PDA

View Full Version : Мразя тялото си- искам да напълнея



Zombie girl
06-27-2015, 20:05
На 14 съм 167см (почти) и тежа 38 кг!!! майка ми също е била слаба а и съм имала проблеми като малка с лигавицата на корема. Най големия ми проблем са ръцете- днес премерих ръката си с едно седем годишно момченце и бяха еднакво дебели!!!!!! Ям много- вярно е че не ям много работи, но въпреки това ям доста. Какво да правя- на всичкото отгоре все още нямам оформено тяло .

Rakshy
06-27-2015, 21:35
Мнол тегаво чуек, мнол тегаво. Тоя малкия сигурно вади бахти огромните ръки чуек, бааа т'ва той ли е бе, аааа уродска раота чуек.

А сега сериозно. Ядеш храна. Храна, която някога е дишала. Храна, която съдържа някакви аминокиселини, мазнини и въглехидрати. Говоря за истинска храна. 'Леб, ориз, картофи, пасти-масти, боза, зеленчуци, плодове, извара, сиринье, кашкавал, свинско, телешко, пилешко, заешко, овче, от козъ, гълъб, патка, пеликан, орангутан, квото се сетиш. Овесени ядки, корнфлейкс, фъстъчено масло, домашно сладко (от ягоди баааа :Х), боб, леща, грах, зеле, маруля, айсберг... Виж колко много храна, която можеш да ядеш.

Аз примерно не съм фен на овчето, козето, гълъб не съм ял и не мога да кажа :Д, или пък съм на някой дюнер, знае ли човек, но другите си ги цъкам. Не мога да ям и чушки, гъби, всякакви видове лук и повечето зелении, пък ето виж ме 1.80, 90 и малко кг :Д Просто трябва да ти е вкусно и да бухаш. Яйцата са чудесна храна, която не споменах горе, млякото също, въпреки че може да имаш някви проблеми с млечните продукти с повредения корем. Не яж боклуци, те не те правят такава каквато искаш. Трябва да имаш някви белтъци и въглехидрати задължително. Мазнините май можеш да не ги гледаш особено, както ти дойде така. Спокойно можеш да бодваш някъв фаст фууд от време на време е така за спорта, защото са пълни с калории, вкусни са и така или иначе имаш да качваш ;д

Тва с тялото не го разбрах.

heartsdesire
07-01-2015, 20:35
И аз съм много слабичка, ама ям всичко, което ми се яде, обаче много намразих шоколада и за десерт вместо това ям плодове. Качих 4 килограма за 2 месеца. Не знам как стана. :D

mlakniwe
07-02-2015, 14:54
И аз искам да питам как мога да напълнея, като съм на работа 26-27 дни в месеца по цял ден и на работа мога да ям само веднъж и то няква закуска и като се прибера квото има и лягам щото съм много изморен :D на кво да наблягам поне вечер щото през деня освен закуска няма кво друго да ям и постоянно съм в движения то за тва явно си стоя така от 7 клас :D

Rakshy
07-03-2015, 12:55
^носи си 'рана от вкъщи 'е, лек... Трябва ти големО менЮ, за да направиш квото и да било :Д Смисл поне вкарвай голяма закуска.... Нещо голямо и мазно, примерно една типична английска закуска би свършила работа, или ако имаш пари фастфуд некъв пак стаааа.