PDA

View Full Version : Въпрос към момичетата



krisi7777
06-27-2015, 19:27
Здравейте имам един проблем от скоро..колко скоро 2 дни.От няколко години използвам фон дьо тен на' Импала ',но нали сега е летен сезон и реших да сменя с нещо по-леко и против изпотяване ,понеже моя е по-плътен . Четох някои форуми в интернет и пишеш ,че сега се носи доста този бб крем , но ми казаха ,че е повече крем и също се разтича не издържал 24 часа. Препоръчаха ми матиращ фон дьо тен с който не се разтичало нищо и бил с лека формула кожата не лъщяла добре , всичко точно докато не опитах да си го сложа в нас .. Разбрах ,че кожата ми е прекалено суха и започна да ми пари в часта под очите кожата ми стана още по суха нещо ужасно .. Опитах и с подхранващ крем да спра болката започна и да щипи ..Просто не знам какво да правя страх ме е да го нося но и пари дадох .. сложих в часта под очите друг фон дьо тен и само в долната този ..но така прекалено ще се натоварва лицето ми .,едва ли ще ми го вземат в магазина ..Моля ви дайте ми някакъв съвет ..четох ,че за суха кожа трябвало да е по кремообразен фон дьо тена .. понеже аз не съм сменяла така козметичните продукти до сега съм много объркана не знам какъв да пробвам вече ..
ПС: Извинете за грешките , надявам се да сте ме разбрали .

ameli
06-27-2015, 21:49
как разбра, че ти е суха кожата?
тва твоето и алергия може да е

tori
06-27-2015, 22:01
Прегледай съставките на предния и настоящия фдт, може да има нещо, което в новия го има, а в другия - не и към което си алергична. Гледай да си купиш фдт без такава съставка и козметиката да си я избираш без нея въобще. Купи си някаква база и с крема и базата би трябвало всичко да е малко по-добре. За да не тече ползвай матираща пудра. Ама не жълто-оранжевееща, а твоя цвят или безцветна. Или адаптираща се. Като за начало обаче си остави кожата да почива няколко дни като я мажеш с подхранващи кремове и почистваш сутрин и вечер с нещо нежно.