PDA

View Full Version : imam luboven problem HELP!!!



Maya123456
06-23-2015, 14:15
Zdraveite! Ot veche 2-3 meseca v moeto uchilishte edni momcheta ot po-goren klas ot mene mi se bazikat s drugi 2 momcheta ot tehniq klas. Az i edno momiche sme vodeshti po razlichni praznenstva svarzani s uchilishte, a 2te momcheta, za koito govoreh predi malko imat otgovornostta za uzvochavaneto... Vse pak s tqh sam govorila samo za neshtta svarzani s tezi deinosti, no s vseki izminal den se chudq kvo da napravq, zashtoto tehen priqtel mi razkazva za vsichki neshta, koito sa govorili i govorqt za men. Po edno ot momchetata mai si padam, no ne sam sigurna dali i toi me haresva. Kogato se zasechem toi dori i ne me pogllejga v ochite , a otdaleche me gleda, no razbrah, che vsichki negovi priqteli mn me haresvat i iskat toi da mi predloji da bydem gadjeta, mai ne e siguren v chuvstvata si, i mai ne e siguren kakvo shte otgovorq az, ako me popita... . Vse pak ot vsichkite neshta, koito se izgovoriha i vsichko, koeto prejivqhme, az mai malko po malko zapochnah da se vlubvam i neznam dokade shte stigna... Ot edna strana sam sigurna, no ot druga ne. Nai-mnogo me pritesnqva fakta, che toi e 3 godini po-golqm ot mene... :( Uchilishteto pochti veche zavarshva za tazi godina i neznam kakvo shte pravaq bez da go vijdam... HELP!!! kakvo da napravq?? kak da se darja kogato go vidya?? ii vaobshte, az vlubena li sam, ili prosto peperudite v stomaha mi se poyavyavat prosto taka, kogato mine pokrai mene....???

Indistinct
06-23-2015, 18:00
3 години...това е много голяма разлика за този период...пък и щом той не е сигурен в чувствата си...може би през лятото ще отмине това чувство, а ако не спреш да го харесваш винаги можеш да го намериш в фейсбук и да му пишеш, макар че е по-добре да се общува лице в лице. Успех