PDA

View Full Version : Объркан съм



anonimenglupak
06-28-2015, 09:25
Здравейте, объркан съм имам гадже от 6 месеца снощи се бяхме на дискотека с отделни компанни значи тя се гушна с едно момче за това момче ми каза че са просто приятели и той гушкал всички което е вярно видях го да гушка едно момиче което си беше с гаджето и той нищо не направи но по големият ми проблем е че тя както си танцуваше и друго момче отиде при нея след което той я хвана за ръката и тръгнаха нанякъде аз ги настигнах дръпнах я настрани и излязохме отвън за да говорим поисках и обяснение тя ми каза че той я е повикал на неговата маса разбирасе аз не й вярвам за това защото той я беше хванал за ръката дълго и широко стана говорихме и тя каза че ако е искала друг е щяла да скъса с мен той и е бил просто приятел казах й приятел който те хваща за ръката тя каза какво от това че ме е хванал за ръката досега не съм я виждал с други момчета страшно я харесвам влюбен съм в нея дори мисля че я обичам много съм объркан хем си мисля че е щяла да ми изневри хем и вярвам че няма да е правила нищо с него много съм объркан ще ви помоля да ми дадете някакви съвети какво да правя защото ще откача

anonymous908491
06-28-2015, 09:27
На първо време започни да слагаш точки, че ми пресъхна устата от четене без спирка.

JustOneKid
07-02-2015, 19:35
и на мен... аве вярвай и :Д

sofityoy
07-03-2015, 14:49
Кофти е постъпила мацката,че точно пред теб е хващала за ръка друг и т.н. аз лично съм толкова ревнива,че ако бях на твое място щях да се побъркам...Но това което мога да ти кажа е че трябва да говорите повече,трябва без нерви,спокойно да се разберете и тя да ти обясни защо точно той е тръгнал да я извежда за ръка и й кажи,че те е заболяло от това,което си видял,но не да й го натякваш или да се караш с нея,а просто й обясни как си се почувствал. Според мен,ако сте на по 15-16-17 години 6 месеца не са чак толкова малко,защото в днешно време 6 месеца за повече момичета се равнява на 6 години ако ме разбираш :D
Да обобщя:
говори с мацката,разберете се и обясни как си се почувствал,признай й всичките си чувства за тази случка...Дано повече да не ти се случват такива неща

kosh tramb
07-03-2015, 15:39
PROCET stihat mi i ste se pocuvcst podobre i ste naemris otg na varpsosa si.

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/577189-STIH