PDA

View Full Version : Моля препоръчайте ми добри дерматолози в София!



Haku
06-28-2015, 20:42
Здравейте! Още от 12-13 годишен имам проблемна кожа (акне). Вече съм на 18 и като чели нещата се влошават. Цялото ми лице е покрито с бъбунки, които са пълни с гной. След време почервеняват и се показва връхче. Направо съм заприличал на крастава жаба. Дори и да не ги стискам те оставят тъмни петна по лицето ми, а пробвах всичко изписано по форуми сайтове и т.н.
Гледам лицето ми да е винаги чисто, като не прекалявам с миенето. Ям здравословно, спортувам, сменям си кърпите за лице и калъфките на възглавницата, не се пипам с ръце... резултата е нулев.
Та затова ще ви помоля да ме насочите към специалисти дерматолози в София, които са помогнали на вас или на приятел да се справят с акнето. Благодаря предварително!

galen_plamen
06-29-2015, 10:44
за акне разбрах ,че помага пиенето на - Сяра -медицинска сяра за пиене и изобщо за кожата и косата .В момента взимам и има добър резултат , кожата се изчисти и изглежда по-добре.
пъпки ми се появяваха още на 11 години и до сега 12 г все има по нещо, по рядко е вече и сега от Сярата се изчисти още повече.
Дерматолозите могат да изписват антибиотици и в този случай трябва наистина да се отиде ;
Всички лекари знаят за акнето ,няма какво да се избират.
;
http://vbox7.com/play:6c6edb94ed

skatew
06-30-2015, 09:43
Здравейте! Още от 12-13 годишен имам проблемна кожа (акне). Вече съм на 18 и като чели нещата се влошават. Цялото ми лице е покрито с бъбунки, които са пълни с гной. След време почервеняват и се показва връхче. Направо съм заприличал на крастава жаба. Дори и да не ги стискам те оставят тъмни петна по лицето ми, а пробвах всичко изписано по форуми сайтове и т.н.
Гледам лицето ми да е винаги чисто, като не прекалявам с миенето. Ям здравословно, спортувам, сменям си кърпите за лице и калъфките на възглавницата, не се пипам с ръце... резултата е нулев.
Та затова ще ви помоля да ме насочите към специалисти дерматолози в София, които са помогнали на вас или на приятел да се справят с акнето. Благодаря предварително!

Здравей! До преди време и аз имах проблем с акнето, в последствие и фоликулит на скалпа. Заради акнето и аз години наред обикалях по дерматолози безрезултатно. Препоръчвам ти д-р Георги Каймакански, най-добрия дерматолог, който съм срещал - за един месец ми излекува и акнето и фоликулита и предписва само био продукти. Телефон за връзка 0899152101, кабинета му се намира на Пиротска 12

feel_me19
06-30-2015, 12:08
Дерма център Хил Клиник - доктор Румяна Кожухарова
http://hillclinic.com/spetsialisti/d-r-rumyana-kozhuharova-estetichen-dermatolog/

kamelia35
07-13-2015, 15:14
Аз ходя при Д-р Петрана Каляшева . Ето ти и неин номер за връзка +359 886 888 668 . Намира се в
София, бул. България 118, ул. Бяло поле 3, Бизнес център „Комфорт”, ет. 2, офис 6 . Принципно е много добра и има бая години опит.