PDA

View Full Version : КАКВИ УПРАЖНЕНИЯ?



yordanov1
06-29-2015, 19:45
Здравейте.За известно време ще съм далеч от фитнес залата(1 месец) и ще ми се наложи да се поддържам само от някакви упражнения с единствена тежест моето тяло. Имам общо 4-5 месеца стаж във фитнеса.Момче съм, на 16 години, 73 кг. Какви упражнение бихте ми препоръчали за всеки ден.Ще разполагам и със лост , на който ще мога да се набирам.Имам и една гира, но е само 5 кг. Благодаря предварително !

Rakshy
06-30-2015, 00:46
тъпи въпроси, чуек... Много добре знаеш какво можеш да правиш... Ама ае кат искаш да ги имаш написани някъде, ето:
тесен хват набирания, широк хват, среден хват, подхват, лицеви опори, широки лицеви, диамантени лицеви, на юмруци, на кокалчета, на китки, на една ръка, има една вариация от планк се изправяш на ръце имитирайки френско, кофички на стол/легло/пейка/маса, лицеви на и от същите предмети със същите "хватове", handstand pushup, всичките видове упражнения за корем, pistol squats, тяга на един крак с въпросната гира за баланс, повдигания на пръсти за прасец, имаше една тъпотия спартанска или индийска или нещо такова лицева, която е тегава за правене. Можеш да правиш и бърпита, или нещо подобно такова сложно движение... Скачането също е добро - слагаш нещо и скачаш на височина като можеш или да си вдигнеш краката колкото можеш по-високо или можеш да пробваш без да си вдигаш краката,

пак казвам, че не беше нужно да се правиш на тъп

изчерпах се засега, ако се сетя ще добавя нещо