приятели като си ходиш там.

Вълкът е голям защото работи сам.

terminatortor
06-29-2015, 00:37
Вълк вълк, ам се требва малко да разнообразиш с някой... ебати тъпнята, вече се притеснявам,че или нещо ми има на мен или просто когато се опитваш да си различен, да ми мислиш по-различен начин, да правиш различни неща от изградените за обществото стериотипи - те мислят за смахнат..

SHPAIdURmeN
06-29-2015, 00:51
То хубаво приятелка, ам къв съм станал срамежлив и притеснителен :(.....

Няма да има приятелка за теееб... ако си такъв разбира се. Ето имаш върху какво да работиш, няма да скучаеш.


Отиди на планина или море, сега е сезона, възползвай се ! (не се майтапя)
Ако желаеш да се оправдаеш с нещо и си намираш постоянно извинения, си просто на никъде.

terminatortor
06-29-2015, 20:32
То хубаво да отида на море, но като няма с кой- какво сам ли?

как да работя за да не съм срамежлив някакъв съвет, че аз ако знаех нямаше да питам.

DarkManX
07-01-2015, 09:25
Да ти кажа и аз бях много срамежлив от 13-16год, от там нататък се отпуснах и научих, че по-добре неуспешен опит отколкото пропуснат шанс, като за начало започни да спортуваш,защото жените харесват мъже, които не се притесняват да говорят и казват нещата такива каквито са.

terminatortor
07-02-2015, 00:37
Започнал съм да спортувам и то от както се помня.. фитнес,лостове,бокс,колело, тичане всеки ден по нещичко...

kosh tramb
07-02-2015, 09:09
MITIV SICKO PRVIS I NE SE POLUCAVANIE NE MOZMEM DA TI POMOG

AS NIAMAMM PREADILI INIMIPUKA

PREZIJVEI GO