PDA

View Full Version : Прекалено голям контрол ?



the_world_around_me
06-28-2015, 12:41
Здравейте :)
С приятеля ми сме заедно от почти две години. Той има проблем с хазарта, лъгал ме е досега , казва всеки път , че ще спре и ще се промени, но не се получава. Опитвам се да му помогна по някакъ начин, но той ми казва, че му било скучно или много натоварено прихически заради мен и затова играе. Опитва се да ме контролира повече и от родителите ми. Снощи бях на събиране с класа в едно заведение. Пих една малка водка (а мен бързо ме хваща) и ми стана по-весело, но нищо повече от шеги и т.н. В 22:30 ми звъни (а преди това му се бях обадила и говорехме , той се разсърди ест, може би защото се забавлявам) , след няколко мин му отворих и той ме усети, че съм пила ( но целта ми не е била да крия нищо от него ) и ми се ядоса супер много - как можеш да пиеш толкова , това си е чист алкохолизъм, ако ти сложат нещо в питието, ако стане нещо и т.н ... А дори родителите ми нищо не ми казаха след като се прибрах. По-късно му звънях, но той не искаше да говори с мен. Преди няколко седмици беше нещо подобно - бяхме 2-3 дена с класа на една хижа и вечерта през 20-30 мин ми звънеше да ме проверява , говорихме още 20 мин и на мен ми се изгубваше всякакво настоение за каквото и да е .... Казва ,че не му харесвало , но и на мен не ми харесва да играе хазарт и т.н ,а като му дам този пример той още повече се ядосва. Преди той е прекалявал с алкохола и си е лягал с каквато му падне и сега си мисли, че аз правя същото и го лъжа. Защо толкова отчаяно се опитва да ме контролира? Заради тези неща постоянно се караме..

afrodita18
06-28-2015, 13:16
Защо си разваляш годините за забавление ?
Човек,който се занимава с хазарт,да ти забранява най елементарни неща е направо смешно.
Не му позволявай да те командва,така само си създавате нерви и губене на време.
Не знам на колко години си,но каза,че учиш за това не си пропилявай хубавите години с глупости и забрани ... от някакво си гадже,което играе хазарт.

anonymous908491
06-28-2015, 14:30
Преди той е прекалявал с алкохола и си е лягал с каквато му падне

А сега си ляга с теб, което не е много похвално.

sl1nceetoo
06-28-2015, 14:39
Като човек, който познава такива личности, ти казвам да не се занимаваш. Той прецаква и себе си и теб.

kosh tramb
06-29-2015, 09:33
pug e zena s corka.