PDA

View Full Version : Не мога да съм с него



Maybeislove
06-25-2015, 23:35
Здравейте,не искам да овъртвам,така че направо ще започвам.Имам проблем с момчето което обичам.Той ми каза,че ме обича и аз изпитвам същото към него.Да,но сега е и проблемите.Проблема ни е,че не можем да сме заедно,защото винаги има пречки.Една от пречките е това,че едно от най-добрите ми приятелки го харесва,а пък само ще се сърди ако тръгнем.Той е и по-голям с 2год. и нещо и е ясно,че почти всяка му се лепи.Има си и гадже,но я има колкото да я има.
Другият проблем е,че някога избухвам прекалено много и започвам да се сърдя и това мисля,че променя доста силно мнението му.Друг проблем е голямата ми ревност.Не смея да запозная момиче с него,само за да не си го хареса и да ми го открадне.Просто има много проблеми и не знам какво точно да направя.

fitstylexx
06-25-2015, 23:43
Значи искаш да кажеш, че човека открито изневерява на приятелката си, и ти го искаш? Ми той човека ще те изнасили в някоя кола, и ще каже, че обича ДЕСЕТАТА.

Те явно му се лепят като мухи на лайно, значи бягай. Имай малко достойнство.

DarkManX
06-26-2015, 05:59
Какво значение има колко жени се лепят на 1 мъж, ако той държи на своята няма да и изневери стига да има достойнство ;)

baby_baby
06-26-2015, 12:23
Не се занимавай с него за да не те има и теб само е така колко да си има гадже ако те обичаше както ти каза щеше да зареже гаджето си и да е с теб то на думи всеки знае