PDA

View Full Version : Моля Ви,помогнете ми !!!



v_n
06-30-2015, 19:31
Трябва ми спешно помощ.Скоро ще ходя на море и точно,когато съм там ще ми дойде цикъла.Четох из Интернет и на едно място пише,че Витами Ц го забавя,а пък на друго пише,че го предизвиквало.Пише,че и белия равнец и магданоза го предзивикат,аз пих и нищо не стана,също пише,че и розмарина го предизвиква.Онзи ден ходих в аптеката,за да питам за розмарин,но го продават само на хапчета.Моля,някой ако знае какво може да ми помогне,моля да сподели (само не и хапчета).

LoveInfect
07-07-2015, 21:40
канела (много)
но е много неприятно

marilyn
07-08-2015, 12:43
Витамин С не може да предизвика менструацията, може да намали кръвотечението. Тоест, когато ти дойде, ако пиеш големи дози витамин С, кръвотечението намалява, почти спира. Това се дължи на заздравяването на кръвоносните съдове. Правила съм го много пъти, още старата ми лична лекарка ми го беше казала. Не съм имала проблеми, наистина намалява силно течението. Иначе те съветвам да не прибягваш до по-сериозни методи, които отлагат или спират менструацията, слагай си тампони и всичко ще е наред.

BeautyCupcake
07-15-2015, 12:43
Трябва ми спешно помощ.Скоро ще ходя на море и точно,когато съм там ще ми дойде цикъла.Четох из Интернет и на едно място пише,че Витами Ц го забавя,а пък на друго пише,че го предизвиквало.Пише,че и белия равнец и магданоза го предзивикат,аз пих и нищо не стана,също пише,че и розмарина го предизвиква.Онзи ден ходих в аптеката,за да питам за розмарин,но го продават само на хапчета.Моля,някой ако знае какво може да ми помогне,моля да сподели (само не и хапчета).
Абе, пъхай тампоните, кво се чудиш.