PDA

View Full Version : Любов или просто секс?



stunkaaaaa
06-21-2015, 20:39
Прилепена към огледалото , джейн оглеждаше гърдите си. Да, бяха хубави, но все и се струваха малки , въпреки това ясно личаха , че са големи. Разкопча сутиена си си, свали го. Да, красиви , оформени големи гърди и красиви зърна. Вече се бе стъмнило и това значеше само едно-алкохол. Беше се разбрала да отиде на дискотека с няколко нейни приятелки, една от които бивша, не като приятелка , а като любовница. В гимназията, имаше две годишна връзка с Анастасия. По това време ходеше с някакъв Джон, на който макар и да обичаше да прави фелацио, си предпочиташе да ближе меката путка на Аси, така я наричаха. Вгледана в зърната си , тя се подсети, защо толкова време й отнемаше да облече нещо хубаво. Сега разбра, не искаше да се харесва тя самата, а искаше Аси да я хареса. Сега тази мисъл и се въртеше в главата и не можеше да разбере дали я измъчва или й харесва, та нали сега имаше приятел. Обърна се , огледа задника си и го шляпна , така и правеше Аси-караше я да вирне дупе и го шляпаше силно, след това потушаваше болката с език. Мислите , насочени към нея , сега й харесваха. Не се бяха виждали от пет години , а прекратиха връзката си , когато бяха на 18. Сега Джейн беше на 27 години, нимфоманка, поради една единствена причина , че само приятеля ли не й стигаше , тя искаше всичко -приятеля й и Аси в леглото. Огледа тялото си. Макар и да беше леко комплексирана , както всяка жена, знаеше , че нейната приятелка ще я хареса. Косата й беше същата , извивките вече бяха чисто женско оформени, малкото коремче още седеше там, както й интересът към жените, тя беше бисексуална, но по една или друга причина , го криеше от Ерик , приятелят й. Той беше красавец, с оформено тяло и голям член. Това й харесваше на Джейн в него, а и го обичаше, не можеше да си представи живота без него. Тя се запъти отново гъм гардероба, Отново ровеше, но не откриваше нищо. Беше сама и нямаше кой да й помогне с обличането. Звънна на Ана.
-Хей, ще можеш ли да дойдеш , наистина не знам какво да облека?
-Да, след десет минути съм там, Кристофър също ще идва, най-вероятно и приятеля на Риа.
-Доста хора станахме , а някой от тях не искам да го виждам!
-После ще говорим, тръгвам,
-Ок, чао.
-чао.
Не след дълго се звънна на вратата , Ана дойде с цяла торба с рокли без презрамки, доста хващащи окото.
-Влизай , отворено е.
-Нося торба с дрехи, идея си нямам какво да облека!
Джейн се появи до огледалото в коридора. Беше с къса рокля , от която несъмнено циците й изглеждаха невероятно секси , а и големи. Тя беше от типа небрежно секси.
-Уау, изглеждаш страхотно, обърни се! И нямаш аккво да облечеш?
-Знам , че е страхотно, но ме е страх заради Анастасия, знаеш ни какви бяхме, като се видим и....
-Спокойно това е минало, беше преди сто години. Сега сте жени, имате работа, мъже. Всичко ще бъде наред.
-Не знам , просто искам ми се... знаеш , страстта си е страст..
-Аз ще ви пазя! Не безпокои!
Джейн се усмихна:
-Добре, обличай се бързо и да тръгваме.
След час двете тръгнаха , срещнаха се с другите, но Аси все още не беше там с приятеля си , какти и приятеля на Джейн. Тя беше много притеснена, да не би Анастасия да е страх както нея да доиде, или търси какво да облече, или не исак да идва, или няма да идва. Тези мисли не спираха да се въртят в глават й и даже не знаеше дали наистина искаше да я види. Притеснението й вече беше запалило над десет цигари, краткото успокоение бързо отминаше беше ред на следваща цигара. Свършваха , затова си купи още една кутия за всеки случай.
-Отивам да си купя цигари, някой иска ли?
Всичките от групата бяха пушачи, затова й дадоха пари , за да вземе.
Отиваща към отсрещната будка, се стъписа.Видя онова красиво, секси момиче, все още държащо в лявата си ръка чанта, а в другата цигара, същата походка, високи обувки. Веднага я връхлетяха старите чувства на възбуда и атрактивност. втора част -утре