PDA

View Full Version : търся хакер



D.random.L
06-28-2015, 19:24
Здравейте. Така, знам че тази тема за хакери и т.н. е много оспорван, но аз наистина много искам някои да ми даде програма или да ме научи как да вляза в facebook профила на някои. Също така знам, че на много от вас няма да се хареса тази тема, но съм готов на почти всичко да се науча или да разбера за някаква такава програма.

an7raks
06-28-2015, 19:38
Такава програма не съществува...
Сравнително лесните методи са фишинг и кейлогер.

D.random.L
06-28-2015, 20:01
А ако е на телефон? Тоест програмата на Фейсбук за телефон?

an7raks
06-28-2015, 21:00
Няма такива глупости като програми за разбиване на пароли. Като изключим програмите за брут форс атака, ама това не става за акаунти в интернет, а и ти трябват няколко години докато тая програма нацели паролата.

SHPAIdURmeN
06-29-2015, 00:19
Няма такива глупости като програми за разбиване на пароли. Като изключим програмите за брут форс атака, ама това не става за акаунти в интернет, а и ти трябват няколко години докато тая програма нацели паролата.
Зависи. Но да.


Kъм автора : an7raks, както е написал, програмите се създават от самите хакери или кракери. Съветвам те, първо да се поинтересуваш някъде из нета, да прочетеш по нещо (статия а у), погледай клипове. За да ти стане ясно д/г в каква материя се готвиш да навлезеш.

http://prikachi.com/images/94/7607094A.png
Protection is an illusion.

an7raks
06-29-2015, 11:18
Той, ако се интересуваше сериозно от темата и искаше да научи нещо, нямаше да пита тъпотии. 99%, че няма вяра на гаджето си и иска просто да му/й види профила.

SHPAIdURmeN
06-29-2015, 12:17
Той, ако се интересуваше сериозно от темата и искаше да научи нещо, нямаше да пита тъпотии. 99%, че няма вяра на гаджето си и иска просто да му/й види профила.
Усетих.
Или някоя, която харесва.

D.random.L
06-29-2015, 15:27
Не. Всъщност търсих отговори по този въпрос доста време. Наистина искам да се занимавам с такива неща, защото бих казал, че ме бива с компютрите, по-скоро в програмирането, но не и в тази сфера (хакове). Даже имаше един симулатор Street Hacker в замунда и беше много забавно и реалистично, но не е в истинският свят. Мерси все пак!

an7raks
06-29-2015, 16:27
За крадене на пароли е хитро/и лесно/ създаването на фалшива страница копие на оригиналната. Примерно си правиш сайт за онлайн пазаруване на някакви работи, пускаш ги на примамливи цени и за логин даваш линк /уж/ към фейсбук, а всъщност се отваря фалшив прозорец, изглеждащ 1:1 с оригиналния, който е за вписване във ФБ. Фалшивата страница записва данните и после изкарва някаква грешка, че в момента сайтът се обновява или подобна простотия.
Естествено, сайта го хостваш през нета на някое кафене, примерно или друго обществено място.

Общо взето, до това ниво съм стигал аз, когато ми писна да се занимавам с глупости. :D

progamer
07-26-2015, 22:16
Kali linux но внимавай, че могат да те съдят мн яко изтегли си VPN преди това и го инсталирай на Windows-а си бих ти предложил от Thepiratebay да си изтеглиш Hide my ip инсталирваш го променяш си IP-то с някакво от Япония примерно за да може да не остане в базата данни на сайта после потърси командите в google примерно. Youtube също е добър учител в тези неща. Програми за хакване из интернет няма хакерите си ги правят сами между хакер и кракер има разлика хакера си прави програмите кракера ползва готови можеш да ползваш Phishing (незнам дали го пиша правилно) метода с фалшивата страница както обясни колегата по-горе или keyloger което е програма можеш и ти да си направиш но трябва да знаеш Python (езика за програмиране създават се програми с него и т.н.) Keylogger е проста програмка каквито клавиши натисне жертвата тя ги записва и чрез Port forward ти ги изпраща има лесна програма за това казва се Darkcomet (създаваш файл който го пращаш на жертвата щом файлът бъде отворен ти дава пълен достъп до компютъра му стават мн яки тролове с нея можеш да го гледаш през собствената му камера да му крадеш файловете да му ги изтриеш да се гавриш с него да му отваряш страници да го изкарваш от игри или нещо от сорта абе бая фън си е тествал съм я работи има видео за това как се настройва в Vbox7 на български успех)

GoodEnough
07-27-2015, 08:05
Kali linux но внимавай

Те тези хакери, дето я ползват са от най-елитните :D

progamer
07-27-2015, 09:51
Те тези хакери, дето я ползват са от най-елитните :D

Знам и аз не мога да я ползвам много добре уча се от google и youtube както написах там примерно драскаш в тубата How to hack facebook account with kali linux и после следваш стъпките на пича кот пише той тва и ти кот тегли той тва и ти и после чакаш

GoodEnough
07-27-2015, 10:06
не разбра иронията в това което написах, нали

Smrazqvashta
07-28-2015, 08:17
Сигурна съм, че всички ще се отзоват на момента в тази тема. Дори ще ти дадат координатите си и номер на лична карта.

Amolsa
08-07-2015, 09:40
Здравей! :) Тази тема не е за форума и ще бъде изтрита на 100% след определено време, ама ... :/ Пък и защо ти е да си хакер? За т'ва могат да те съдят!