PDA

View Full Version : Да спра,и да бъда тормозен до края,или ?



vladiks
06-23-2015, 18:03
Здравейте.Искам да ви помоля за малко помощ.Аз съм 8 клас в София.Нови хора-нов късмет,обаче се появиха едни много гадни съученици.За какво става на въпрос : Преди около 2 седмици,в групата на нашия клас във Фейсбук,реших да кача една идиотщина,за която си съжалявам много...Тя е,че Фики е пребил Азисчо :D Целта ми беше да ги издразня,защото те почти от самото начало дразнят всички със своя идиотизъм....Та стана един лют скандал : Едната ми съученичка-тъпа чалгарка и к*рва (Без извинение) Почва да ми ръси някакви истории,които не са верни :( Затапих я един път,и тя веднага почва да псува като каруцар,и на всичкото отгоре ония идиоти приеха тази случка "Твърде лично" и сега не спират да ме дразнят ! Най-много не ми хареса това,че оная чалгарка извика едни 2-ма,и ми се дърват за това нещо :D Та за по-нататък не знам какво да правя !
Предлагам 3 избора =
1.Да престана да им обръщам внимание,и да им казвам,че "Тъпия човек не може да се оправи", и оттам да бъда тормозен до завършването си :(
2.Да и прасна един шамар,и да престане да се прави на интересна,че на всички им писна.
3.Да помоля някой учител/приятел да ми помогне,ако се стигне до заплаха за бой,и после да ми се присмиват до край. ?
П.С. На мене лично не ми пука за оная,но просто идва един момент в който ти писва ! И Също: Когато е сама неще да обели и една дума,а когато е с дружките си,веднага почва да ми се прави ! Решението го оставям на вас. :) :)

NarutoShippuuden
06-23-2015, 18:05
Другата седмица завършвате. Това ще бъде забравено, затова просто не й обръщай внимание, защото такива хора не се лекуват.

anonymous908491
06-23-2015, 18:47
И кво, фен на фики срещу фенове на азис ли сте ?

Rafa7a
06-23-2015, 18:57
И кво, фен на фики срещу фенове на азис ли сте ?

http://cdn.meme.am/instances/500x/36380226.jpg

LoadRunner
06-23-2015, 19:08
е тука само karamela може да ти помогне :D

anonymous908491
06-23-2015, 19:10
карамела май ражда сега, не я намесвай в тия тъпи спорове

LoadRunner
06-23-2015, 19:13
призовах я вече
ти дама пика като малък не си ли викал

Rafa7a
06-23-2015, 19:17
призовах я вече
ти дама пика като малък не си ли викал
Това е против християнството!

anonymous908491
06-23-2015, 19:17
Черна коса и тъмни очи, защо да викам, аз такива си ги предпочитам

LoadRunner
06-23-2015, 19:19
Това е против християнството!

ама сме го правили, и ти остай смеха със всички когато сме долу пред блока
ама идва един момент в който се прибираш вкъщи да си лягаш, миеш си зъбите и осъзнаваш че съзерцаваш огледалото

anonymous908491
06-23-2015, 19:21
Предпочитам да викам дама пика, а не него
http://www.imdb.com/title/tt0103919/

Rafa7a
06-23-2015, 19:23
ама сме го правили, и ти остай смеха със всички когато сме долу пред блока
ама идва един момент в който се прибираш вкъщи да си лягаш, миеш си зъбите и осъзнаваш че съзерцаваш огледалото

Като видях тази част веднага се сетих за Бевърли, макар, че при нея се чуваха гласове от канала на мивката, гласове на вече умрелите, които ѝ казват, че тя, Бен, Бил, Еди, Стан, Ричи са следващите, че ще се реят с тях, както се рее и Джорджи, братчето на Бил.. И после как от там избликват силни струи кръв, които само тя и момчетата ги виждат..